December 2009

POSLEDNÍ ČLÁNEK

31. december 2009 at 23:59 | Jan€Vołturi |  My Diar
Takže hodně štěstí, zdraví, úspěchů, přátel atd..
No však to znáte :D:D
Už fakt nevím co napsat ..
No jenom asi to, že tohle je POSLEDNÍ ČLÁNEK TOHOTO ROKU !!


Takže ...................


HAPPY NEW YEAR 2010 !!Silvestr

31. december 2009 at 22:08 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj ..
Tak jak se máte ?? Jak si užívate silvestra ..
Já si to užívám docela dobře .. A za chvíli vyzkouším svůj šampus, který jsem v únoru vyhrála :D:D Tak snad bude dobrý :D:D
Už nevím co mám psát :D:D poraďte ne :D:D
No asi jenom řeknu to, že se dívám na televizi a přepínám a zastavuji :D:D
Hm .. tak asi končím no .. Už nevím co psát :D:D
Takže ..................
HAPPY NEW YEAR 2010 !!
Vám přeje Jan€Vołturi ...

Happy New Year 2010

31. december 2009 at 16:37 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Jak se máte? Já se mám docela dobře .. Za chvíli budeme mít nový rok 2010 .. Jak se těšíte? Já se netěším i těším .. Takže to mám tak napůl ..
Takže hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky do nového roku vám přeje Jan€Vołturi ..
Tu je takový malý dárek ode mě .. ↓
Top Dívka 1/10

30. december 2009 at 1:20 | Jan€Vołturi |  Frank Ziegler
Holky a láska: taky kluci pořádně vyměknou, když se zamilují. Jestlipak to platí taky pro rockového Franka Zieglera (22) ze skupiny Panik? Zeptali jsme se ho…

Frontman šestičlenné kapely je opravdový hottie. Je šarmantní, vypadá dobře a má sladké poznávací znamení: svojí vlněnou čepici. Proto jsme se hned na rovinu zeptali dvaadvacetiletého Franka Zieglera, jak by měla vypadat holka jeho snů a čím by ho mohla okouzlit tak, aby se do ní zamiloval. A možná bys právě ty mohla být tou šťastnou…

Teď upřímně: na co se u mě nejdřív podíváš?
Do obličeje. Ale holku, která je jenom hezká, ale se kterou si člověk ani nemůže pokecat, bych po pár slovech opustil.


381-Vrať se zpět

29. december 2009 at 0:37 | Jan€Vołturi |  Ostatní
Nevím jestli to tu už náhodou nemám, ale tak to je jedno .. Když tak to tu bude ještě jednou .. Tahle písnička je fakt hrozně moc úžasná .. ↓


Again New Desing with David Bonk and Timo Sonnenschein

29. december 2009 at 0:33 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Jak se máte? Já docela dobře .. Dneska jsem se koukla na film AVATAR .. Je to úžasný film .. Miluji ho ..
Já vím, že jsem hrozná .. Že pořád měním desingy .. Ale tak co už .. Ale tenhle se mi vážně líbí více než ten minule ..
Hrozně moc se omlouvám, že takhle měním desingy .. Ale tak to je jedno .. Řekla jsem si, že musím udělat nový .. Protože mám ráda skupinu Panik, ale v té skupině není jenom Timo a Davidovi by to bylo líto, že tady není :D:D Takže jsem ho tam musela dát .. Tak snad líbí .. Protože mě se to líbí ..
K tomu jsem udělala nové menu, tak snad taky líbí .. A jinak chtěla bych se omluvit http://panik-fans.blog.cz protože to menu mám tak trochu od ní .. Tak snad se na mě nebude zlobit .. Kdyby jo, tak já to klidně změním .. Ale musíš to napsat ..
No to je asi tak všechno .. Jo ještě jsem se chtěla omluvit, že tady nepřidávam moc článku .. Ale nějak poslední dobu nemám vůbec náladu tu něco přidávat .. Takže promiňte ..
Tak já končím .. Mějte se hezky .. Ahoj .. Vaše Jan€Vołturi ..
Jinak tu máte náhledy na moje desingy .. Jak na ten starej, tak na ten nový .. ↓


Panik - Es ist Zeit

27. december 2009 at 0:23 | Jan€Vołturi |  Video PK

Tuhle písničku úplně miluji .. Je úžasná .. A to video je taky úžasné .. Tohle nám dal Timo a David k Vánocům .. Myslím, že je to pěkný dárek .. Dali to hned 23.12. o půlnoci .. Já to viděla asi tak hned 15 minut po půlnoci .. Je to úžasné .. No posuďte sami ↓Avatary

23. december 2009 at 20:20 | Jan€Vołturi |  Photo KPLiebmichhassmich

23. december 2009 at 20:18 | Jan€Vołturi |  Photo KP

Animace

23. december 2009 at 20:15 | Jan€Vołturi |  Photo KP
z Killerpilze TV:

Photos..

23. december 2009 at 20:10 | Jan€Vołturi |  Photo KPAlles Gute Fabi

23. december 2009 at 7:53 | Jan€Vołturi |  Fabian Halbig

Ahoj
Dneska má Fabi narozeniny ..
Tak všechno nejlepší .. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky do života ti přeje Jan€Vołturi a tenhle blog ..
Jaj tak mu je už 17 .. Ty vole .. Už je to velký chlap ..
A mě přesně za 66 dnů nebo za 2 měsíce a 4dny bude taky 17 .. Jaj .. Hrozně moc se těším :D:D Chtěla jsem udělat den s Fabim .. Ale teď jedu pryč .. Tak články s Fabim nebo kde bude Fabi budu přidávat, až pžijedu domů .. Ju ..
Už musím .. Tak ahoj .. Vaše Jan€Vołturi ..

Hollywood Undead No. 5 Music Video

21. december 2009 at 15:44 | Jan€Vołturi |  Videoklipy

New Group

21. december 2009 at 15:43 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Dneska na myspace.com jsem našla novou skupinu "Hollywood Undead" .. Je to superní skupina ..
Dám sem pár jejich písniček .. Snad se vám budou líbit ..
Tak zatím ahoj .. Jdu přidávam .. Ahoj .. Vaše Jan€Vokturi ..

Šilený den

19. december 2009 at 12:40 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Tak včera jsem se měla docela suprově, ale byla mi tam zima .. Na to, že tam neměli moc sněhu, tam byla zima jak na SIBIŘI .. Fakt přísahám :D:D .. V buse jsem toho moc nenaspala, protože někteří tam byli najebani, takže tam dělali bordel .. Ale jednou tam bylo úplně ticho .. Jsem si normal říkala co se stalo .. Asi na chvíli usnuli, ale pak jsem na chvíli zastavili a oni se vzbudili a zase dělali bordel .. Nic bych neřekla, kdyby se bavili potichu a smáli se potichu .. Ale oni ne .. Musí se bavit nahlas a i smát se musí nahlas .. Takže jsem byla tak trochu nevyspaná .. Jo a jak jsem ráno přišla do školy, tak to tam tak smrdělo .. Ty vole .. Jsem si říkala, proč jim to ten učitel nevzal .. Ale tak to je jedno ..


Ou je ..

17. december 2009 at 19:14 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj ..
Jak je ?? Já se mám docela dobře .. Dneska mám výjimečně čas .. Protože za pár hodin pojedu do Budapeště .. Už se hrozně moc těším .. Jaj bude tam srandy kopec jak něco .. Ale musím se hodně a dobře obléct, aby mi nebyla zima ..
Dneska ve škole jsme nedělali skoro nic .. Ve třídě nás bylo jenom 10 :D:D Chybělo jenom 8 lidí .. A potom na tělocvik jsme byli jenom 3 :D:D Jsme totiž rozděleni do dvou skupin .. Ale tak sranda tam byla :D:D Jo a byla jsem zkoušena z tělocviku .. Ptáte se jestli to jde ?? Tak ano jde to .. U nás ano !! .. Učitel řekl, že kdo nebude převlečenej nebo nebude cvičit tak mu dá nějaký úkol z teorie a pak vás z toho vyzkouší a oznámkuje .. Já jsem nebyla převlečena, tak jsem si musela zjístit jaké je pravidlo hrací plochy u fotbalu .. Tak jsem mu dneska něco řekla, ale řekl mi, že pry si to mám ještě nastudovat a potom mám přijít po prázdninách .. Takže fajně .. A ještě toho učitele máme na občanskou výchovu a zěmepis .. A já jsem teď ty poslední písemky úplně pokazila, takže po prázdninach si to půjdu opravit .. Ten učitel ze mě zešílí jednou .. Protože vždycky jak píšeme tak skoro vždy to napíšu blbě a jdu si to opravit .. Ale tak aspoň si to jdu opravit ne ?? Přece nechci propadnout ne ?? :D:D
Už budu končit .. Půjdu si asi ještě lehnout .. Ale stejně v buse budu spát .. Jinak do té Budapeště jedu se školou .. Tak se mějte hezky .. Ahoj .. Vaše Jan€Vołturi ..

Hello and New Desing with Timo Sonennschein

14. december 2009 at 20:26 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Jak se máte ?? Já docela dobře .. Hrozně moc se omlouvám, že sem nic nepřidávám .. Ale bohužel je škola a víte jak to je no .. Pořád ten samí důvod .. Tak snad to chápete a respektujete to .. A jestli ne, tak to je váš problém a ne můj !! ..
Jinak jsem vám tu dala new desing .. Už s Vánoční tématikou .. Sice to není úplně vánoční, ale i tak .. Neměla jsem moc času .. Dělala jsem to teď a trvalo mi to asi hodinu .. Než jsem to vymyslela a taky než jsem si s tím tak trochu pohrála no .. Tak snad líbí .. Mě se to docela líbí ..
A teď hrozně koukám na Superstar .. Škoda, že vypadal JAN BENDIG .. Já mu úplně moc fandila :'-( a on vypadal .. Je to škoda :'-( Já myslela, že to vyhraje .. Ale tak to je jedno .. Ale jestli to vyhraje Chodúr, tak asi zešílím .. Nechci, aby to vyhrál .. Chci, aby to vyhrála DOMINIKA STARÁ .. Zpívá hrozně moc pěkně a já ji fandím .. Jestli dneska vypadne Chodúr, tak budu nejšťastnější člověk na celým světě :D:D No je to můj osobní názor .. Tak jestli mu někdo fandí tak promiňte, ale mě se nelíbí ..
Já se jdu koukat .. Tak ahoj .. Jo a ve čtvrtek, v pátek a o víkendu určitě nic nepřidám .. Protože ve čtvrtek půjdu spát asi už tak v 6 nejpozději v 8 večer .. Aspoň ať spím 4 hodiny .. Protože v pátek v 1 hodinu ráno pojedu do Budapeště .. Už se hrozně moc těším .. A vrátím se až v raních hodinách v sobotu .. A pak budeme péct cukroví, protože žádný nemáme :D:D Takže tak no ..
Tak já končím .. Ahoj .. Vaše Jan€Vołturi ..
Náhled na můj new desing with Timo Sonennschein ↓

New Desing with Jane Volturi

5. december 2009 at 14:08 | Jan€Vołturi |  My Diar
Ahoj
Jak se máte?? Já docela dobře .. Chci se hrozně moc omluvit, že sem nic nepřidávam, ale je škola a já se musím učit, a taky mám hodně úkolu atd .. Však to sami znáte a jestli ne, tak poznáte .. To mi veřte ..
No ale co jsem vám teď chtěla říct je, že jsem změnila desing .. Tak snad se vám líbí .. Protože mě se hrozně moc líbí .. Je to Dakota Fanning alis Jane Volturi z filmu New Moon .. Ten film je moc pěkný a mě se líbí .. A nejvíce z postav se mi líbí právě Jane .. No pak ještě Bella a Edward ..
A taky jsem si změnila přezdívku z >>.Đark.Łilly.<< na Jan€Vołturi .. Tak snad líbi .. Je jednoduchá ..
Takže to máme 3 důvody proč jsem vám tu chtěla napsat .. Jo a dneska jdu do kina na "Vánoční Koleda" .. Úplně moc se těším .. Takže dneska zase a opět nic nepřidám, a ani zítra nic nepřidám .. Musím napsat slohovou práci na nějaké téma, které nám dala učitelka .. Ale vůbec nevím o čem mám psát .. No tak snad něco vymyslím .. Jinak útvar máme POPIS ..
No já končím .. Jo ještě vám tu sem dám náhled na můj new desing .. Tak zatím papa .. Vaše Jan€Vołturi ..

Náhled na new desing ↓