April 2010
Levo Teraz už verím

25. april 2010 at 20:43 | Łilly |  Ostatní
Unsere Zeit LIVE HH 09

23. april 2010 at 17:30 | Łilly |  Other PK


Písničku si může poslechnout na:

http://www.myspace.com/panikmusik
New design with Killerpilze - Lautonom again =))

19. april 2010 at 18:56 | Łilly |  My Diar

Ahoj
Tak jsem vám tu dala new design. Tak snad se vám líbí. Mě docela ano.
No, tak to je asi všechno co dneska stihnu. Musím se učit. Zjistila jsem si známky co mám na čtvrtletí. No musím zabrat v českém jazyce, matematice, dějepisu, občanské výchově, zeměpisu. Mám co dělat. Tak snad to nějak zvládnu no. Musím. Takže se vám omlouvám, ale jsem prostě typ člověka, že když si něco umanu, tak prostě jdu za tím. Já teď momentálně chci mít vyznamenaní. Takže se musím učit. Bohužel. Tak snad to chápete =)) Jestli ne, tak to je váš problém a ne můj. A jestli si mě smažete s esbeček, tak mi to laskavě napište, abych si vás taky potom smazala !!
Tak já už jdu. Ahoj. Vaše Łilly

Jinak tu máte náhled na můj new design ↓


KILLERPILZE IN CZECH REPUBLIC !!

14. april 2010 at 22:18 | Łilly |  My Diar

Ahoj
Jak se máte? Já se mám docela dobře. Moc se Vám omlouvám, že sem teď nic nepřidávám, ale škola je škola no. S tím já nic nenadělám. Jinak jak už jsem řekla. Blog už mě nějak přestává bavit. Ale nebojte. Nezruším ho, jenom tady prostě nebudou tak často články. Ale myslím si, že už jste si na to zvykli ne ?? :D:D Jinak se taky musím učit jestli chci mít dobré známky. Kdybych měla vyznamenaní, tak bych byla nejšťastnější člověk na celým světa. Protože já jsem asi tak už od 4 třídy neměla vyznamenaní !! A letos mi to uniklo o jednu 3. To mě tak naštvalo. No prostě neřešit no. Ale teď se budu věnovat tomu čemu jsem chtěla !!

Samozřejmě, že ten "titulek" je lež !! Nevěděla jsem co tam napsat a myslím si, že kdo má rád KP, tak si tohle přečte. Takže bych Vás ráda poprosila o jednu takovou věc. Kdo má facebook a má rád/a skupinu KILLERPILZE, tak ať se přidá do skupiny, která se jmenuje "We want Killerpilze in the Czech Republic" . Byla bych ráda, kdyby jste se tam přidali. Protože jsem nikdy KP neviděla a chtěla bych je aspoň jednou vidět. A mamka mě nepustí do Německa a se mnou taky nepojede. Už jsem to několikrát zkoušela ='( . Ale kdyby byli v Praze nebo někde, tak by mě možná pustila nebo by jela aspoň se mnou. Raději pojedu s mamkou než je nevidět vůbec. No ne ?? Nějak bych to přežila =)) A jinak jsem domluvena s AwRiLqA =o* že se musíme sejít. A taky jsem řekla, že tam pojedu i kdybych měla třeba pak dostat zaracha. Protože to zaracha za to bude stát =)). Takže hrozně moc prosím přidejte se tam. Myslím si, že nepotěšíte jenom mě, ale i ostatní, kteří je neviděli !! Prosím udělejte KVŮLI SOBĚ, ale i KVŮLI NÁM !! Moc prosím. Předem děkuji !!

Snad to na Vás zapůsobilo =)) Tak ahoj. Loučím se. Zítra píšeme z peku na tabulky. Hm.. už se hrozně moc fakt těším :D:D So ahoj.
Łilly
First Lady - Missing You

9. april 2010 at 22:17 | Łilly

Gorillaz - Deltron Zero

9. april 2010 at 22:16 | ŁillyKillerpilze: LAUTOBAHN-Tour-Tag 7 - Köln

9. april 2010 at 22:06 | Łilly