June 2009

Nuda!! A to fest

30. june 2009 at 20:13 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj
Tak jak je? Já se mám dobře,až na to že se příšerně nudím..Už vůbec nevím co mám dělat..Každý den na počitači a už nevím co tu mám dělat..Asi začnu dělat ty desingy,které si objednali 2 moje esbečka..A tak jedno video pro kámošku..Ale prázdniny jsou dlouhé a já vůbec nevím co mám dělat..Poraďte někdo..
Jenom jednou pojedu pryč..Jinak prázdniny strávím doma..Ach jo..Já nechci,ale tak co mám dělat?? Moc přátel teda nemám..A kluci mě teda fákt opravdu nechtěji :( Už mě to nebaví a taky mě to pěkně sere..
No nic končím..Jdu se unudit k smrti..Tak se mějte..vaše smutná a naštvaná >>.B.E.S.T.<<

Killerpilze - Backstage material (DVD MPUR), part 2

28. june 2009 at 19:33 | >>.B.E.S.T.<< |  Video KP
Pokračování mích zlatíček :D:D KillerPilze :D:D


Killerpilze - Backstage material (DVD MPUR), part 1

28. june 2009 at 19:31 | >>.B.E.S.T.<< |  Video KP
Tak a teď moji zlatíčka :D:D KillerPilze :D:D
F-Raz Warten auf dich

28. june 2009 at 19:26 | >>.B.E.S.T.<< |  Ostatní
Moc pěkná písnička :D:D vážně moc pěkná :D:D poslechněte si ji :D:D

F-Raz - Ich Liebe Dich

28. june 2009 at 19:24 | >>.B.E.S.T.<< |  Ostatní
Ach jo kdyby mi to taky někdo řekl,že mě miluje..ale to mi nikdo neřekne..a proč? protože mě nikdo nechce :(
Ich wünschte ich könnte dich hassen

28. june 2009 at 19:19 | >>.B.E.S.T.<< |  Ostatní
Moc pěkná písnička :D:D
Twilight Parody - By "The Hillywood Show"

28. june 2009 at 19:14 | >>.B.E.S.T.<< |  Films
Parodie na Twilight :D:D
New Moon Parody: Sneak Peek from The Hillywood Show

28. june 2009 at 19:12 | >>.B.E.S.T.<< |  Films
Parodie na New Moon :D:D
New Desing

28. june 2009 at 14:41 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj

Mám new desing..Tak se vám snad líbí

Já vím,že není moc letní,ale i tak je pěkný ne??

Mě se moc líbí..A jestli vám ne,tak je to váš problém a ne můj :D:D

Tak to jsem vám jenom chtěla oznámit..Možna něco přidám,ale jenom možna..

A taky budu mít asi brigádu :D:D aspoň se doma nebudu nudit :D:D Není to moc těžké :D:D

Tak ahoj vaše >>.B.E.S.T.<<

Jinak náhled ↓

I'm sorry

25. june 2009 at 18:50 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar


Ahoj
Já se vám hrozně moc omlouvám,že jsem nic nepřidávala,ale nebyl vůbec čas..
Ale už zítra končím..jdu jsi pro vysvědčení..takže tu budu přidávat..
A už vím,že tam tu 4 tam budu mít no..
Ale ne z dějepisu,ale z češtiny..ten kretén mi dal za 4..debil jeden hnusný,ale hlavně že z dějepisu mi dal za 3..kokot jeden..promiňte,že jsem tak sprostá,ale já jsem to musela říct..no to je jedno..hlavně,že jsem prošla do druháku :D:D
Kdy končíte vy?
A užijte si prázdniny..snad nebude pořád pršet :D:D jupí přesně za měsíc pojedu do Prahy :D:D se úplně moc těším..a tentokrát si tam něco koupím,protože minulý rok jsem si tam vůbec nic nekoupila..
Jo jupí půjdeme do Zoo :D:D ukecala jsem to :D:D
A 14.8. jdu na Sunshine do Karvine..no chtěla jsem jít tam s kámoškou,ale ona asi nepůjde..řekla mi,že pry asi bude sedět celé prázdniny doma kvůli jedne 4..taky z češtiny..ale teď se s tou kámoškou nebavím..jako bavím docela,ale to co jsem řekla mi NIKDY NEODPUSTÍ..a tak udělala jsem chybu já to vím,ale co já s tím nadělám..vůbec nic..ale o tom jsem nechtěla mluvit..
Jinak jsem vám ještě nevyprávěla jak bylo v te Karvine 19.6.-20.6. co..tak bylo úžasně..Vypsana Fixa,Doga,Support Lesbiens,Aneta Langerová a mnoho dalších..bylo fajně..a SL byli úžasní..ten zpěvák si tam pořád odplivaval :D:D a skoro pořád křičel: DOBŘE VY!! :D:D
A zrovna jsem objevila fakt jednu úžasnou skupinu,takže vám tu za chvili přidám pár videii :D:D
Tak se zatím mějtě a užijte si prázdniny..ahoj..vaše >>.B.E.S.T.<<

Nezapoměnu na ten den..NIKDY !!

14. june 2009 at 21:25 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj..

Nikdy nezapomenu na den 13.6.2009 hej fakt NIKDY !! Byl to ten nejlepší den jaký jsem kdy zažila..a jsem hrozně moc ráda,že jsem tam šla..protože kdybych tam nešla,tak bych šli o takové supr kapely a taky o supr zábavu..

Jůů musím je vidět ještě jednou..a taky,že uvidím..na příšti festivalu..a to v Karvine..ale ne teď v pátek a sobotu..ale až 14.8. to je za dlouho..ach jo..to nevydržím..ale tak to rychle uběhne..teda aspoň si myslím..doufám,že mamce vyjde dobře směna,protože jinak mě tam nepustí..teda pokud by tam se mnou třeba nešel brácha,ale pochibuju že půjde..ale tak může se to změnit..uvdíme..když tak vám pak dám vědět..

HLASUJTE PRO JOA HALBIGA

13. june 2009 at 11:24 | >>.B.E.S.T.<< |  Other KP
Ahoj
Jenom krátce..
Tak z písemné práce z angličtiny mám za 3 a o jeden bod mi utekla 2..no jo no s tím nic nenadělám..a na vysvědčení mi dá za 2..škoda..protože na pololetní jsem měla 1..ale tak to jedno..ale říkala mi,že příšti rok se budu muset snažit více,protože to bude těžší..no..a jsem zvědavá co jsem dostala z němčiny..a jestli mi dá horší známku než 2 na vysvědčení,tak uvidí :D:D ale to jsem trochu odbočila no..chtěla jsem říct..
Aby jste >>[tady]<< hlasovali pro Joa Halbiga..je druhej..prosím hlasujte pro něho..je tak sladkej :D:D ale Fabi je taky..no vlastně všichni jsou sladcí..ale na tehle fotce Jo vypadá úplně sladce :D:D no nemám pravdu?? :D:D no já už končím..v 13:49 jedu s kámoškou na ten festival..a pak vám povím jaké to tam bylo ju..ale asi až v zítra no možna až v pondělí..no uvidím anebo to spojím i s tou Karvinou,protože do Karvine na festival jedeme v pátek a sobotu..no..jo spojím to dohromady..ale možna si to předepíšu,aby se mi to nepletlo :D:D tak zatím ahoj..a krásný víkend..a taky ať máte dobré vysvědčení..a ti co jsou v 9.třídě,tak doufám že jste si to parádně užili ten společný rok spolu a dělali blbiny..my jsme to tak dělali..užívali jsme si to na plno..ale to děláme i teď momentálně s moji nej třídou jakou jsem si kdy mohla přát..je to lepší než na základce..protože na základce jsem se moc s nikym nebavila,ale teď?? teď se to změnilo..tak já už jdu..jdu se připravovat na ten festival..a HLASUJTE PRO NĚHO..protože ON na te fotce je vážně tak SLADKÝ :D:D tak ahoj vaše >>.B.E.S.T.<<

Nejhorší týden..ach jo :(

7. june 2009 at 20:57 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj
Ach jo..Tenhle týden to bude nejhorší a víte proč?
Takže vám to řeknu takhle:
1) úterý-písemka z dějepisu..musím si ji dopsat..
2) středa-pololetní písemná práce z angličtiny
3) čtvrtek-pololetní písemná práce z němčiny
4) pátek-jdu si opravit občanku a ještě k to mu se v pátek musíme mít uzavřené známky..
Ach jo..jak se to mám všechno naučit??
Já to snad nezvládnu,ale budu muset..a jestli tu němčinu napíšu dobře,tak možna mi dá 1 na vysvědčení..takže se budu šprtat,takže tu nic nebudu..
Já se vážně omouvám,ale raději se budu učit (i když nechci) než přidávat nějaké články..
Až to všechno budu mít a budou prázky nebo budu mít trochu volna,tak něco napíšu..
Možna už víte v sobotu tu taky nebudu..jdu na ten festival do Havířova..Tak nakonec to dopadlo,tak že odpoledne tam budu sama s kámoškou,a pak tam příjde večer mamka..protože kdybych nechtěla,aby tam byla tak bych musela být v 9večer doma..a to já jsem nechtěla,protože já tam chci být dlouho,tak mamka půjde se mnou,ale tak mě to jako nevadí..s moji mamkou je sranda :D:D Těším se..a zítra už budu mít novou postel a taky nový nábytek..Juj já se tak moc těším..Tak ahoj vaše >>.B.E.S.T.<<

Dark Knight - By "The Hillywood Show"

3. june 2009 at 8:53 | >>.B.E.S.T.<< |  Films
To je úplně dobré..hej doporučuju se na to kouknout :D:D


New Moon - Official Trailer #1 (HQ)

3. june 2009 at 8:50 | >>.B.E.S.T.<< |  Films
Těším se až to bude v kině :D:D


I'm in school

3. june 2009 at 7:54 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj..jsem ve škole,takže možna něco přidám..protože dneska máme 7 hodin,ale přitom jsme 5 hodin na počitačích..takže možna něco přidam,ale jinak pořád platí ten článek..co jsem tu napsala včera..

Zkoušky, zkoušky a zase zkoušky

2. june 2009 at 22:35 | >>.B.E.S.T.<< |  My Diar
Ahoj..já se vám hrozně moc omlouvám,že sem nic teď nepřidávám..ale je zkouškový období a taky musím vylepšovat známky..sice mi na to už nezbýva moc času,ale nějak to musím stihnout..mám i nějaké resty,takže musím dopsat..ale hlavní je,že všude mám zápočet,takže v klidu..ale jestli rupnu,tak to tu už tuplem nic nebude přibývat dokuď to neudělám..ale já věřím,že z ničeho nerupnu..zítra píšu z češtiny(rest z února)..v pátek píšu z dějepisu(rest)..tak snad nějak to dám..a každý rok toho bude více a více,takže za 3roky..jak budu u maturity,teda jestli se tam nějak doplazím,tak to tu nic nebude přibýat,protože se budu učit..tak snad to chápete a nebudete mě odsuzovat atd.. a prosím esbečka nemažte si mě..já se vrátím,ale až o prázdninách..možna..pokud budu mít brigádu,tak tu asi taky nic nebude a jestli ne,tak tu určo něco bude,ale prostě teď ne..prostě střední není tak lehká jako základka..však poznate sami..končím..jdu se ještě chvilku poučit..kdo mi drží palečky,abych všechno dala a nerupla..tak děkuju a držte dáál..já vám taky budu držet palečky..a až bude po všem a jak jsem pak dopadla vám určitě napíšu..tak já jdu se ještě chvilku poučit..a prosím nezlobte se na mě..já za to nemůžu..ahoj vaše >>.B.E.S.T.<<