October 2012

One Direction in Czech republic

28. october 2012 at 12:00 | Łilly |  Media 1D


Ahoj.
Chceš, aby konečně One Direction přijeli sem do České republiky?
Zní tvoje odpověď ANO?
Tak nečum na tuhle stránku a běž na tuhle .

VŠICHNI SI KUPTE CD "TAKE ME HOME." Já jsem si ho už předobjednala a dostanu ho od mamky k Vánocům. Ale uvažuji, že si ho koupím i sama. Proč? Protože chci, aby kluci sem přijeli !! Takže jestli chcete taky, aby sem přijeli. Tak si běžte od 12.10. - 19.10. koupit CD a nebo si ho může už předobjednat na bontonlandu. A CD si může kupovat jenom v BONTONLANDU a nebo předobjednat taky u bontolandu a nebo na intunes.

Více informací na facebook. Pozvěte tam své kamarády. Kupujte CD svým kamarádům, rodičům, babičkám, dědečkům, sourozencům atd.. Sdílejte tuhle informaci všude kde se dá !! Jestli chcete, aby tady kluci přijeli, tak pro to něco udělejte, ne !!

1D placky

26. october 2012 at 20:30 | Łilly |  Photo 1D

Mě se tak stýská po Video Diary.

No to je jedna věc. A teď ta druhá.
Ve středu jsem si objednala placky 1D a dneska mi přišli. Já jsem tak šťastná. A postupně si budu všechno doobjednávat. Ano dám za to hodně peněz, ale nikdy jsem nebyla tak zblázněna do nějaké skupiny. A tahle skupina bude navždy moje nejoblíbenější. A kdybych ji tak nežrala, tak ani neprohlašuji, že Niall Horan je můj budoucí manžel a nepovídám to pořád mamce. Se ji divím, že to ještě všechnno zvládá. Ale tak co, mám mě ráda, takže v poho. A Niall se ji taky líbí. Ha, takže je můj. Taky mamku učím vyslovovat "One Dajrekšn", ale pořád to vyslovuje "One Direkšn." Jako vysvětlila jsem ji, že obojí je dobře, ale "dajrekšn" je britské a lepší. Ale tak co už.
No, ty placky jsem si objednala here. Jsou tam i plakáty, které si pak budu postupně objednávat.
Moje placky: ↓

imagebam.com imagebam.com

xoxo Łilly

Btw.: Mě se hrozně líbí. Jak vám?

One Direction - My Creation

26. october 2012 at 16:25 | Łilly |  Photo 1D


Tak jo.
Dám vám tu moje výtvory, které jsem udělala a poslala je holkám, které dělají fan knihu. Jedna kniha se dá výherci Go1Den ticket a ten to předá klukům v NY. A ta druhá se pošle tím nejdrahžím způsobem, tak aby to dostali.
Vím, že to není nejlepší. Ani já s tím nejsem spokojená, ale tak co už. Vím, že neumím kreslit. Umím jenom nadpisy. Ale i snaha se musí ocenit nebo ne?
Budu ráda za každý komentář, ať je pozitivní nebo negativní. Takže prosím pište co si o tom myslíte. Vážně budu ráda za váš upřímný názor.
Předem děkuju.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

xoxo Łilly

TOP DÍVKA 11/2012

26. october 2012 at 15:30 | Łilly |  Media 1D


Tak jo. Oficiálně jsem naštvaná. Ptáte se proč? Tak já vám to řeknu. Po dlouhý době jsem si koupila časopis Top dívka. Nudila jsem se, tak jsem si chtěla přečíst co je nového a co si zase vymysleli. No a otevřu to a hned na druhé stránce jsou One Direction. Tak já nadšená, ale jak jsem to začala číst, tak jsem myslela, že mě obulí. Takové chyby neudělá snad NIKDO !! Opakuji, NIKDO !! To přehnali !! No, koukněte se sami. ↓

imagebam.com

Zayk a Stales? Ehm.. to myslí vážně? Bože.

xoxo Łilly

Jestli to nepůjde přečíst, tak tady jsem to přepsala: ↓

4 YEARS ONLINE !!

19. october 2012 at 19:45 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Chci vám oznámit, že MY BLOG slaví 4. narozeniny.
Já mu chci popřát všechno nejlepší a snad i další úspěšné roky. No, ale to záleží jenom na mě.
Ale já vám chci poděkovat za tak vysokou návštěvnost. Doufám, že ta návštěvnost jenom poroste a za chívli tam budu mít 16 000 lidí.
A taky vám chci poděkovat za to, že tady skoro nic není a pořád tady chodíme. Já vám za to hrozně moc děkuji a snad se vám nějak odvěčím.
A taky vám chci poděkovat za to, že trpíte všechny moje změny. Možná jsem ztratila pár návětěvníků, ale těm co to nevadí, tak tady chodí a nebo jsou tady noví lidé. Myslím si, že je tady hodně Directionerek ?? Možná. Nevím. Kdo má rád One Direction, tak mi napište do komentářů, ať vím jestli tady chodí i nějací jejich fanoušci.

Good bye,

xoxo Łilly

No, vyrobila jsem si přání. Tak snad se vám líbí ↓


ONE DIRECTION - SOUTĚŽ

12. october 2012 at 15:10 | Łilly |  Media 1D


Jak už asi všichni víte, tak po celém světě můžeš vyhrát Go1Den Ticket, který ti zajísti, že pojedeš na koncert One Direction do New Yorku a můžeš si vzít svoje kamarády, ale jeden z nich musí být starší 21 let. Nevím proč, tak se mě na to neptejte.
Každá země má jiné soutěže a my u nás máme otázky, které budou na MTV. Ve Velké Británii už soutěž začala, a nevím jestli ještě někde. Ale u nás celá soutěž vypukne už 15. října.
Já se soutěže asi zúčastním, ale pochybuji, že vyhraji. Jenom doufám, že to vyhraje nějaká normální fanynka. Kdybych to vyhrála, tak ano byla bych šťastná, ale ke klukům bych se chovala normálně, protože to jsou lidé, tak jako každý jiný, ale jenom jsou slavní.
Tohle je přímo ze stránek MTV [here]:

Dostaňte mě k One Direction! Máme pro vás zájezd na jejich vyprodaný koncert do New Yorku a následující den přímo v jejich blízkosti!

Stovky milionů zhlédnutí jejich klipů na YouTube, obrovské fankluby i hromada hudebních cen a nominací svědčí o tom, že One Direction jsou prostě fenomén. Pětice kluků, která prorazila teprve před dvěma lety účastí v britské verzi pěvecké soutěže X-Factor je mometálně na vrcholu a prodala už přes 12 milionů své debutové desky Up All Night a její pokračování Take Me Home, plánované k vydání na listopad, patří mezi hudební události letošního podzimu.

Sony Music spolu s MTV má pro vás jedinčnou příležitost odletět s kamarádem a doprovodem (alespoň jeden z nich musí být starší 21 let) na vyprodaný koncert One Direction v newyorské Madison Square Garden a následující den zažít přímo v blízkosti One Direction. Stačí správně odpovědět ve dnech od 15.10. do 1.11.2012 na sadu otázek, které se objeví na našich stránkách, vyplnit veškeré kontaktní údaje a pak už jen čekat na slosování!

Soutěž je určena pouze pro české fanoušky One Direction.

Po dobu trvání soutěže vám také na obrazovce nabídneme více klipů One Direcrion a v neděli 28. října od 19:50 v premiéře koncert One Direction: Up All Night!

OTÁZKY A VÍCE INFORMACÍ UŽ V PONDĚLÍ 15. ŘÍJNA!
_______________________________________________________________________________________________
Už se těším, ne jenom na tu soutěž a ty otázky co tam budou. Ale taky se těším na ty videoklipy a hlavně na ten koncert. Který jsem sice už viděla, ale tak nevadí, i tak si ho pořád užiji a možná tam bude i něco navíc co jsem na youtube neviděla.
Nikdy jsem nic nevyhrála, takže proč teď, ale tak za zkoušku nic nedám, že. Nebo teda vyhrála, CD Simple Plan na t-music, ale to je tak všechno.
Ale kdybych tuhle soutěž nevyhrála, tak stejně na jejich koncert pojedu. Chystám se totiž na jejich koncert do Londýna příští rok a jestli potvrdí i to, že budou mít koncert v ČR, tak pojedu i na něj. Takže já si z toho nic nedělám. Ale obejmout je a mluvit s nimi je možnost asi jenom jedna. Hm.. tak to by mě asi mrzelo, že bych s nima nemohla mluvit, ale stejně bych jim asi moc neřekla a ani moc nerozuměla. Jediné co bych jim řekla je asi tohle: I love you. I love your music. You are perfect and amazing. A možná ještě něco, ale teď mě nic nenapadá.
Ty jo, jsem se nějak rozepsala. No nic, budu končit. Jedno pozitivum na vysoké škole? Ehm.. že v pátek nechodím do školy.

Jinak ta animka je úžasná, vždycky když tu písničku slyším a příjde ta melodie na to, tak to musím prostě zatancovat s nima.

xoxo Łilly

I´m so sorry

8. october 2012 at 19:30 | Łilly |  My Diar


Hello,
tak na začátek. NIALLE HORAN PRÁVĚ JSI MĚ UŽ PONĚKOLIKÁTÉ ZABIL !! Tak tohle na úvod. Vraťme se, proč píšu tenhle článek.
Píšu ho, protože se vám chci omluvit. Vážně. Já se vám hluboce a upřímně moc omlouvám, ale začala mi škola a já prostě nestíhám. Mám tak debilní rozvrh. Musím uděla moc věcí, musím se učit na nové příjmačky. Ano příští rok chci odejít z oboru hotelnictví, nebaví mě to. Chci jít zkusit tu sociální práci, psychologii, angligcký jazyk a literatura, a pak dvojobory anglický jazyk a literatura-základy společenských věd, anglický jazyk a literatura-psychologie. Já vím, že asi na tu angličtinu se nedostanu a každý se diví, že to chci jít zkusit. Ale já to prostě chci jít zkusit, za zkoušku přece nic nedám, ne?
Koho zajímá nějaká mikroekonomie a kvantitativní metody [to je matika], když já na grafy vážně nejsem a matika mi docela jde, ale ne taková, která se probírá na gymplech. A ještě k tomu já jsem v posledním ročníku matiku neměla, takže vím z toho tak akorát hovno. Promiňte za ten výraz. Musím se příští rok někam dostat jinam, protože tohle já vážně nezvládnu. Prosím na co mi bude taková matika, pořítat snad umím, ne. Na co mi bude nějaká lineární funkce, kvadratická funkce a já nevím co ještě dalšího. Na co mi bude informatika, když ve Wordu umím pracovat a prezentaci umí udělat každý debil. Někdy mě to až překvapuje, na co mi to bude. Jediné co mě teď asi baví je Evropská unie.
Doufám, že se na mě nezlobíte, ale já vážně nemám čas. Ale pokusím se vám to nějak vynahradit.
Teď už musím jít. Musím se jít připravit do školy.

Good Bye directioners

xoxo Łilly

P.S.: jestli tam jsou chyby, tak se omlouvám, ale nemám čas to teď po sobě číst