September 2012

I'm scared

23. september 2012 at 22:10 | Łilly |  My Diar


Hello,
jak se máte? Tak na tohle jsem se teda vážně už dlouho vás nezeptala, co. No, já se trochu bojím. Proč? Protože zítra jdu poprvé na vysokou školu. Bojím se jak něco a jsem hodně nervozní a tohle budu taky dělat, to co Niall. Ale konečně můžu studovat sama za sebe. Na střední škole jsem všem musela radit a to jsem nechtěla, chtěla jsem, aby dostali takovou známku jakou si zaslouží. Neříkám, že já jsem někdy nepodváděla, ale podvádět každou hodinu, každý den po celé ty 4 roky, je docela fakt blbý,no. A když jsem jim neporadila, tak jsem u nich byla kráva a atd.
No, takže jsem docela ráda, že konečně jdu na vysokou, ale bojím se toho, že stárnu. Je to normální? Bože, skoro ve 20 letech se bojím, že stárnu. Ale vážně konečně můžu studovat sama za sebe, ale doufám, že si tam najdu nějaké přátelé. Uvidíme no.
Miluji tu animku. Bože, ona je tak dokonalá. Ten jeho roztomilý kukuč, on je roztomilý. I LOVE YOU NIALL HORAN !! ♥♥ Miluji ty jeho úžasné, krásné, nádherné, dokonalé, a já nevím co ještě, oči. Miluji ho celého. Už jsem mamce říkala, že je to můj budoucí manžel. Tak mi ho pochválila a pořád ji o něm vykládám. A viděly jsme nějaký dokument, že když chceme, aby se nám něco splnilo, tak musíme pozitivně myslet a posílat to do vesmíru a ten nás vyslyší a splní nám to. Takže mamka mi řekla: "Vysílej ty pozitivní myšlenky, jestli si ho chceš vzít" a já na to: "Okej, už vysílám." Ale zatím mi bude stačit, když ho uvidím a budu s ním mít fotku a podpis. Ale jasně, že posílám pozitivní myšlenky do vesmíru, aby se mi všechno splnilo. Ten dokument se jmenuje "Secret" stáhněte si to, je to vážně dobré.
No, nějak jsem se rozepsala. Tak já se s vámi loučím a přeji vám hodně štěstí v životě i ve škole.

Good night directioner

xoxo Łilly


Vote for One Direction

19. september 2012 at 17:40 | Łilly |  Media 1D


Hello,
One Direction jsou nominovaní na BBC - Radio 1 - Teen Awards 2012. Hlasovat můžete tady: http://www.bbc.co.uk/radio1/teenawards/2012/vote. A jsou nominovaní v těhle kategoriích: Best British Single, Best British Album a Best British Music Act.
Bohužel se musíte registrovat, ale myslím, že to není zas takový problém. Pro kluky všechno, ne?
Musíme hlasovat, aby kluci vyhráli. Oni si to vážně zaslouží.

xoxo Łilly

Edit 23.9.2012 -> hlasování je ukončeno


Emeli Sande - Read All About It (Part III)

18. september 2012 at 21:02 | Łilly |  Videoklipy


I love the song.
Je tolik verzi na tuhle písničku od ní, ale mě se asi nejvíce líbí tahle.
Ale přidám i jiné.

HAPPY BIRTHDAY NICK JONAS

16. september 2012 at 19:30 | Łilly |  Nick Jonas


Dneska slaví jeden úžasný a talentovaný kluk s jménem Nick Jonas. Ty jo, už má 20 let. No věřili byste tomu? Já teda ne. Už je to velký kluk, no ani vlastně to už není kluk, ale muž.
No, já mu přeji jenom to nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů jak v osobním životě tak i v kariéře, a taky hodně lásky. Ať si konečně najde nějakou holku, kterou bude moc milovat a ona jeho, a taky ať jim to dlouho vydrží. Neměla jsem a ani nemám nic proti Deltě, ale mohl by si najít dívku ve svém věku. A ani neříkám, že jsem proti vztahu se staršíma, ale mě se prostě k sobě nehodili. Já nevím proč, ale prostě nehodili. Je to můj názor, takže prosím nezabijejte mě za to.
No nic, budu končit. Tak se mějte hezky a užijete si poslení chvíle neděle.
A jo, prosím vás nedivte se, že tam mám zase @1DLucyHoran, to je má přezdívka na twitteru, tak si mě můžete klidně přidat. Ale posílala jsem to Nickovi na twitter, vím, že si toho nevšimne nebo neodepíše, ale i tak.

Good Bye

xoxo Łilly


New layout with One Direction

13. september 2012 at 23:10 | Łilly |  My Diar


Hello directioner,
dala jsem vám tu nový layout. Tak doufám, že vám líbí. Vím, že je jednoduchý, ale v jednoduchosti je přece krása, ne? Jinak, aby jste se mě neptali jak jsem to udělala nebo tak něco, tak to řeknu hned, nebo na mě nadávali, že jsem ho ukradla nebo já nevím co ještě. Takže to záhlaví jsem si stáhla z téhle stránky: deviantart.com .
Ale ty popisky co mám v menu jsou MOJE !! Takže kdo se opovaží to kopírovat nebo něco jiného, tak ho vlastnoručně zabiji. Když tak se mě zeptejte jestli si je můžete vypůjčit, nebo vám klidně udělá nové a třeba i s někým jiným. Jenom mi to hlavně nekraďte !! Doufám, že si rozumíme.
No nic, jdu. Za hodinu budou na MTV dávat MTV Video Music Awards 2012. Sice nechápu proč zrovna o půlnoci a hlavně, že tam psali 14.9. No i když to tak vezmete, tak bude 14.9. ale i tak. No to je jedno. Kdybych se zrovna nedívala na MTV, tak ani nevím, že to budou dávat o půlnoci. Ale viděla jsem tu ukázku s kluka. Bože, oni mě jednou zabijou, hlavně Niall.

xoxo Łilly

náhled na můj nový layout s 1D ↓Biography - Niall Horan

13. september 2012 at 16:11 | Łilly |  Niall Horan


Niall James Horan se narodil 13. září 1993 v Mullingaru, Westmeath, Irsko. Narodil se Mauře Gallaghera a Bobbymu Horanovi, má staršího bratra Grega. Jejich rodiče se rozvedli, když mu bylo pět let. On a jeho bratr žili každý jinde, než se nakonec rozhodnul žít se svým otcem v Mullingaru. Jeho matka se znovu vdala a žije v Edgeworthstown s Chrisem, jejím manželem už sedm let. Niall byl žák v Coláiste Mhuire, chlapecké Christian Brothers school. Byl ve školním sboru, kde každoročně vystupoval okolo Vánoc. Před účastí v X-Factor, vytupoval ve své vlasti jako předskokan pro Lloyda Danielse v Dublinu. Hraje na kytaru od dětství. V rozhovoru řekl "kytary byla nejlpeší dárek co jsem kdy dostal k Vánocům."
Na konkurzu na X-Factoru, řekl: "Je mi 16 a chci být stejně známý jako Beyoncé a Justin Bieber. Byl jsem ve srovnání s nimi už několikrát a není to vůbec špatné. Chci vyprodat arény, nahrát album a pracovat s některými z nejlepších umělců na světě. Byl jsem vždy kluk, který zvedl nejbližší nástroj a užíval si hudbu." Také říkal, že je velký fanoušek a citoval své oblíbené umělce: Frank Sinatra, Dean Martin a Michael Bublé. Také uvádí rockovou hudbu a je fanouškem The Eagles, Bon Jovi a Skript. Dálé uvádí umělce Eda Sheerana jako chvýlyhodného.


zdroj:

HAPPY BIRTHDAY NIALL HORAN

13. september 2012 at 15:30 | Łilly |  Niall Horan


Dneska slaví narozeniny jeden z nejúžasnějších lidí, které znám. Ano je to Niall Horan ze slavné britsko-irské skupiny One Direction. Já mu přeji jenom to nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, úspěchů jak v životě tak i v kariéře, a taky hodně lásky. Ať si konečně najde dívku, kterou bude hodně moc milovat a ona jeho. A taky ať si nedělá těžkou hlavu z haters a ať si ty jejich hnusné komentáře, tak moc nebere. Vím, že to bolí, ale jenom žárlí. A má tady více fanynek než haters.
Tenhle obrázek jsem mu poslala i na twitter, takže se prosím nedivte, že tam mám svoji přezdívku a ne adresu svého blogu. Ale je to ode mě. Klidně si mě můžete přidat.
Zkusím něco málo o něm přidat, ale nic neslibuji. Doufám, že se na mě nezlobíte. Ale já nemám čas.
Tak já jdu něco teda najít. Zatím se mějte krásně, i když třeba prší. Miluji déšť, takže já si ho užívám.

xoxo Łilly


11.9.2012

11. september 2012 at 9:30 | Łilly |  My Diar


Hello,
omlouvám se, že jsem tady nic nepřidávala. Ale 7.9.2012 to byl rok co zemřeli naši hokejsti. A tak jsem za ně truchlila. Byli to úžasní hokejsti, ale bohužel no.
A je tu ještě jedná velká událost. Ano 11.9., věřili by jste, že už to je 11 let? Já teda ne, ale bohužel je to tak. Promiňte, ale ani tento den nic nebudu přidávat. Budu truchlit, i když jsem tam nebyla a ani tam nežiji, ale nejsem sobec. A pro ty rodiny a další lidi to musí být hrozné. Takže taky nebuďte neuctiví a truchlete s nimi.
Potom se vám to budu snažit nějak vynahradit, pokusím se teda.
Zatím se mějte hezky a hodně štěstí ve škole.

Good Bye my directioners

xoxo Łilly

Step Up Revolution: Office Dance

5. september 2012 at 20:20 | Łilly |  Films


Už jste viděli ten film ?? Step up: Revolution [Let´s Dance 4: Revoluce] -> je to úžasný film. Dobrá hudba, úžasný tanec. Prostě se jim to zase povedlo, tak jako vždycky.

One Direction - Behind The Scenes

5. september 2012 at 20:17 | Łilly |  Video 1D


One Direction sing Your Song - The X Factor Live Final (Full Version)

5. september 2012 at 20:11 | Łilly |  Video 1D


Dojemná scéna je, když domů přijede Harry.

Niall Horan's Laugh

5. september 2012 at 20:10 | Łilly |  Video 1D


On má tak nakažlivý smích, že když ho vždycky slyším, tak se musím smát

Niall Horan Best/Funniest Moments

5. september 2012 at 20:05 | Łilly |  Video 1D


Toho kluka si chci vzít.
I LOVE YOU NIALL ♥♥

One Direction Funny/Cute moments 2012

5. september 2012 at 19:59 | Łilly |  Video 1D


S něma se vážně člověk nenudí.
A může mi prosím někdo vysvětlit co to je od 1:06-1:20 a ještě 8:00-8:05 ??

Niall Horan in action

5. september 2012 at 19:58 | Łilly |  Video 1D


Miluji, když kluk hraje na kytaru. Ale nejvíce na tu akutistickou, na elektrickou hraje mnoho příliš kluků.
Miluji Nialla jak hraje na kytaru.

Stop The Hate // Harry Styles

5. september 2012 at 19:56 | Łilly |  Video 1D


Je mi ho naprosto neuvěřitelně líto =(( Nechápu lidi, kteří ho uráží a ne jenom jeho. Je mi jich líto. Vážně.


Niall Horan - Never say never

5. september 2012 at 19:53 | Łilly |  Video 1DNiall Horan // Heart Skips A Beat Acoustic With Olly Murs

5. september 2012 at 19:48 | Łilly |  Video 1D


The song is amazing !!