August 2011

B-e-a-utiful- Megan Nicole (Original Song)

20. august 2011 at 22:31 | Łilly |  Videoklipy

nice song =))


Happy Birthday DEMI LOVATO =))

20. august 2011 at 22:22 | Łilly |  Media DL


Ahoj. Sice pozdě, ale přece =D =D
Dneska má narozeniny DEMI LOVATO =)) Takže tímto způsobem bych ji chtěla popřát
všechno nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů a lásky.
Taky ji přeji, aby měla víc a víc fanoušků. Protože jeji hudba je vážně skvělá =))
A jako herečka je taky úžasná =)) A taky ji přeji hodně úspěchu s novým albem =))

Moje nejoblibenější písnička od ní je SKYSCRAPER


The Prom - 8.díl

14. august 2011 at 13:06 | Łilly |  The Prom


8.díl

Do školy jsem vyrazila až po pěti dnech. Tvář jsem měla stále zarudlou, ale díky pudru už to nebylo tak vidět. Bohužel, od bolesti mi to nepomohlo. Táta mě opravdu ve škole omluvil a zůstal se mnou doma. Debby, moje matka, se v domě neukázala, jediná zmínka o ní padal, když jí taťka volal a mluvil s ní o tom incidentu. Strhla se z toho tak ještě další hádka, která měla za přičinění i rozhozeného taťku.
Hned první hodinu jsem byla vyzkoušená. Učitelovi bylo naprosto jedno, že jsem celý týden chyběla, bez milosti mě zkoušel z látky, kterou probírali v mé nepřítomnosti. To byl jen další důkaz, že mě tu nemají rádi. Většina učitelů na mě byla zasedlá.

The Prom - 7.díl

8. august 2011 at 0:57 | Łilly |  The Prom


7. díl
Dalš den jsem nešla do školy. Skoro celou noc jsem byla vzhůru a snažila jsem se nebrečet a přesvědčit se, že útěk z domova mi v ničem nepomůže. Doma nikdo nebyl, takže jsem mohla v klidu vylézt z pokoje a dojít si pro jídlo, které jsem si s sebou zase odnesla do pokoje. Kolem poledne mi začal vyzvánět mobil. Volal mi Nick. S nepřítomným výrazem jsem sledovala, jak se mobil pohybuje na mém nočním stolku a stále vyzvání, nenatáhla jsem však ruku, abych ho umlčela, nebo abych hovor přijala. Neměla jsem na něj náladu. Neměla jsem náladu na nikoho. Po půl hodině nekonečného vyzvání jsem se po mobilu přeci jen natáhla a vypla ho.

The Prom - 6.díl

8. august 2011 at 0:51 | Łilly |  The Prom


6. díl
,,Pro-pomiň Nicku, já.." zběsile koktám a s rudými tvářemi pozoruju Nicka. Už po několikáté během pár minut tancování jsem mu dupla na nohu. Nick se jenom zasmál. ,,V pořádku, Lily. Dokud nebudeš slon, je mi jedno kolikrát mi zdupeš nohy." mrkne na mě a otočí se se mnou. ,,Tohle nemá cenu. Tancovat neumím." povzdechnu si po dalších pár minutách. Učitelka, která tyhle "taneční" vedla, nám už po několikáté ukazovala jakousi otočku. Většina lidí si s ní nevěděla rady a já nebyla vyjímkou. Za to Nick zůstával pořád optimistický a usmíval se. ,,Musíš se uvolnit. Je to jenom tancování, tady nejde o to, naučit se ty kroky nazpaměť jako robot. Když něco zapomeneš, jednoduše zaimprovizuješ. Není to jako na placce, kde musíš všechnno umět a zvládnout na co nejmíň pokusů." Chvíli jsme na sebe jenom civěli, Nick se na mě usmíval, dokud lehce nezavrtěl hlavou. ,,Tak pojď, zkusíme to znovu." opět mě chytl kolem pasu a začal tančit.


In love with MTV

8. august 2011 at 0:42 | Łilly |  Videoklipy

Ahoj. Zrovna koukám na MTV a tam je každou neděli od 0:00 - 1:00 love songy. A teď tu dávají
JONAS BROTHERS - WHEN YOU LOOK ME IN THE EYES