November 2010

Remember December

30. november 2010 at 15:21 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Omlouvám, že sem teď nic nepřidávám. Ale mám toho vážně moc. Hrozně moc mě to mrzí, ale jinak to prostě nejde. Prostě nestíhám no. Musím se učit a taky jsem pořád unavená. I když spím 8 hodin, tak bych pořád spala. Nevím čím to je. Ale pořád bych spala =D =D
Bude nový layout. Nevím kdy bude, ale ta co mi ho bude dělat mi řekla, že se bude snažit ho udělat do Vánoc. Protože jsem ji tam napsala, že chci vánoční. Tak jsem zvědavá =))
Název titulku?? Ehm.. žádný jiný lepší mě nenapadl =)) A jinak je to název jedné písničky od Demi Lovato. Je úplně úžasná =))
No nic končím. Musím ještě do Tesca. Takže se mějte lidi. Zdar =D =D


Łilly

I'm sorry and I'm very sad ='((

23. november 2010 at 21:26 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Takže chci se vám omluvit, že sem teď momentálně nic nepřidávám. Ale mám školu a musím se učit. A taky mám své problémy. A nemám náladu na nějaký blog a přidávat tu něco, protože pořád musím brečet. Možná to teď nechápete, ale kdyby jste měli takové problémy jako mám já ='(( Totálně nevím co mám dělat. Rodiče se budou rozvádět (to mi ani tak moc nevadí) a kámoš je v nemocnici a je na to docela fakt špatně no ='(( Ale tady to fakt řešit nebudu.

No nic budu končit. Opravdu mě to moc mrzí. Možná o víkendu něco přidám, ale jenom možná. Tak já se s vámi loučím. Mějte se krásně a doufám, že vy se máte lépe než já =))


Łilly

Friendship or Love? 2. díl

19. november 2010 at 20:38 | Łilly |  Friendship or Love?

Pozn. autorky: Tak tu máte další díl. Doufám, že se vám bude líbit a jestli ne, tak to je v pohodě. Jenom to zkouším no. Prosím pište komentáře. Ať jsou kladné nebo záporné. Doopravdy chci znát váš názor =))


Lilly
"Stěhujeme se" řekla jsem a začala jsem na novo brečet. Nick mě objal.
"Kdy? Kam? Proč?" Kladl mi otázky.
"Za 2dny. Do Londýna, protože tam taťku přeložili. Je mi to moc líto." Odpověděla jsem mu na otázky.
"Nemůžeš mi jen tak odjet. Za kým budu chodit s mýma problémy. A taky komu se budu svěřovat?"
"Je mi to líto Nicku, ale já tam musím. Taťka mě tu samotnou nenechá. Taky bych tu chtěla zůstat. Ale jinak to nejde. Je mi to líto." Objala jsem ho a začala jsem znovu brečet. Chci tu zůstat, ale taťka mě tu samotnou nenechá. I když sama bych tu nebyla. Miluju Nicka. Ale kdybych mu to teď řekla, tak by to stejně nemělo smysl. Vztah na dálku je na nic. No spíše na to nevěřím.
"Měl bys raději už jít." Řekla jsem Nickovi. Nemůžu být s ním, ne že bych nechtěla. Ale ještě více bych se do něho zamilovala, a pak bych se z toho těžko dostávala. Už teď je to pro mě těžké. Místo toho, aby Nick odešel, tak mě víc objal. Miluju tu jeho vůni. Miluju ho celého.


Friendship or Love? 1. díl

17. november 2010 at 19:10 | Łilly |  Friendship or Love?


Pozn. autorky: Dám vám tu moji první fan fiction o Jonas Brothers. Doufám, že se bude líbit. Jestli ne v pohodě. Jenom zkouším jestli se chytne =)) Prosím pište vaše komentáře. Doopravdy mě to zajímá. Ať je to pochvala nebo kritika.


Lilly
"Mami, ale já tam nechci."
"Já vím, že ne zlatíčko. Ale musíš." Řekla mamka.
"Hm. Tak jo no." Řekla jsem smutně. I když se mi tam nechtělo, tak jsem musela. Když jsme vešli do čekárny, tak tam seděl malý kluk s mamkou. Asi má stejný problém tak jako já. Mamky se začaly spolu bavit jako by se znaly věčnost.
"Ahoj" řekla jsem mu.
"Ahoj" odpověděl.
"Jak se jmenuješ?"
"Nick Jonas a jak ty?"
"Lilly Evans. A co tu děláš?"
"Mám cukrovku a co ty?"
"Já ji mám taky." Usmála jsem se na něho.


Nuda v účetnictví =D =D

15. november 2010 at 14:52 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Jak se dneska máte? Dneska jsme měli 2hodiny účetnictví. A mě to jaksi tu první hodinu nebavilo, tak jsem si vzala papír a začala jsem si tak trochu kreslit nebo psát. To je jedno =D =D No a já se s vámi o tom chci podělit. Takže tady to máte =D =D ↓


Łilly

Jonas Brothers - Year 3000 - Chicago, IL - Soundcheck - Opening Night 8/7/10

14. november 2010 at 10:30 | Łilly |  Video JB

Já tam chci být taky =D =D Ti malí se fakt mají =D =DDemi Lovato - Don't Forget

14. november 2010 at 10:16 | Łilly |  Videos DL

Tuhle písničku naprosto miluji. Je úžasná. Nevím co k tomu ještě napsat. Je prostě úžasná =))


Nelly - Just a Dream

14. november 2010 at 10:11 | Łilly |  Videoklipy


Eminem ft. Lil Wayne - No Love

14. november 2010 at 10:09 | Łilly |  VideoklipyI'm sorry, but ...

12. november 2010 at 21:12 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Jak se máte? Já se mám na jednu stranu dobře a na druhou stranu blbě. Mám se dobře, protože mi škola zase jde =D =D A mám se blbě, protože mám problémy s kámošem, ale tady to řešit fakt nebudu. Protože jsem slíbila kámošce, že to nikomu neřeknu a tak to DODRŽÍM !! Ale tím co dělá mě fakt nehorázně sere !!
Ale o tomhle jsem vám nechtěla psát. Chtěla jsem se omluvit, že tady nic nepřidávám. Ale to ta škola. Úplně mě ničí. Musím se pořád učit. Škoda, že nemám fotografickou paměť. To by bylo lepší =D =D No v podstatě mě neničí škola, ale třída. Neustále se tam pořád hádáme. Vždycky jsem mlčela a nechávala jsem se od jiných urážet. Ale teď ?? Změnila jsem. Teď jim to vracím a zastávám se i ostatních. Kdyby jste přišli do naší třídy, tak by jste kouleli oči. Že tohle prostě není normální. A to už jsme třeťáci jako. No jsem zvědavá kdo všechno projde do čtvrťáku a jak se budou chovat. No to je jedno. To vás asi moc nezajímá co.
Takže ještě jednou se hrozně moc omlouvám, ale bohužel nestíhám no. A zítra taky nic nepřidám, protože nám se přijede rodina. Takže nic. No možná v neděli. Ale jenom možná. Pokud si nebudu číst The Vampire Diaries. Sleduji i seriál a obojí je fakt super =D =D
No nic. Já budu končit. Tak se mějte pěkně. Užívejte si víkend =D =D Tak ahoj.


Łilly

NÁBOR NA AFFS

7. november 2010 at 17:40 | Łilly |  My Diar


Ahoj. Tak jsem se rozhodla udělat nový nábor na new affs. Takže jestli se mnou někdo chce spřátelit blog. Tak ať vyplní tuhle přihlášku: ↓

1. Jméno
2. Web (napiš adresu !!)
3. Proč se mnou chceš spřátelit blog?
4. O kom/čem je tvůj blog?
5. Jak ho už dlouho máš?

Tak to je všechno. Žádná pravidla nemám. A prosím, když vám nenapíšu nějaký komentář každý den nebo ob den. Tak prosím bijte mě, protože nemám moc času !! A buď to prostě pochopíte nebo ne. To už je na vás !!
Budu se těšit na vaše komentáře. Tak se mějte krásně.

ŁillyPlány nějak nevyšly =D =D

7. november 2010 at 13:28 | Łilly


Ahoj.
Tak nějak ty plány nevyšly =D =D Včera mi ta kámoška nenapsala, takže má smůlu =D =D A dneska mi měla přijet rodina, ale strejda je nemocný. Takže nic no.
Tak jsem se aspoň dneska dokoukala na film: GOTHIKA. Který je fakt úžasný =))
Teď poslouchám hudbu a nevím co mám dělat. Možná něco přidám. Ale jenom možná =D =D
Už nevím co mám napsat, takže budu končit =D =D Tak se mějte pěkně. A možná teda něco přidám =D =D

Łilly

HAPPY BIRTHDAY KEVIN !!

5. november 2010 at 22:00 | Łilly |  Kevin Jonas

Tak ještě jednou. Všechno nejlepší Kevine =)) Hodně štěstí, zdraví, úspěchů s kapelou a taky s Danielle, a taky hodně lásky =)) Ten obrázek jsem dělala fakt narychlo a není nic moc extra. Tak se prosím nedivte a neukamenujte mě za to !! =D =D Večer se mi fakt nechce nic dělat =D=D domů jsem přišla asi tak před chvilkou, tak to berte s rezervou. Příští rok to bude lepší. Slibuji =D =D Łilly


I´m sorry and B-day Kevin Jonas =))

5. november 2010 at 19:41 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Já se vám hrozně moc omlouvám, že sem teď nic nepřidávám. Ale nemám čas. Musím se učit. Už jsem ve třetím ročníků. Noví učitelé a taky každý jiný učitel má jiné nároky. Letos mám právo a je to docela fakt těžké. Není to zas tak lehké. Stačí to jenom pochopit, ale když to zrovná nechápete, tak hold nic jiného vám nezbývá než se to naučit =D =D Ale to vás asi teď moc nezajímá co =)) No takže pořád ten samý důvod a ten bude pořád !! Je mi to fakt líto, ale já za to fakt nemůžu.
Rozhodla jsem se, že si udělám pořádek v affs. Smažu si ty, kteří už blog zrušili, pak ti kteří tam moc nepřidávají články. A pak asi udělám nový nábor na affs =))
Dneska má Kevin Jonas narozeniny. Takže mu přeji všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, úspěchů s kapelou a taky i s Danille, a taky hodně lásky. Dneska ještě večer jak přijedu domů, tak sem dám ještě jeden článek, a tam to napíšu ještě jednou. A taky tam přiložím jeden obrázek =D =D
No nic. Tak já končím. Tak se mějte krásně. Užívejte si víkendu. O víkendu asi nic nepřidám, protože mám napilno. Zítra budu stavět s bráchou můj stůl, odpoledne pojedu za kámoškou ji vysvětlit matiku a v neděli k nám přijede rodina. Takže nic =D =D A večer se mi nic nebude chtít, a tak raději budu lenošit v posteli u televize.
Teď už vážně jdu. Mějte se =))

Łilly