June 2011

LMFAO - EVERYDAY I'M SHUFFLING SHUFFLING!

28. june 2011 at 21:23 | Łilly |  Videoklipy

Krucinál. Nikde nemůžu najít celý videoklip. Jinak je to úžasná písnička =D =D
2x02: Beware Wolf

28. june 2011 at 21:13 | Łilly |  Photo WoWP

selenafan01.jpg

selenafan02.jpg

selenafan03.jpg

selenafan04.jpg

selenafan05.jpg

selenafanhq03.jpg
HQ
selenafanhq04.jpg
HQ

2x01: Smarty Pants

28. june 2011 at 21:11 | Łilly |  Photo WoWP

selenafan01.jpg

selenafan02.jpg

selenafan03.jpg

selenafan04.jpg

selenafan06.jpg

selenafan07.jpg

selenafanhq01.jpg
HQ
selenafanhq02.jpg
HQ

Monte Carlo [2011] - Stills

28. june 2011 at 21:08 | Łilly |  Photoshoot

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Princess Protection Program (2009)

28. june 2011 at 21:06 | Łilly |  Photoshoot

Tyhle šaty jsou úplně úžasné. Sel vážně hrozně moc sluší =))

Klikněte pro zobrazení původního obrázku

Budapest Photoshoot

28. june 2011 at 21:02 | Łilly |  Photoshoot

Klikněte pro zobrazení původního obrázku


Seventeen Prom

28. june 2011 at 21:00 | Łilly |  Photoshoot

Klikněte pro zobrazení původního obrázkuYoutube Live Chat Today

28. june 2011 at 20:49 | Łilly |  Media

Zdroj obrázku: copyrighs.blog.cz


Selena will be answering your questions live from the YouTube offices this Tuesday, June 28th, at 12:15 EST/9:15 PST! Head over to youtube.com/selgomez to submit your questions or tweet your questions using #heyselena.

Volně přeloženo: Selena bude odpovídat na vaše otázky live z oficiálního youtube toto útery, 28.6., v 12:15 EST/9:15 PST! Přes youtube.com/selgomez předložte vaše otázky nebo tweetujte vaše otázky na #heyselena.

Je to vážně volně přeloženo, tak se nedivte, že to třeba nedáva trochu smysl. Ale tak snažila jsem no =D =D


New Layout - SUMMER

27. june 2011 at 21:00 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Docela dost jsem se nudila, tak jsem udělala nový layout. Snad se vám líbí. Vím, že je jednoduchý, ale v jednoduchosti je krása, nebo ne?? =D =D Mě se líbí =))
Omlouvám se, že jsem tady vůbec nic nepřidala. Ale musela jsem se učit do školy, protože 2týdny jsem tam nebyla, tak mi chyběli ještě nějaké písemky, takže jsem si je musela napsat. Tak teď se vám to budu snažit nějak vynahradit =)) Skoro celý červenec tu nejsem, ale možná něco přednastavím, ať tu úplně není mrtvo =D =D
No, jelikož zítra a ve středu nejdu do školy [až ve čtvrtek, to se mi líbí =D =D], tak něco přidám. Ale nejprve se podívám na Myšlenky zločince VI. na AXN =D =D Ale jakmile to skončí, tak tu hned něco hodím =D =D Tak se zatím mějte.

Łilly

NÁHLED NA NEW LAYOUT =)) ↓

The Prom - 4.díl

20. june 2011 at 20:15 | Łilly |  The Prom


4.díl

,,Nickuu!" křiknu na kudrnatou postavu na druhé straně chodby, až se po mě všichni otočí s nevraživým pohledem. Nevšímám si toho a rozeběhnu se k němu, když se na mě s úšklebkem otočí. ,,Co se děje, spadl ti účes?" zeptá se pobaveně a sleduje moje vlasy, které mi z gumiček trčí na všechny strany. ,,Pako." oženu se po něm, ale na tváři mi hraje úsměv. ,,Tak co se děje?"zeptá se zvědavě. ,,Hádej co jsem dostala z matiky?" odpovím mu na otázku další. ,,Opět za pět?" provokuje mě. ,,To by pak znamenalo, že nic neumíš naučit." vypláznu na něj jazyk jako pětiletá a s radostí mu podám svůj dnešní test. Učitel je stihl opravit ještě během hodiny, takže nám je ihned rozdal. ,,Za dvě, to je skvělý. Příště to ale bude jednička." zašklebí se na mě Nick a podá mi test zpátky. ,,Tak moc mi zase nevěř." zakroutím se smíchem hlavou. ,,Tobě možná ne, ale sobě já věřím pořád." šťouchne mě a následně uskočí před odplatou. ,,Je to vidět dost. Někdy bys mohl ubrat. Musím na hodinu, tak se zatím měj, ovečko." zamávám mu a se smíchem se rychlým krokem rozejdu od Nicka, který se braví do červena. Jestli orpavdu něco neměl rád, bylo to pojmenování "ovečka".

The Prom - 3.díl

20. june 2011 at 20:13 | Łilly |  The Prom


3.díl

Když jsem se večer chystala k Nickovi, uvědomila jsem si, jakou má škola výhodu. Novináři a ostatní otravní lidé mají na školní pozemky vstup zakázán. Bohužel, mimo školu nic takového neplatilo. Kolem našeho domu se neustále pohybovalo pár fotografů a jakmile jsem za sebou zavřela dveře a vydala se ulicemi pryč, ozývalo se otravné cvakání a novináři se překřikovali jeden přes druhého.
Ovšem před domem Jonasů byla situace naprosto jiná. Před domem postávalo taky hodně novinářů, kteří se na mě bez milosti vrhli, jakmile bylo jasné, kam si to rázuji. ,,Ahoj Lills, pojď rychle dovnitř." objeví se ve vstupních dveřích Nick a usměje se na mě. Zatáhnu na kliku branky, bylo odemčeno, a co nejrychleji se prosmýknu na jejich pozemek a pospíším si na verandu, kde na mě Nick čeká. ,,Páni, vás asi sledují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, že?" oddychnu si a stáhnu ze sebe mikinu, Nick mi jí pověsí na věšák. ,,Taky by se to tak dalo říct. Vás ne?" zasměje se a vede mě do kuchyně. ,,Mámu asi jo." pokrčím rameny a požádám Nicka o sklenici šťávy. ,,Mě nechávají tak nějak na pokoji. Dík." vezmu si od Nicka skleničku a poté co z mrazáku vyndá zmrzlinu se rozejde tichým domem pyč. Pospíším si za ním. ,,Tak to ti upřímně závidím." ušklíbne se a rozejde se po schodech do patra. ,,Ty jsi tu sám?" zeptám se zvědavě, když procházíme chodbou nahoře a on mě vede ke dveřím skoro na konci. ,,Jojo, kromě nás tu nikdo nenní. Rodiče jeli s Frankem do divadla a Joe... No Joe je Joe, co bych měl asi tak říct." zasměje se a strčí ramenem do dveří od svého pokoje.
V měkkém křesle v Nickově pokoji ubíhal čas mnohem rychleji, než by si člověk myslel. Nad matikou jsme seděli už nejméně 2 hodiny, obloha za okny setměla, pouliční lampy osvětlovaly setmělé ulice. Pozitivní na těch dvou hodinách nad tak příšerným učivem byly, že jsem to opravdu začínala chápat, navíc Nick byl veselá kopa, takže jsme se často smáli, až nás bolely břicha.

The Prom - 2.díl

20. june 2011 at 20:11 | Łilly |  The Prom


2.díl

Maturitní ples. Lístky koupíte v kanceláři zástupkyně ředitelky. Taneční hodiny jsou každé úterý od 16. 00 v aule školy.
,,Co tak smutná?" ozve se vedle mě až překvapením nadskočím. ,,Nick." povzdychnu si s úšklebkem a otočím se na něj. Akorát se mnou srovnal krok a zvědavě si mě prohlížel. ,,Nezní to moc nadšeně." poznamená pobaveně a já se na něj znovu ušklíbnu. Uběhl asi týden od toho, co jsme se prvně potkali a on mě od té doby pořád pronásledoval. Ne že by mi to bylo nepříjemné, bylo fajn znát na škole aspoň jednoho člověka, který se s vámi baví, ale občas jsem prostě byla radši sama. ,,Nejsem smutná." pokrčím rameny a dál pochoduji po přeplněné chodbě směrem k východu. Venku bylo dneska krásně, proto jsem svojí volnou hodinu chtěla strávit na lavičkách pod obrovskými javory na školním dvoře. ,,Tak zklamaná, sklíčená.. Prostě z tebe vibrují takové pocity." ,,To se ti jenom něco zdá." zasměju se a konečně se probojuji na čerstvý vzduch. Dojdu ke své oblíbené lavičce a posadím se k ní, už mě ani nepřekvapuje, že si Nick sedne naproti mě a usmívá se na mě. ,,A co ty? Záříš jako sluníčko. Myslím, že dneska už je ho dost na obloze. Dej pozor, ať někoho svým úsměvem nepřipravíš o zrak." zamumlám, zatímco si z tašky vyndavám učebnici matematiky a sešity. ,,Prostě dobrá nálada. Úsměv přeci do života patří, ne?" mrkne na mě a nahne se přes stůl. ,,Matika jo?" zeptá se, když si všimne štítku na sešitu. ,,Nechápu jí, zítra máme psát z nějakých prapodivností." odpovím a překvapeně poslouchám, kolik se do těch pár slov vylilo zoufalství. ,,Jé, dyť je to lehký! Můžu ti to vysvětlit, jestli chceš. Naše třída je trochu dál, tohle už jsme dělali." usměje se a přesedne si na lavičku vedle mě.

The Prom - 1.díl

20. june 2011 at 20:06 | Łilly |  The Prom


Pozn. autorky Májule: Překonávám se! Opravdu, nečekala jsem, že se mi podaří tak rychle sepsat nápad, který se mi v hlavě zrodil o víkendu. no nic, tady další ffka na přání,snad se bude líbit. ;))

1.díl

Jako každý jiný den na téhle škole jsem seděla v době oběda v koutě jídelny u prázdného stolu určeného pro takzvané loosery. Ironií je osudu je, že jsem 18-letá holka, co si začíná plnit sen a pomalu, ale jistě proráží v herectví. Dalo by se očekávat, že mě většina lidí bude mít ráda, třeba i jen kvůli zvýraznění, ale na téhle škole to opravdu ani zdaleka neplatilo. Lidi tady mě obcházeli obloukem, nemluvili se mnou, chovali se ke mně, jako bych v místnosti nebyla spolu s nimi. Není se asi čemu divit, jedna z menších škol ve Státě New Yersey, na okraji menšího města. Tady se všichni znají od malička a drží pospolu. Já jsem pro ně vetřelcem.
Jak jsem sledovala dospívající studenty kolem mě, poslouchala jak se smějí vtípkům co jim říkají jiní, nevšimla jsem si, že se ke mně někdo pomalu blíží s tácem v rukou. Proto když se dotyčný objevil u mého stolu, překvapeně jsem k němu vzhlédla.

Avril Lavigne - Smile

20. june 2011 at 19:41 | Łilly |  Videoklipy


Avril Lavigne - Girlfriend

20. june 2011 at 19:37 | Łilly |  Videoklipy


Birdy - Skinny Love

20. june 2011 at 19:21 | Łilly |  Videoklipy

Miluju tuhle písničku. Je moc krásná. A taky zazněla v The Vampire Diaries 2x21 [jak Elena šla na pohřeb tety Jenny a otce Johna]