November 2009

I'm Sorry ..

27. november 2009 at 23:43 | >>.Đark.Łilly.<< |  My Diar
Ahoj
Jak se máte ?? Já docela dobře .. Hrozně moc se omlouvám,že sem nic nepřidávam,ale je škola .. A já se musím učit .. Njn však to znáte .. Vůbec nemám čas .. Buď se učím .. Nebo jsem někde pryč .. Nebo čtu povinnou četbu .. Anebo spím .. No takže jako totálně nemám čas .. Hrozně moc se omlouvám,ale já fakt za to nemůžu ..
Novinky co mám .. Jsou takové .. Takže 4.12. nejdu do školy,protože to jdu na burzu škol do Ostravy .. A budu tám celý den .. A jeza to náhradní volno .. Takže super .. Pak příšti sobotu jdeme do kina na Vánoční koledu .. Tak se těším .. Jo a zítra možná se budeme dívat na Harryho Potter a princ dvojí krve .. Tak doufám,že to v Tescu bude jako .. Zase se v některých scénach budu smát :D:D A vzpomenu si na ty dva krásné kluky,kteří seděli vedle mě a měli tam fajné připomínky :D:D Jaj na to nikdy nezapomenu :D:D .. No pak příšti něděli jedu k babičce na oběd a dostaneme mikuláše .. A taky tam bude i strejda,teta,sestřenka a bratranec .. Dlouho jsem je neviděla .. Od prázdnin jsem je neviděla .. Docela dlouho no .. Jaké další novinky mám ?? Ehm .. Asi už žádne :D:D Anebo vlastně mám .. Našla jsme 2 kamarádky,které taky poslouchají Panik :D:D Takže super .. Sice jsou o rok starší a chodíme spolu do školy .. Takže je to fajn .. A někdy spolu jezdíme v autobuse :D:D Nejvíc sranda s něma .. Mám je hrozně moc ráda ..
No asi budu končit .. Zítra mi tu přijede kamarádka z Orlové pro sešity .. Byla totiž nemocná .. Ale v pondělí jde do školy .. No má co opisovat :D:D Jinak vám se dam jednu hrozně moc pěknou písničku .. Sice je krátka,ale mě se líbí .. Ale dám ji zvlášť ..
Tak já teda končím .. Ahoj vaše >>.Đark.Łilly.<<

I'm very very very very SAD :(

14. november 2009 at 23:04 | >>.Đark.Łilly.<< |  My Diar
Ahoj
Tak na začátek bych se chtěla omluvit,že sem nic nepřidávam .. Ale je škola a musím se učit .. A ve středu máme třídni schůzky .. Naštěstí tam mamka nejde,ale tak to je jedno .. Takže uvidím kde mám zabrat .. Hm.. tak to jsem teda zvědavá no .. Uvidíme ..
A další důvod proč jsem tu nepsala je to,že moje nejoblíbenejší skupina mého života PANIK .. Která mi změnila život .. Od té doby co jsem je viděla poprvé na óčku v novinkách (mimochodem byla to písnička REVOLUTION) .. Tak jsem se do ní tak zaposlouchala a začala jsem je poslouchat více a více .. Dne 29.6.2007 měli v Praze koncert .. Bohužel jsem ho promeškala (ani tak bych tam nešla .. mamka by nepustila) .. Řekli,že se vrátí .. Tak jsem jenom čekala a pořád koukala na jejich stránky,až se tam objeví datum koncertu v Praze .. Ale jednoho dne jsem tam zašla znovu a co tam nevidím .. Nějaký nový článek .. Tak jsem si ho přečetla .. I když moc neumím německy (teprve se to učím) .. Tak jsem moc dobře pochopila co se děje .. ROZPAD SKUPINY .. Ono to vlastně rozpad pry není,ale když odejdou 4 kluci a 2 tam zůstanou .. Tak tomuhle já,ale říkám rozpad .. Ze 6 kluků zbyli jenom 2 ?? Co to je jako ?? V ten moment jsem se rozbrečela .. To bych od nich nečekala .. Vydají CD a pak řeknou,že Juri,Franky,Jan a Linke odchází .. To bych od nich vážně nečekala .. A poslední koncerty jsou v Německu .. Hm .. Super .. Zase je neuvidím,protože mamka mě nepustí a semnou nepojede .. Ale jedna holka mi nabidla,že by jsme mohli jet spolu .. Ale problém je v tom,že já jsem z Havířova a ona je z Prahy .. A už vidím jak mě mamka pouští do Prahy,abych mohla jet s ní do Německa na koncert .. To už rovnou by mě mohla pustit do Německa samotnou .. Ale ani jedno dovolila .. Takže nic no .. Jako vždycky budu sedět doma a obdivovat jenom v mém počitači a na stěně v mém pokoji ..


Michael Jackson tribute dance Prague 08/29/09

10. november 2009 at 16:33 | >>.Dark.Lilly.<< |  Ostatní
New desing with Killerpilze und Panik

5. november 2009 at 21:38 | >>.Dark.Lilly.<< |  My Diar
Ahoj
Jak se dneska máte?? U mě to docela jde .. Jenom tento týden je nějaký pochmurný a divný .. Jsem nevyspaná .. Buď se budím co půl hodinu nebo co 5 minut .. A nebo co každou hodinu .. Tak jsem nevyspana .. A vůbec nevím proč se tak budím .. A moje třída je prostě na 2 věci .. Já myslela,že jim už něco řeknu v tom tělocviku .. Už mě to štve .. Ještě jednou mi tak někdo řekne tak přísaham,že ho normalě už zabiju .. Ale o tom jsem nechtěla mluvit ..
Dala jsem vám tu nový desing s Killerpilze a Panik .. Tak snad se vám líbí .. Mě se moc líbí .. A taky jsem to menu nějak opravila .. Vlasntě skoro všechno jsem tak nějak opravila .. Tak snad se v tom vyznáte .. Jestli ne .. Tak klidně napište a já s tím něco udělam .. A taky jsem něco smazala .. Protože nemám tolik času,abych se věnovala všem .. Možná pak taky ještě něco smažu .. A nechám tu jenom Killerpilze a Panik .. Protože jenom tyhle 2 skupiny naplno miluji .. Ano miluji i jiné skupiny,ale tyhle prostě nejvíc .. Kdybych měla mít na blogu všechny skupiny,které miluji .. Tak bych se nedopočitala .. Je jich vážně moc .. Možná,až mě to všechno omrzí .. Tak tu fakt jenom nechám Killerpilze a Panik .. A pak to upravím .. A prostě tu budou všechny informace o nich .. Ale zatím jenom tak straším .. Zatím nic nedělám .. Jenom o tom tak přemýšlím .. Zatím se nemusíte bát .. No nic končím .. Jdu se učit zeměpis .. Píšeme totiž .. A prd umím .. Ještě vám tu dám náhled na můj nový desing ↓
Tak se mějte hezky .. Ahoj .. Vaše >>.Dark.Lilly.<<

Rozcestník: Videa

5. november 2009 at 21:14 | >>.Dark.Lilly.<< |  >VIDEA


I don't know

4. november 2009 at 23:29 | >>.Dark.Lilly.<< |  My Diar
Ahoj
Tak jak je ?? Já docela dobrý .. Dneska ve třídě nás bylo jenom 11 :D:D Takže to bylo v poho ..
Nevěděla jsem co mám napsat do titulku,tak jsem napsala tohle .. A i to docela vystihuje .. Protože já fakt nevím .. Nevím co mám dělat .. Nejprve to,pak ne .. Pak zase,že jo .. Pak zase,že ne .. Tak ať už se konečně rozhodnout co vlastně chtějí .. Už mě to nebaví ..
Proč se nemůžu odstěhovat a začít od začátku .. Někde kde mě nikdo nezná .. Někam kde mě budou mít rádi takovou jaká jsem .. Chci tady mě mají taky rádi takovou jaká jsem .. Ale některé lidi tu fakt nemusím .. A když někdo něco řekne,tak to hned ví skoro celé město .. A to mě štve .. Nemám ráda pomluvy ..
Mám svůj cíl a pevně si za tím jdu .. Chci na výšku,tak se snažím .. Chci jít na výšku do ciziny,tak se taky zatím snažím .. Učím se ty jazyky .. Chci se cestovat,tak se učím jazyky .. Po středí chci jít pryč .. Daleko od tohodleho města .. Nechci tu zůstat na pořád .. To bych nepřežila .. Ale docela krásně se mi tu žilo .. Ale na mě je tohle město moc malé !! Chci do velkého .. Jako např.: Berlín,Hamburg,Mnichov,New York a mnoh dalších .. Do takových měst já patřím .. Jsem hodně aktivní .. A tady v našem malém městě se nedá totálně nic dělat .. Nebo dá,ale netolik co velkoměstech ..
A jinak co se blogu týká .. Tak se zase znovu a opět omlouvám,že se nic nepřidávám .. Ale tak je škola no .. S tím nic já nenadělám ..
A taky jak jsem se tak koukala .. Tak asi udělám malou rekonstrukci .. Mám tu nějaké rubriky .. Do kterých třeba vůbec nepíšu .. Tak to asi smažu nebo ne .. No ještě nevím .. Zatím jenom tak přemýšlím a asi o víkendu s tím něco udělám .. Takže kdyby něco nesedělo,tak se nedivte .. A taky možná udělám nový desing .. Tenhle mám už docela dlouho .. Předem děkují za trpělivost .. Už jsem unavená .. A zítra je škola .. Jdu spát .. Dobrou noc ..
Tak ahoj .. Vaše >>.Dark.Lilly.<<

Sakra

2. november 2009 at 21:17 | >>.Dark.Lilly.<< |  My Diar
Ahoj .. Jak se dneska máte ?? Já docela blbě .. Jsem v noci skoro nespala .. Nevím proč .. Ve škole nuda .. A teď mi vypadla Markéta Konvičková v Superstar .. Ach jo .. Je to škoda no :( .. Ale tak co se dá dělat .. Nic .. Ale mám tam ještě jiné favority ..
Ona úžasné zpívá,takže si myslím , že to někam fakt dotáhne .. Nesmi přestat zpívat .. Ona je fakt úžasná ..
Nejvíce se mi líbilo jak zaspívala "Umbrella" od Rihanny .. Zrovna to teď poslouchám .. Dám vam sem video ..
No já končím .. Tak se mějte .. Ahoj .. Vaše >>.Dark.Lilly.<<