August 2012

HAPPY BIRTHDAY LIAM PAYNE

29. august 2012 at 17:05 | Łilly |  Liam Payne


Dneska má narozeniny úžasný a talentovaný Liam Payne ze slavné britské-irské skupiny ONE DIRECTION.
Já mu přeji jenom to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů. A ať si hlavně nedělají vědu z těch haters, vždycky tady nějaké budou. Vím, že to bolí, když vám někdo do očí řekne, že vás nesnáší nebo něco podobného, ale nejvíce je naštvete, tak že to vezme v klidu a odejdete s hlavnou vzhůru. Vím, že to hned asi nepůjde, ale jednou to určitě bude lepší. Takže kluci, nic si z toho nedělejte, protože tady máte mnohem více fanoušků než haters.
Hlavně pořádně oslav svoje narozeniny, buď se svými přátelí, rodinou a všechno bude v pořádku.

xoxo Łilly


Fan Fiction about ONE DIRECTION

27. august 2012 at 12:45 | Łilly |  My Diar


Hello Directions,
omlouvám se vám, že sem nic nepřidávám, ale já nemám vážně čas. A taky mám nějakou depku, nějak to na mě všechno zase spadlo. Takže se vám vážně hrozně moc omlouvám, tak doufám, že se na mě nezlobíte.
No, už jsem to tu jednou psala, ale napíšu to ještě jednou. Nechce někdo jet se mnou a s moji kamarádkou do Londýna na koncert One Direction? Jely bychom v dubnu příští rok. A teď jenom záleží na vás, jestli by jste jeli s neznámou holkou a její kamarádkou, která miluje One Direction. Já budu jenom ráda, když někdo pojede a taky ráda poznám fanynku. No já vás do ničeho nenutím. Stejně vám potom o tom všem napíšu, moje zážitky, moje pocity, koncert, cestu -> teda jestli budete chtít, ale něco málo tu stejně napíšu.
No proč ten název titulku? Protože se vám o tom chtěla psát. Takže jestli máte rádi One Direction a třeba rádi o nich čtete fan fiction, tak tady na téhle stránce: http://onedirection-ff.blog.cz najdete hodně povídek o nich. Jsou vážně úžasné. A právě čtu jednodílovky o Niallovi Horanovi. Ale určitě si přečtu všechny, ale budeme mi to hodně dlouho trvat. Takže jestli se nudíte nebo jenom je radi čtěte, tak se tam podívejte a něco si přečtěte. Jsou vážně úžasné.
No nic, budu končit. A ještě jednou se vám omlouvám, že jsem tady nic nepřídavala.
A jo ještě, jak se těšíte do školy? Už příští týden. Já teda ne, ale většina ano. Mě škola začíná až 24.9.
Teď už vážně jdu. Mějte se hezky a užíjte si těch pár volných dnů, které ještě máte. A pak hezkou školu, ať se vám daří. A jestli jste někde v nějakém posledním ročníku, tak si ho užijte úplně naplno. Taky jsem to tak udělala a nelitovala jsem toho, co jsem dělala.

Good Bye my darlings, Directions

xoxo Łilly

P.S.: kdy někdo chtěl jet do toho Londýna, tak se mi ozvěte buď tady nebo na e-mail: FunGroups1@seznam.cz . Budu ráda, když se někdo ozve.

2Boys - Help Them (song for japan)

27. august 2012 at 12:05 | Łilly |  Videoklipy


AMAZING SONG =))

HAPPY BIRTHDAY DEMI LOVATO

21. august 2012 at 0:12 | Łilly |  Media DL


Omlouvám se, že takhle pozdě, ale neměla jsem čas.
V americe ještě dneska, ale u nás včera slavila 20 narozeniny slavná zpěvačka a herečka Demi Lovato.
Ona je úžasná. Pomohla mi v mnohých věcech, taky mi pomohla se vypsat z mého trápení [můžete si přecít tady -> můj život].
Asi její nejznámnější role byla Mitchie ve filmu Camp Rock 1 a 2, a taky si myslím, že významná role byla taky Sonny v Disney seriálu Sonny ve velkém městě. Ten seriál je úžasný. Jenom škoda, že pak z něho odešla a on se přejmenoval na So Random. Pokud dobře vím, tak u nás v české republice ještě není. Ale co jsem tak viděla na youtube, tak tam asi vždycky mají nějakou slavnou star. Myslím, že jsem viděla zrovna díl se Selenou Gomez, a pak i s Mitchelem Mussem. Ale přesně nevím o čem to je. Budete se asi muset kouknout sami.
No, co bych ještě tak pověděla o Demi. Vůbec netuším. Asi jenom to, že by mě potěšilo, kdyby natočila nějaký film, ale nějaký už trochu dospělejší, ne u Disney, tak jako Selena. Těším se na její nové filmy.
No to je asi všechno. Tak se mějte krásně, užívejte si poslední dny prázdnin. Já budu ještě měsíc doma.

Good night my darling

xoxo Łilly

One Direction - Up All Night - The Live Tour, DVD

17. august 2012 at 11:43 | Łilly |  Media 1D

ONE DIRECTION - UP ALL NIGHT - THE LIVE TOUR, DVD

imagebam.com

Můžete zakoupit tady, na té stránce popron.cz si můžete zakoupit i trička i CD Up All Night


One Direction- Moments Lyrics

17. august 2012 at 11:33 | Łilly |  Video 1D


Hodně emotivní písnička, a proto ji tak miluji =))


I Gotta Feeling Marryoke - Paul and Clodagh - One Direction + Shayne Ward Wedding

17. august 2012 at 11:30 | Łilly |  Video 1D


Vím, že to není jenom s 1D, ale jsou tam a mě se to video líbí celé =))

One Direction // Can't Stop Love

17. august 2012 at 11:08 | Łilly |  Video 1DI´m so happy

17. august 2012 at 11:00 | Łilly |  My Diar


Hello,
já jsem tak šťastná. Protože si realizuji svůj sen, jet do Londýna a na víc ještě jít na koncert One Direction. Už jsem si to všechno našla a teď se jenom domluvit s mýma holkama a rezervovat, a pak to bude. Jestli to všechno výjde, tak budu úplně ten nejšťastnější člověk na světě. Můj největší sen bylo se vždycky podívat do Londýna, vždycky. A potom jak jsme viděla nějaký film v New Yorku, tak to byl můj druhý největší sen se tam podívat. A já se tam jednou dostanu. Ale Londýn je blíž a je tam snadnější přístup než do New Yorku, ale tam se taky jednou podívám, já to vím.
Takže pořád máte šanci se ke mě a mým kamarádkam připojit, nebo jestli tam už jedete sami, tak jenom napište a můžeme se sejít někde tam. Poznám jakoukoliv jejich fanynku z česka.
Tak mi prosím držte palce, aby mi to všechno vyšlo. A nezoufejte jestli někam nemůžete, jednou se vám to splní. Já třeba podvědomě vím, že se třeba nedostanu do Ameriky, ale pořád to nevzdávám. Pořád mám tu naději v sobě, že jednou se tam dostanu a budu tam třeba bydlet a pracovat. Takže nezoufejte a nebuďte pesimisté, protože když budete optimisté, tak se vám to může splnit.
Jdu aspoň přidat nějaká videa s 1D. Tak se mějte hezky a taky máte zrovna hnusné počasí? My tady na Moravě ano a přitom včera bylo sluníčko, no nechápu, ale tak dobré no.
No, jdu přidávat, aspoň ty videa.

Good Bey my darlings

xoxo Łilly

New layout with One Direction

16. august 2012 at 18:00 | Łilly |  My DiarHello my darlings,
tak jsem tady nastavila ten nový layout, jak jsem se o něm včera zmiňovala. Já vím, že to není nic moc, ale v jednoduchosti je přece krásá, ne?
No hlavní je, že mě se líbí a je s One Direction -> momentálně moje nejoblibenější kapela.
Asi příští rok půjdu na jejich koncert do Londýna. Snad se mi to povede, ale už se to snažím realizovat. Ptala jsem se mamky, co by na to řekla, kdybych ji oznámila, že pojedu do Londýna na koncert. Tak nejprve mi řekla, jakože že neslyšela, tak ještě jednou, tak jsem ji to řekla ještě jednou. A ona mi odpověděla: No, jsi už dospělá, je ti 19 a bude ti 20, tak zakázat ti to nemůžu, ale bojím se. Takže to je v suchu. Teď ještě někoho sehnat a bude to dobré. Takže kdyby někdo měl zájem, tak se mi ozvěte sem do komentářů nebo na e-mail: FunGroups1@seznam.cz. Budu ráda kdo se přihlásí. No a asi pojede i moje kamarádka a sestřenice, ale ony je neznají. Teda moje kamarádka trochu, ale jim je to jedno, protože bychom jely do Londýna a tam se chceme všechny tři podívat, tak proč to nevyužít, že.
Zkusím tady přidat pár článků, ale nic nezaručuji.
Když tak se mějte hezky a pište své názory na můj nový layout, klidně i kritiku. Ráda si přečtu vaše názory.

Good Bey

xoxo Łilly

HAPPY BIRTHDAY JOE JONAS

15. august 2012 at 22:45 | Łilly |  Joe Jonas


Dneska slaví narozeniny slavný zpěvák ze skupiny Jonas Brothers, Joe Jonas. Já mu přeji jenom to nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů jak v kariéře, tak v životě. Přeji je skupině to nejlepší a těším se na nové písničky a nové cd. Jsem vážně zvědavá.
Já vím, že ta fotka je hodně stará, ale mě se líbila. Tak doufám, že nevadí.
Tak ještě jednou všechno nejlepší Joe. Pořádně to oslav. A doufám, že jak vydaté CD, tak pojedete na turné a nezapomenete i na evropu.

I´m so sorry

15. august 2012 at 22:30 | Łilly |  My Diar


Hello my darlings,
já se vám hrozně moc omlouvám, ale nemám čas. Chodím do autoškoly a dneska jsem měla první jízdy. No hrůza a děs, zdechlo mi to snad na každé křižovatce [pokud jsem nejela po hlavní] a dělala jsem fakt zbytečné chyby, až se mi z toho chtělo brečet. Ale nakonec jsem nebrečela, ale byla jsem hodně nervozní a nesvá. Ještě mi zastavili policajti, to tam snad nevidí, že tam je napsaná AUTOŠKOLA !!?? No nic no, chtěli po mě nějaký průkaz, tak jsem ji dala občanku. Tak dneska jsem si ještě i o tom promluvila s kámoškou a ještě musím mluvit s jednou kámoškou, ale vím, že mi řekne to co všichni. To je v pohodě, vždyť to byla první hodina a od toho je autoškola, abyses to naučila.
Ale tohle jsem tady nechtěla psát, chtěla jsem psát úplně o nečem jiném.
Takže, změním layout, tady tenhle už mám měsíc a pořád miluju new york, ale chci něco jiného. Zatím vám neprozradím co to bude a co mám v plánu. Zatím nad tím pracuji a doufám, že to bude brzy hotové a taky doufám, že se vám to bude líbit. No, ale můžete tak trochu očekávat tu všední moji grafiku, protože já jsem se nezlepšila.
Tak to je asi všechno co jsem vám chtěla napsat.
Tak se mějte krásně, užívejte si ještě prázdniny.

Good Bey my darling

xoxo Łilly

1D mania

10. august 2012 at 20:15 | Łilly |  My Diar


Hello,
ano vidíte dobře. Budou tady, budu se snažit, i články o britské skupině One Direction. Zprvu jsem je nechtěla poslouchat nebo tak něco, ale když mě s tím už skoro všichni otravovali, tak jsem si tu jejich písničku ,,One Thing" poslechla a tak moc se mi líbila, že jsem si musela poslechnout i další písničky. Hrozně moc se mi líbí písnička ,,Gotta Be You". Ti kluci si získali mé srdce. Jsou vážně dobří.
Tak doufám, že vám to nebude vadit a když jo, tak ty články jednoduše nečtěte, ne? Vážně, místo toho abyste hned psali, že to je hnus nebo že oni jsou hnus [nebo on, ona, to je jedno], tak ty články prostě nečtěte !! Ale to je jenom taková rada do života. Stejně se někdo najde, kdo to bude komentovat, kdo je nesnáší.
Asi si říkáte, jak to chce stíhat, když tady nic nepřidává. Ano já vím, mám toho hodně. Ale o mnohých co tu má, už ani tak nechci přidávat. A proč to třeba nesmažu? Protože nechci, protože mi to dalo práci, protože chci aby si to prohlídli i jiní. I když o nich už nepřidávám články, tak je nikdy nesmažu !!
Já se snažím tady něco přidávat, ale nemám čas. Tyhle prázdniny si chci užít úplně naplno a to tady dělám. Nechci je strávit na internetu a zblbnout. Já pořád říkám, že jsem ráda za to jaké jsem měla dětství, protože když se podívate teď na dnešní děti, tak je to úplně jiné než to co jsme měli my [lidi v mém věku]. Já s přáteli jsme byli pořád venku, od rána do večera. Hráli jsme různé hry, dělali si bunkry nebo jen tak seděli a dělali blbiny. Teď děti sedí většinou doma a hrajou různé hry na počítači.
No nic, o tomhle jsem vážně nechtěla psát. Už půjdu, takže se mějte hezky a užívejte si žívota a prázdniny.

Good Bye my darlings

xoxo Łilly


I´m sorry

5. august 2012 at 20:30 | Łilly |  My Diar


Hello,
já se vám hrozně moc omlouvám, že tady nic nepřidávám a ani jsem tady nedala ty články o Paulovi. Vážně se moc omlouvám, ale neměla a nemám čas. Vážně ne.
Promiňte, ale nechci svůj život trávit na internetu. Vážně ne. Chci si užít prázdniny, protože pak začne škola a vysoká škola není moc 2x lehká, a ještě obor hotelnictví. Není to nic jednoduché. Však to jednou všichni pochopíte.
Vážně se moc omlouvám, ale vy si myslíte, že když mi bude 25 let [třeba nebo víc, to je jedno], tak tady pořád budu a psát nebo přidávat nějaké články? Omyl. To teda nebudu. Budu si užívat života, co dělám i teď. Už mi není 12 let, kdy jsem na základní škole a o nic se nestarám. Mě bude 20 let, nebudu tady navždy.
Takže prosím neukamenujte mě!
Mějte se hezky a doufám, že mě chápete nebo jednou mě pochopíte.
Užívejte si ještě prázdnin, sluníčka a teplého počasí [teda jestli máte, ale i déšť je někdy dobrý, hlavně když je dusno]

Good Bye my darlings...

xoxo Łilly

Justin Bieber ft. Big Sean - As Long As You Love Me

3. august 2012 at 20:40 | Łilly |  Video Justin


Úžasná písnička. Hrozně moc se mi líbí, a i ten videoklip je úžasný. Povedla se mu, vážně.
Na to, že klip je na youtube teprve od středy, tak má úžasnou sledovanost 6 649 170 !!
Amazing !! Jen tak dále Justine !!