November 2012

VOTE FOR ONE DIRECTION !!

24. november 2012 at 12:15 | Łilly |  Media 1DTak jo. Ještě jedna malá věc nebo informace ohledně ONE DIRECTION.

VŠICHNI HLASUJTE PRO ONE DIRECTION -> http://peopleschoice.co/pca/vote/votenow.php

Pořád se předháníme s Justinem, i když ho mám docela ráda, tak chci aby vyhráli One Direction. Protože Directionerka jsem teda větší než Belibers. Takže všichni pro ně hlasujte !!

xoxo Łilly


Informations

23. november 2012 at 22:45 | Łilly |  My DiarHello directioners,
moc se omlouvám, že tady nic nepřidávám, ale škola je škola. Tento týden jsem psala dva opravné testy a ani jeden jsem nedala, takže jsem trochu na prášky. Ale tak v klidu, moc se o to nestarám, protože příští rok odchází z té školy. Ale kdyby mi to nevyšlo, tak jsem nahraná. No, to nějak dopadne. V pondělí píšu dva testy a to z matiky a nauky o podniku. Vážně se moc omlouvám, ale doufám, že to chápete.

Informace o novém layoutu. Záhlaví je sice vánoční, ale popisky do menu a tak, tak ty nejsou vánoční. Ale doufám, že se vám to bude líbit. Čekejte ho, jak už jsem psala minule, už příští neděli 2.12.2012, což je první adventní neděle. Za měsíc jsou už tady Vánoce a Louis bude mít narozeniny.

Dneska má narozeniny Miley Cyrus. Já ji přeji jenom to nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů. Doufám, že ji ta svatba vyjde a všechno bude v pořádku. A taky, že ji to manželství dlouho vydrží, i když si myslím, že je na to ještě mladá. Ale tak je to její život.

To je asi všechno, co jsem vám chtěla říct. A ještě jednou se vám hrozně moc omlouvám. Doufám, že se na mě nezlobíte.

Good night directioners

xoxo Łilly


New layout coming soon

19. november 2012 at 9:40 | Łilly |  My Diar


Hello everyone,
tak mám dodělaný nový layout. Ani já jsem nečekala, že ho udělám tak rychle. Už mám prostě všechno, jak záhlaví, tak nové popisky. Wow, a docela se mi i líbí.
Ale je vánoční, takže ho tady tak čekejte asi tak příští víkend. Asi na první adventní neděli ho nastavím. Což je příští nedělě. Doufám, že se bude líbit i vám. No uvidíte sami.

Za chvíli pádím do školy. Mě se tak moc nechce, ale musím. Dneska píšu opravný test z práva. Hm, ale stejně mi to jedno jestli to dám nebo ne. Stejně příští rok přestupuji. Na té škole jsem jenom, abych měla status studenta.

No, jdu se ještě kouknout na to právo. Tak se tady mějte a moc nezlobte. A omlouvám se, že tady nic nepřidávám. Ale ta škola mě tak vyčerpává, že jsem ráda, že příjdu domů a udělám si nějaké jídlo, a pak se podívám co je nového na facebooku a na twitteru, a pak hned jdu. A snažím se chodit brzo spát, i když se mi to někdy nepovede, ale i tak. Vážně mě to mrzí, ale doufám, že to chápete. Já se budu snažit vám to nějak vynahradit, ale nevím kdy.

I'M SO SORRY !! REALLY !! TRUST ME !!

Good Bye directioners

xoxo Łilly

One Direction - twitter

13. november 2012 at 21:00 | Łilly |  Media 1D


Hello,
vím, že tohle vás asi nezajímá.
Ale na twitteru Harry Styles přesáhl 8 000 000 [momentálně 8 004 585, teď možná už vyšší] followers. To je něco úžasného. Za ním je Niall Horan s 7 535 296 [možná už vyšší], pak Liam Payne s 7 006 227 [taky přesáhl 7 000 000, teď je to možná vyšší číslo], pak je to Louis Tomlinson s 6 821 351 [možná už vyšší] a nakonec Zayn Malik s 6 478 185 [možná už vyšší].
Jsem na ně tak hrdá, ale ani jeden si mě nefollownul. A myslím, že jen tak nefollwne, ale tak co už.

Nezajímává novinka, co. Ale pro mě je to docela dobrý výkon, na to, že terpve jednou společně 2 roky. Co oni všechno dokázali za rok, to nedokázal snad nikdo. Vyprodat Madison Square Garden za méně než minutu? Komu se tohle povedlo? Nikomu, ani Justinu Bieberovi, ani Madonne [aspoň teda nevím] a ani nikomu jinému [teda aspoň, o žádném nevím].

Ale mám pak pro vás docela slušnou a dobrou zprávu, ale to až někdy později. Teď už musím jít.
Tak se mějte hezky and ...

... Good night directioner

xoxo Łilly

I have idea on my new layout

9. november 2012 at 23:35 | Łilly |  My Diar


Hello,
myslím si, že nadpis mluví za vše. Ale kdyby náhodou někdo nerozuměl, tak to znamená "Mám nápad na můj nový layout." Ano mám nápad a teď ho stačí jenom zrealizovat. Doufám, že bude aspoň z poloviny tak dobře vypadat, tak jak si ho představuji. Uvidíme, no. Nevím kdy ho sem dám, snad co nejdříve.
To by byla jedna věc. A teď ta druhá věc.
Jsem na sebe tak pyšná. Jo, právě jsem se pochválila. Já vím, samochvála smrdí, ale já se musím nebo musela pochválit. Vím, že to nevypadá nějak jak mistrovské dílo, ale mě se to líbí a to je hlavní. Udělala jsem si tyhle nehty ↓


Budu ráda, když mi to okomentujete. Příjmám jak kladné, tak záporné komentáře.
Mějte se fajn. Omlouvám se, že takhle pozdě, ale jinak mi to prostě nevyšlo.

Good night directioners

xoxo Łilly

ONE DIRECTION NYC FLASHMOB MAY 20 2012

6. november 2012 at 16:16 | Łilly |  Video 1D


Good. Dobře vymyšlené. I like it.Niall Horan || the tea dropper

6. november 2012 at 16:07 | Łilly |  Video 1D


Ho tak mít doma. A pak ho nemám člověk milovat, že.
Já ho miluju a hrozně moc.

Hrozně moc pěkné video. Škoda, že neumím taky takové dělat.Ed Sheeran - Small Bump

6. november 2012 at 16:00 | Łilly |  Videoklipy


Já se do té písničky zamilovala. Je úžasná, dokonalá. Nemám prostě slov. I love the song !!Ed Sheeran - Lego House

6. november 2012 at 15:58 | Łilly |  Videoklipy


Ed Sheeran - The a Team

6. november 2012 at 15:57 | Łilly |  Videoklipy


THANK YOU SO MUCH !!

3. november 2012 at 10:45 | Łilly |  My Diar


Hello,
takže na začátek vám chci říct, že abyste si pořád pouštěli videoklip "Little Things" by One Direction. Ne na mém blogu, ale přímo na youtube. A nedávejte "replay", až vám ta písnička skončí, tak dej F5 a pořád tak dokola. Musíme porazit Justina. Máme čas jenom do 18:00. Tak prosím, jestli jsi Directioner, tak si to budeš pouštět. Já tu písničku znám už skoro nazpaměť, jak si ji pořád pouštím. Ale mě to nevadí, protože tu písničku miluju.
To byla první věc co jsem vám chtěla říct. A ta druhá je, že vám chci hrozně moc poděkovat za návštěvnost. Udělali jste mi vážně radost. Takový předánoční dárek. DĚKUJU !!
Neskutečně si toho moc vážím. 16 000 lidí, je vážně velké číslo. Jen tak dále, děkuju.xoxo Łilly

One Direction - Little Things

2. november 2012 at 18:40 | Łilly |  Video 1D


Tak jo. Máme tady videoklip k nové písničce Little Things od One Direction.
Když jsem tu písničku slyšela poprvé, což bylo v pondělí, tak jsem se rozbrečela a to jsem byla ve škole a měla jsem přednášku. Ale to mi v tu chvíli bylo jaksi jedno. A pak jsem měla 2 hodiny času a pořád jsem ji poslouchala.
Ten videoklip je úžasný, jednoduchý. V jednoduchosti je přece, ale krása, ne? Já ten videoklip miluju. A zase jsem se rozbrečela. Hlavně jsem umírala u Niallova sóla. Jak se díval do té kamery, jak hral na tu kytaru. Bože. Jak já ho moc miluju, bože. To je neuvěřitelné.
Prosím sdílejte tohle video úplně všude, kde můžete. Protože chceme překonat Justina Biebera ve shlédnutí. Musíme překonat 10,7 mil. shlédnutí za 24 hodin. To jde, ne?

xoxo Łilly

One Direction X-Factor Italy Peformers 1/11/2012

2. november 2012 at 14:50 | Łilly |  Photo 1D


One Direction stars Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles and Louis Tomlinson performing live on the X-Factor in Milan, Italy on November 1, 2012.
Photos: FameFlynet.

One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers One Direction X-Factor Italy Peformers