July 2012

HAPPY BIRTHDAY ALEX EVANS

30. july 2012 at 23:40 | Łilly |  Alex Evans


Sice pozdě, ale přece.
Mimo jiné, dneska slaví i Alex Evans. Já mu přeji jenom to nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů.
Ani nevím kdy jsem narazila na Alexe Evanse, ale on je prostě dokonalý.

Něco málo o něm:
Alex Evans se narodil v Montrealu v Kanadě, kde také chodí na univerzitu Dawson College.
Má rád fotografování, digitální arty, muziku, kino! Je zároveň zpěvák a fotograf.
Má vlastní kolekci oblečení Heart Breaker Clothing.
Má mladší sestru Carolanne, která se narodila 14.3.1992
Jeho matka se jmenuje Sylvie
Oblíbené hudební styly: Rock, pop, alternative, electronica

Je toho vážně málo. Ale ráda bych něco měla z jeho kolekce. Kdyby náhodou někdo věděl, kde by se něco dalo sehnat, tak mi napište na e-mail FunGroups1@seznam.cz nebo do komentářů.

HAPPY BIRTHDAY JOHANNES HALBIG

30. july 2012 at 23:15 | Łilly |  Johannes Halbig


Ahoj. Sice pozdě, ale přece.
Dneska má narozeniny úžasný zpěvák kapely Killerpilze [vím, že o nich tady už tak nepřidávám tak jako na začátku, ale když o nich nic jakože nového není] Johannes Halbig. Já mu přeji všechno nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů v životě tak i v kariéře. Samozřejmě taky přeji kapele, jen ať se daří. A jestli plánují nové CD, tak už teď se těším na ty nové písničky.
Jednou chci vidět jejich koncet. Musí být superní.
A přece je u nich něco nového. Mají nový videoklip. No nový není, ale pro je, protože jsem ho objevila až před nějakým tím měsícem. A oni ho dali na youtube už 25.5.2011 -> chápete 2011? A já jsem ho objevila až po roce. No, asi nejsem už taková fanynka jako dřív. Ale jejich hudbu mám pořád ráda.
Tak tady máte ten videoklip ↓


I´m so sorry

23. july 2012 at 11:00 | Łilly |  My Diar


Hello,
já se hrozně moc omlouvám vám tak i Paulovi. Protože tohle měl být jeho den, ale nestihla jsem nic připravit.
Vynahradím vám to i jemu až se vrátím. Což je 28.7. ale vracím se večer, takže to nic. Takže tu tak čekejte až v neděli nebo v pondělí.
Já se vážně moc omlouvám, ale bohužel. Neměla jsem čas. Vážně se vám moc omlouvám. Doufám, že mě za to neukamenujete.
Věci se měli trochu jinak než jsem doufala, takže vážně mi to promiňte. Ale já vám to vynahradím.
A když tak se zatím můžete podívat na tuhle stránku http://the-vampirediaries.cz od které tak trochu čerpám informace. Ale vždycky uvádím zdroj !!
Prosím nezabíjejte mě.

Good Bye my darlings

xoxo ŁillyHAPPY BIRTHDAY PAUL WESLEY

23. july 2012 at 10:00 | Łilly |  Paul Wesley


Dneska má narozeniny úžasný a talentovaný herec Paul Wesley. I když se narodil v New Jersey, tak jeho rodiče jsou Poláci. Paul umí mluvit polsky, ale raději mluví anglicky. Ale když se podívate na jeho videa, kde mluví polsky, tak mluví úplně nádherně a docela mu jde i rozumět. Teda aspoň podle mě a já mu i trochu rozumím, a to polsky neumím říct ani slovo.

Něco málo o něm:
Jeho rodiče, Agnieszka a Thomas Wasilewski, se přistěhovali z Polska a Paul se narodil v New Brunswick, New Jersey. Jeho rodné jméno je Pawel Thomas Wasilewski [někde uvádějí Paul, ale správně je Pawel, pak si ho změnil], které si nechal změnit, protože se to špatně vyslovovalo. Má tři sestry - o dva roky starší Moniku a dvě mladší Leah a Julii.

Jeho hereckou kariéru odstartovala role Seana McKinnova v televizním seriálu Another World, ale už dva roky předtím se objevil v seriálu The Guiding Light. Po menších rolích dostal nabídku zahrát si postavu Luka Case v TV seriálu Wolf Lake a tuto příležitost i využil. Objevil se i ve filmu Minority Report. Ale vidět ho můžeme i v menších rolích v seriálech O.C. California, Smallville, 8 jednoduchých pravidel nebo Everwood.

Přelomovým filmem byl pro Paula film Fallen - Válka andělů, kde ztvárnil hlavní roli. Zahrál si zde 18letého Aarona Corbetta - na půl člověk na půl anděl. Další hlavní role pak na sebe nenechaly dlouho čekat, natočil film Killer Movie, kde si zahrál po boku Kaley Cuoco. Jednu z hlavních rolí si zahrál i ve snímcích The Russel Girl nebo Elsewhere.

V součastnosti je jeho nejslavnější rolí postava upíra Stefana v seriálu The Vampire Diaries, natočeného podle knižní předlohy L.J. Smithové. Zde si zahrál s herečkou Ninou Dobrev (jako její přítel) a Ianem Somerhalderem (jako jeho bratr).


Postcard on the Run, 13.7.2012

22. july 2012 at 13:30 | Łilly |  Photoshoot

"Toto je prostě trapné... Ano, většina z toho jsem já"

"Jídlo :) "
Selena Gomez UNICEF

22. july 2012 at 11:30 | Łilly |  Video Selena


Selena Gomez: Text FOOD to 864233 to give $10 to UNICEF USA, 1 000 000 children at risk

Kdybych bydlela v americe, tak bych tu smsku poslala. Obětovala bych těch 10 dolarů.
Miluju její práci, ale tak i celé společnosti.

Dream Out Loud Twitter Contest

22. july 2012 at 11:00 | Łilly |  Video SelenaHAPPY BIRTHDAY SELENA GOMEZ

22. july 2012 at 10:00 | Łilly |  Media


Dneska má narozeniny krásná a talentovaná herečka a zpěvačka Selena Gomez.
Je to úžasná herečka, tak i zpěvačka. Mám ráda obě její práce. Obě její práce jsou úžasné a dokonalé. Těším se na nové filmy s ní. Pracuje i v UNICEF, jsem ráda, že tam pracuje. Obdivuji tuhle práci a ne jenom tu její, ale celé té společnosti. Jednou chci taky pomáhat dětem, nejraději bych chtěla pomáhat týraným dětem. Nevím proč, ale prostě chci.
No, jeji životopis tady nebudu psát, protože už ho tady mám.
Asi její neznámnější role je Alex Russo v seriálu od Disney Kouzelníci z Waverly. Jsem i docela ráda, že dělá i na jiných filmech než jenom od Disney.

I'm leaving

20. july 2012 at 10:00 | Łilly |  My Diar


Hello,
takže tady je ta třetí věc, proč sem nic nepřidávám. Ale to asi ani není takový důvod, ale oznámení.
Takže já vám oznamují, že zítra odjíždím na dovolenou, budu týden pryč. Týden bez televize, týden bez internetu, týden bez některých lidí. Už se těším.
Ale jelikož tady na Seleniny a Paulovy narozeniny nebudu, tak tady něco přednastavím. Možná toho nebude moc, ale tak aspoň něco, ne?
Tak já jdu teda něco přednastavit, a pak se balit. Protože už zítra o půl 9 jedu vlakem RegioJetem do Prahy. Ano jedu do Prahy, mám tam rodinu.
Mějte se krásně a užívejte si prázdniny.

Good Bye my darlings [nemůžu si pomoct, zase to darlings]

xoxo Łilly

New layout with New York

18. july 2012 at 18:30 | Łilly |  My Diar


Hello.
Tak nastavila jsem tady nový layout. Vím, že je jednoduchý, ale v jednoduchosti je přece krása, ne? No, já doufám, že se vám i přesto líbí.
Uvažovala jsem nadněčím složitějším, ale nějak se mi nechtělo. Tak aspoň tohle, no.
Jinak jak jste si mohli všimnout, tak jsem tu přidala rubriku serials, kde mám všechny své oblíbené seriály. K těm ostatním co už jsem tu měla se připojili dva nové seriály, a to jsou Gossip Girl a How I Met Your Mother. Tyhle dva seriály mám ráda a přidala jsem je tu, protože oba dva se odehrávají v New Yorku, který je vlastně můj nový layout. Takže i takhle to můžete brát.
No, trochu jsem to tu změnila. Tak doufám, že se vám to líbí a budete se v tom orientovat. Není to zas tak složité.
To je asi všechno co jsem vám chtěla říct.
Užívejte si prázdniny, sluníčka, teplého počasí [teda jestli máte sluníčko a teplé počasí]

Good Bye my darlings [zase to darlings =D =D ]


xoxo Łilly


My diary ....

16. july 2012 at 9:00 | Łilly |  My Diar


Hello my darlings,
zní to možná blbě, ale je to lepší než třeba "milý deníčku" to je pro malý holky. Ale já už jsem velká holka, takže to nebudu psát. Ano třeba stačilo napsat jehom "hello", ale mě se to prostě líbílo.
Tak máme za sebou polovinu července. Jak se cítíte? Utíkává vám ty prázdniny rychle nebo pomalu. Já ani nevím, protože já mám prázdniny už od června a prázdniny mi končí až skoro na konci září. Je to pro mě změna. Nastupuji na vysokou školu, pořád tomu nějak nemůžu uvěřit. Jenom škoda, že nenastupuji na svoji vysněnou školu. Možná se mi to podaří, teda jestli budu vhodná kadidátka z odvolání. Já doufám, že ano. A když ne, tak se mi svět nezboří, ano budu smutná, ale zkusím to příští rok a budu doufat, že mě vezmou. Ale budu to asi zkoušet na více škol než jenom na jednu.
Ale víte co si přeji nejvíce než se dostat na moji vysněnou školu? Najít tu pravou lásku a pravé přátelé. Bohužel toho se asi nikdy nedočkám. Nedávno jsem zjístila pár, a že jich bylo, otřesných a překvapujících věcí. Zrovna v těhle osobách jsem se zmýlit nechtěla. Bohužel zmýlila a to mě nejvíce mrzí. Upřímná osoba ke mě byla jenom jedna a tu jsem odsoudila kvůli blbým pomluvám, které nebyli nikdy pravdou. Moje vina je, že jsem za tou osobou nešla a nepovídala si o tom. Ale nakonec jsme si to vyříkaly a teď je všechno v pořádku. A doufám, že už nás nikdy nic nerozhádá. Kdyby jo, tak my máme mezi sebou takový zvláštní vztah. Když se pohádáme, tak se úplně pořádně pohádáme, a pak až se vyztékáme, tak asi tak za půl hodinu nebo hodinu jsme už v klidu a mluvíme už o něčem jiném. Tenhle vztah mám jenom s jedním člověk, který byl vždycky oporou a pomáhal mi. Nemůžu říct, že je to moje nejlepší kamarádka, protože nevím co to vůbec znamená. Nebo vím co to znamená, ale bohužel nikdy jsem to nezažila. Ale co můžu úplně s jistotou říct je, že je to dobrá kamarádka a pomůže ve všech ohledech. Mám ji moc ráda.
Co ona pro mě všechno udělala, snad neudělal nikdo. A toho si moc vážím. Ona je ta pravá kamarádka. Bohužel jedna z mála.
Jsem se nějak rozepsala. Vím, že to nikdo nebude číst, ale musela jsem se vypsat. Někde v knižce o horozkopech jsem četla, že ryby [ano jsem ve znamení ryb] by mohly pracovat jako spisovatelé, sociální pracovníci, veteřináři a mnoho dalších povolání. Já nevím jestli bych mohla být spisovatelka, to musí rozhodnout jiní. Ale já si ani tak nevěřím a taky ani nevím o čem bych psala. Možná tak osobě a o mém životě, to umím psát dokonalé, ale abych psala nějakou knihu? Ehm. Tak to fakt opravdu netuším a ani si netroufám. Nevěděla bych o čem bych měla psát. Dneska už nenapíšete originální knihu, nebo ano napíšete, ale je to vesměs pořád to samé. Upíři, vlkodlaci, magie a nevím co ještě dalšího. Pořád tam bude dívka, která se zamiluje do kluka, který je tam hlavní postavou. Ráda čtu o tom knihy, ale připadá mi to jako bych to už četla. Potřebovalo by to něco jiného, ale toho se asi nedočkám. O tom můžu tak jenom snít.
Ani se moc netěším na ty seminární práce na vysoké škole, když nebude dobré téma, tak jsem někde. Pravdou je, že vždycky ze slohových prací ve škole jsem dostávala dobré známky, možná na tom něco bude.
Právě se dívám na Gossip Girl, poslední sérii. Je to fakt zajimavé. Chybí mi ještě 3 díly do konce. Doufám, že se dozvím kdo je doopravdy ta Gossip Girl. Uvidíme.
Tohle všechno jsem vlastně nechtěla psát, ale tak to je už jedno. Vlastně jsem vám chtěla napsat, že se omlouvám, že tady nic nepřidávám. Ale jak jsem několikrát napsala, nechci tady trávit každý den a přidávat články jak zběsilá. Chci žít normální a skutečný život, a ne život na internetu. Chci najít lásku venku, tak jako kdysi a ne přes internet, jako například přes facebook nebo přes lide. Nikdy nevíte kdo je na druhé straně, ale když ji potkáte venku, tak aspoň víte jak ten dotyčný vypadá. A i já jsem jednu našla, ale zatím bych to nenazývala láskou. Vhodnější slovo je poblouznění a když ho vidím, tak jsem úplně ohromena. Jsem opravdu moc ráda za to jaké jsem měla dětství. Každý den jsem chodila ven s přátelí a co dělají děti teď? Jsou doma a hrajou hry nebo sedí u internetu. Vážně netuším co tam všichni dělají. Ano taky jsem ovlivněna internetem a celou tou moderní kulturou, ale kdyby internet nebyl takový jaký je, tak by mi to ani nevadilo. Ale zase neříkám, že bych chtěla žít třeba za války, to zas ne. Ale jenom mě děsí jak se naše kultura hrozně rychle vyvíjí. Jsou tady chytré telefony, tablety a nevím co ještě dalšího. Co příjde pak? Teleportace? Nebo něco jiného. Prostě jsem ohromena, jak se to všechno rychle vyvíjí.
To je první důvod proč jsem tu psala, omluva. A ten druhý důvod je takový, že budu měnit vyzáš toho blogu. Zatím nevím na jaký, ale doufám, že až tu příjde, tak se vám snad bude líbit. Existuje ještě třetí důvod, ale ten vám napíšu až v pátek. Budete si muset počkat.
Jestli jste došli až na konec, tak vás obdivuji a máte můj respekt. A taky bych ráda věděla váš názor na tohle všechno. Sdílíte mé myšlenky nebo ne. Napište mi prosím váš názor na to. Velice mě to potěší a ráda si vyslechnu, vlastně přečtu vaše komentáře.
Mějte se krásně a užívejte si sluníčka, teplého počasí a prádznin [teda jestli je to sluníčko a teplé počásí].

xoxo Łilly