December 2012

HAPPY NEW YEAR

31. december 2012 at 18:00 | Łilly |  My Diar


Hello,
tak máme tady silvestr. Já vám chci popřát všechno nejlepší do nového roku a v kročte pravou nohou do nového roku [pořád nechápu, proč se to říká, ale tak okay, no].
Přeji vám jenom to dobré, ať se vám daří ve škole, v práci nebo někde jinde. Nezadaným přeji, aby si našli lásku [takže to přeji i sobě, to je vtipné] a těm zadaným přeji, aby co nejdéle spolu zůstali, a aby se pořád milovali.
Příští rok si budu užívat úplně naplno, no já si užívám každý den úplně naplno. Ale tenhle rok bude úplně jiný než ty ostatní. Ne jenom, že mi bude 20 let [což je otrava, ale co už a taky to bude brzy], ale taky chci jet aspoň na nějaké ty poznávající zájezdy, aspoň do Londýna. A taky pojedu snad na dva koncerty, sice na jeden jsem kamarádku musela přemlouvat, ale dala jsem ji dobré důvody na to a tak souhlasila. Což jsem ráda, je to koncert ONE DIRECTION v Německu. Jsem ráda, že jsem ještě nějaké lístky našla. Moje kamarádka je moc nemusí, ale pár písniček se ji líbí a myslím, že se ji hodně moc líbí "Little Things". A kvůli mě ten koncert přežije a možná si je zamiluje a bude je aspoň trochu poslouchat, ale v to moc nedoufám, ale to je v celku jedno. Jsem prostě hrozně moc šťastná, že pojede a to je pro mě hlavní. A pak spolu ještě pojedeme na koncert ROBBIEHO WILLIAMSE, obě ho hrozně moc milujeme. A doufám, že tam teda bude ten Olly Murs, protože toho taky miluju.
Tak to jsou takové moje plány do nového roku a jaké máte plány vy?
Co teď děláte? Já zrovna jím jednohubky, piju kofolu, jsem na internetu, poslouchám očko [kde momentálně hraje TOP 100 a hraje to až do 0:30].

No, co ještě tak napsat? Já už nevím. Jenom, že vám přeji jenom to nejlepší v novém roce. Ať se vám daří. To je asi tak všechno.

Končím a možná pak ještě napíšu jako první článek v novém roce. Jo a jak jste si užili Vánoce? Co všechno jste dostali? Kdyby jste někdo chtěl vědět co jsem dostala já, tak klidně napište a já o tom napíšu článek a klidně přidám i toho fotky. Ale jenom když budete chtít, když nikdo nenapíše, tak to nebudu dělat.

Tak hezký silvestr.

Love, Łilly

P.S.: To je snad nejdelší článek, který jsem napsala na silvestra za tu dobu. Omlouvám se, když tak za chyby. Ale nemám čas to teď kontrolovat nebo tak.

New layout - One Band, One Dream, One Direction

30. december 2012 at 2:15 | Łilly |  My Diar


Hello,
vybrat jejich jednu animku je fakt za trest. Mají jich mnoho a všechny jsou úžasné. Ale nakonec jsem vybrala tuhle, protože tihle kluci z X-Factoru a video diary mi vážně chybí. Neříkám, že teď nejsou úžasní, jsou úžasní. Ale prostě se změnili, vyrostli a možná trochu dospěli. Ale vy víte jak to myslím, ne? Bohužel čas nejde vrátit, což je veliká škoda. A taky mě docela mrzí, že jsem o nich zjístila teprve v březnu 2012. Ale tak co už. S tím už nic nenadělám.
Proč tu vlastně teď straším? Protože nemůžu usnout, asi mám zase americký čas nebo jsem vážně upír, jinak vážně nevím. Mám zase blbou náladu, to možná bude asi tím. Nevím čím to je, nebo teda vím, ale říkat vám to vážně nebudu. Protože vás tím nechci otravovat.
Jak jste zjístili změnila jsem zase layout. Musela jsem ho změnit, protože Vánoce už byly, i když vánoční prázdniny pořád pokračují. Ale mě ta vánoční nálada a prostě to všechno už přešlo, a proto jsem musela změnit layout. Vím je jednoduchý a takový nějaký divný, ale mě se prozatím líbí a v tuhle noční/ranní hodinu jsem nic jiného nechtěla vymýšlet nebo hledat. Tak prozatím je tady tohle.
Ještě jednu věc vám chci říct. NEBAVÍ MĚ TO TADY, myslím jako na blogu. Nevím co mám přidávat, a myslím si, že tu návštěvnost si asi dělám sama nebo já nevím. Ale je to i moje chyba, že tady nic nepřidávam, tak proč tady chodit, že. Ale já vážně nevím co mám přidávat, protože všude jinde si to přečtete. Kdyby jste o něčem věděli, co bych tady mohla přidávat nebo tak, tak mi napište. Ráda si přečtu vaše názory a nápady. Čím více hlav, tím lépe a více nápadů. Budu ráda za každý nápad.
Děsí mě představa, že jednou budu stará a možná budu mít manžela, nebo budu rozvedená, možná budu mít děti a možná i vnoučata, co já vím. Ale tohle všechno mě děsí. Proč? Protože chci být pořád mladá a pořád si užívat života, jasně užívat života si můžu pořád, ale víte jak to myslím. Všichni jednou vyrosteme a ti co příjdou po nás a ti co příjdou po nich, tak zapomenou na nějakou skupinu One Direction, Lady Gaga, Justin Bieber, atd... Jasně budou tady pořád, ale budou o nich říkat, že je to vykopávka, jako my říkáme, že Karel Gott je vykopávka.
Ale tenhle článek není o tom, abych si tady vylívala svoje srdce, moje myšlenky, moje hrozby a já nevím co ještě dalšího. Tenhle článek je o tom, že jsem změnila layout. Tak se tomu budeme i věnovat, ne?
Okay teda, no já už jdu raději spát. Tak dobrou noc nebo ráno? Vyberte si sami.

Love, Łilly

P.S.: Omlouvám se, když tak za chyby. Teď se mi to kontrolovat nechce.

Tady máte náhled na můj nový layout ↓


HAPPY BIRTHDAY LOUIS TOMLINSON

24. december 2012 at 12:00 | Łilly |  Louis Tomlinson

--(článek je představený)--

Ahoj.
Dneska slaví jeden člověk z té nejlepší a nejúžasnější skupiny, jaká kdy existuje. ONE DIRECTION. Ano dneska jsem Vánoce, ale dneska má i narozeniny Louis Tomlinson. Už má 21 let, velký muž. Ale i když má tolik let, tak pořád se chová se jako malé dítě a to na něm nejvíce miluju. A vážím si ho a taky na něm miluju to, jak si každý den užívá jako kdyby byl poslední -> to mám i já. Vtipné. Taky na něm miluju to jak se chová ke své přítelkyni Eleanor, chová se k ní jak princezně. A ona si to vážně hodně moc zaslouží. El je úžasná osoba, je vtipná, má skvělý styl a je prostě úžasná a dokonalá. Ona je můj velký vzor a idol. A k Louisovi se páradně hodí. Doufám, že jim to dlouho, ale vážně dlouho vydrží. Jim to vážně moc sluší.
Člověk nemůže vybrat ani jednu animku na úvod. On jich má tolik a všechny jsou úžasné, a já si nemohla vybrat. Ale nakonec vyhrála animka z "Little Things" -> tu písničku i videoklip miluju. Vždycky mě rozbrečí.
No, já mu takhle aspoň chci popřát všechno nejlepší. Hodně štěstí, zdraví, lásky s El a úspěchů s One Direction. Ať vydají další CD, DVD, knihy. Ať pořád koncertují. Ať si pořád užívá každý den. Prostě ať je ve svém životě hodně moc šťastný a ať se mu daří.
A tady jsem mu něco vyrobila, ale nic moc.

Love Łilly


@1DLucyHoran -> přezdívka na twitteru, klidně si mě můžete přidat. Jestli chcete.


MERRY CHRISTMAS 2012

24. december 2012 at 11:30 | Łilly |  My Diar

--(článek je přednastavený)--

Ahoj.
Chtěla bych vám všem popřát Veselé Vánoce a hezké svátky.
Užívejte si tu pohodu Vánoc, všechny pohádky, cukroví, bramborový salát a kapra
(toho sice nejím, ale někteří ano, já mám řízky).
Ty animky miluju. Jsou prostě boží.
Já už nevím co bych vám řekla nebo teda napsala.
Napíšu asi až 26. nebo 27. a nebo až na silvestra. Protože na silvestra vám taky napíšu jako poslední článek.
Hlavně dávejte pozor na kosti, jestli máte kapra.
Přeju vám bohatého ježíška, i když Vánoce o dárcích není. Ale tak to je jedno.
To by bylo na dlouho povídaní.

Tak se tady mějte a užívejte si Vánoce a poslední dny roku 2012.

Love, Łilly
(ha, našla jsem asi nový podpis)VOTE FOR ONE DIRECTION !!!

14. december 2012 at 20:55 | Łilly |  Media 1D


Ahoj,
prosím hlasujte pro ONE DIRECTION, tady:


Pořád na první místě se trdží The Wanted. Nechápu to, ale okej, no. Prosím hlasujte pro ONE DIRECTION !! Oni si to vážně zaslouží. Tak prosím.

xoxo Łilly

Little Things - Jednodílovka

12. december 2012 at 12:12 | Łilly |  Little Things


By Łilly - me

Pozn. autorky: Dlouho jsem nepsala, tak prosím BERTE TO S REZERVOU !! Ale budu ráda za jakkoliv názor. Klidně i hnusný, nenávistný. Prostě nějaký názor na to chci a je mi jedno jaký to bude. Díky.

Zase mám to období, kdy mi přišlo hodně nenávistných twittů, dopisů a zpráv, a já jsem se psychicky zhroutila. Vždycky jsem se měla ráda, ale najednou stojím před zrcadlem jenom ve spodním prádle a prohlížím se. Nesnáším svoje tělo, nesnáším svoje břicho, nesnáším svoje nohy. Nesnáším se celá, ale přesto mám toho nejúžasnějšího kluka na celém světě. Já! Proč si vybral zrovna mě? Může mít jakoukoliv na celém světě, ale on si vybral mě.
Všechno to začalo, když jsem se po střední odstěhovala do Londýna. V České republice mě toho moc nečekalo. Londýn jsem odjakživa milovala a jednou jsem si řekla, že se tam přestěhuju a to se mi teď splnilo. Neměla jsem moc peněz, takže jsem začala pracovat jako aui-par, kde jsem u té rodiny bydlela a starala jsem se o jejich děti. Chodila jsem do školy, teda pořád chodím, ale už nepracuju jako aui-par a nebydlím u nich. Momentálně bydlím u Nialla Horana. Ano toho Nialla, to je ten můj nejúžasnější přítel na celém světě. Ale pořád nechápu, proč zrovna já. Nejsem dokonalá, tak jako ostatní.

New layout with One Direction - Merry Christmas part I.

10. december 2012 at 16:10 | Łilly |  My Diar


Ahoj.
Já vím, jsem hrozná. Ale ten minulý layout se mi moc nelíbil. Byl takový divný, já nevím. Tenhle se mi líbí teda hrozně více. Je takový jednoduchý, ale v jednoduchosti je přece krásá, ne?
Teď to už měnit nebudu. Tak doufám, že budete i s tímhle spokojení. A ještě jednou se omlouvám, že jsem ho změnila.

Omlouvám se, že tady nic nepřidávám. Ale nějak nevím co mám přidávat. Tak kdyby jste věděli co bych mohla přidát nebo tak, tak mi prosím napište. Předem děkuju.

Jdu se kouknout na nějaké ty novinky, ale nic nezaručuju, že tady přidám. Když tak se mějte hezky a užívejte si tu vánoční náladu. Už za dva týdny jsou tady Vánoce a Louí bude mít narozeniny, už 21 let, velký kluk.

Good Bye directioners,

xoxo Łilly

Náhled na new layout ↓


HAPPY BIRTHDAY IAN SOMERHALDER

8. december 2012 at 16:10 | Łilly |  Ian Somerhalder


Ahoj.
Dneska slaví narozeniny úžasný herec Ian Somerhalder. Já mu takhle chci popřát všechno nejlepší k narozeninám. Hodně štěstí, zdraví, lásky a úspěchů.
A dál nevím co bych mu měla dál popřát. Prostě všechno to nejlepší, no. Ať se mu daří a tak dále.
Já vážně dál nevím.

Už raději budu končit. Tak se tady mějte a omlouvám se, že tady nic nepřidávám. Ale nemám čas a ani nevím co mám přidávat, protože si to přečtěte někde jinde. Ale zkouším se najít něco jiného než co vidím na jiných blogách a na facebooku, tak jestli něco najdu, tak vám to sem určitě dám.

Už za 2 týdny jsou Vánoce a Louí má narozeniny. To je strašné a zároveň úžasné.

Good Bye directioners,

xoxo Łilly

New Layout with One Direction - Merry Christmas

2. december 2012 at 16:05 | Łilly |  My Diar


Ahoj,
takže jak jsem řekla, tak jsem i udělala.
Dala jsem tady nový layout. Doufám, že se vám líbí. Vím, že není nic moc extra a atd... Ale mě se docela líbí.
A omlouvám se, že sem nic nepřidávám. Ale nějak mě chytla mánie seriálu Glee, takže se teď pořád koukám na Glee. Už jsem na konci druhé řady. Ještě se učím na příjmačky, a musím chodit do té blbé školy. Mě se tak nechce, ale musím. Víceměně chodím jenom na ty semináře, na přednášky ani tak moc ne.
Vážně se moc omlouvám, ale nedá se nic dělat. Zkusím vám to nějak vynahradit, ale nevím totálně jak.

Taky jsem se chtěla zeptat jestli mám začít znovu psát fun fiction. Mám plno nápadů s klukama, mám na mysli One Direction. Ale nevím, no. Prosím napište svůj názor na to. Budu vám moc vděčná za to. Předem děkuji.

A taky bych byla ráda, kdyby jste napsali svůj názor na můj nový layout. Moc by mě to potěšilo. A je mi jedno jestli je to kladný nebo záporný. Hlavně nějaký. Děkuji.

xoxo Łilly


Náhled na můj nový layout ↓