February 2013

Harry Styles #16

28. february 2013 at 20:35 | Łilly |  Harry Styles


Tak jo, pokračujeme Harrym.
A taky děkuju mým holkám, které mi daly úžasné dárky. Najdete je v minulém článku.

I HOPE YOU LIKE IT ↓


HAPPY BIRTHDAY FOR ME

27. february 2013 at 22:55 | Łilly |  My Diar


Hello everyone,
já mám narozeniny. Och bože, 20 let. Víte co to je ?? Utrpení, no možná ne, ale jedno vám řeknu. Já zůstanu taková jaká jsem a nezáleží kolik mi je. Prostě budu mít zaraženou pubertu. Má to i moje mamka a jsem za to ráda. Můžu ji říct úplně všechno, můžu si s ní promluvit vážně o čemkoliv a ona mi vždycky poradí. Já prostě svoji mámu miluju. A jsem ráda za to jaký máme spolu vztah.
Svoje narozeniny jsem si naplno užila a pořádně jsem je oslavila v sobotu [23.2.2013] -> jo to začali One Direction turné a dneska mají nebo už měli koncert v Glasgow. Tak GOOD LUCK BOYS !!


Na oslavě nás bylo jenom 5, i se mnou, ale to nevadí, i tak byla sranda. Potom 2 odešly a zůstaly jsme jenom 3. Myslela jsem, že půjdeme spát, ale houby. Nešly jsem spát vůbec. Řeknu vám, že jsem nespala 41 a půl hodiny. Je to fakt, nevymýšlím si. Sice to byl záhul, ale zvládla jsem to. Jsme se tady pořád smály. Jsem se vážně divila, že na druhý den mi nikdo nepřišel klepat na dveře, že jsme rušily. No to je jedno. No a my s holkama jsme se nudily a víte jak na očku, dávají ty chaty? No, tak pár jsme odepsaly, ale ozval se jenom jeden. No a pak nás to přestalo bavit a tak jsme začaly mobilem budit ostatní, hlavně kluky, kteří jsou idioti. Byla to fakt sranda. A někteří nám to zvedli a tak jsme si z nich dělaly srandu, že někoho hledáme. No prostě nejlepší oslava narozek, ever !!


Dneska jsme s mamkou šly do kina na 'Nádherné bytosti.' Jedině co řeknu na ten film je WOW. Já prostě nemám slov. Ten film bezeslova miluju. A už mám doma první díl. Už se těším, až si to přečtu. Já-já-já prostě nemám slov. Ten film je tak dokonalý, že to prostě slovo DOKONALÉ je dost málo. To prostě musíte vidět. Jestli jste měli aspoň trochu rádi Twilight ságu a taky máte rádi čáry, tak to prostě musíte vidět !!
Je to prostě úžasný film a doufám, že to bude mít pokračování. A já myslím, že bude mít, protože jsou 3 knihy a myslím, že má vyjít 4 kniha. Se těším. Musí být druhý i třetí a další díly natočeny. Prostě já nevím, jak to ještě říct. Je to prostě DOKONALÉ.

Tohle jsem dostala k narozeninám ↓

1.) šátek, deníček, náramek s 1D a přání s 1D, které mimochodem hraje

video, kde to přání hraje ↓
[omlouvám se, když tak za kvalitu]

2.) boty, které jsem si koupila za babičiné peníze, které mi dala ↓

Od mamky jsem taky dostala peníze a tak jsem si dneska koupila jedny červené kalhoty, triko a právě tu knihu. Jestli chcete, tak to vyfotím zítra.
No a ještě jsem od kámošek dostala hezké dárky, které nejsou materiální, ale jsou úžasné.
1.) od Wewe, animace a fotky: http://charmed-werisek-us5.blog.cz/1302/pro-lilly-28
2.) od Cath!e, povídku: http://piece--of--me.blog.cz/1302/better-late-than-never
3.) od El, fotky a tak: http://ellie1tommo.tumblr.com/ [je to rozděleno na 4 části, tak musíte kliknout na 'Happy B-D Lucy'

Zase se namáhat s dlouhým článkem, který asi nikdo nebude číst. No, nevadí.
Vím, že to píšu pozdě. Ale raději pozdě než nikdy, ne ?!

No nic končím. Mějte se hezky.

Love, Łilly

Harry Styles #15

24. february 2013 at 10:15 | Łilly |  Harry Styles


Ještě jsme neskončili !!

I HOPE YOU LIKE IT ↓


Harry Styles #14

24. february 2013 at 10:00 | Łilly |  Harry Styles


Jelikož mi tady někdo udělat HEART ATTACK !!
Tak ji to musím oplatit, takže to bude nážez.
Doufám, že jsi na to připravená.

I HOPE YOU LIKE IT ↓


New layout with One Direction

23. february 2013 at 14:45 | Łilly |  My Diar


Hello,
našla jsem nějaké nové fotky a moc se mi líbili, že jsem je dala do layoutu. Tak doufám, že se vám to líbí, protože mě jo.
Ta animka je úžasná, je to z klipu 'One Way Or Another.' Miluju tu animku, miluju tu písničku, miluju ten videoklip.
No dneska mám oslavu svých narozenin. Ve středu, 27.2. mám narozeniny. Bude mi 20 let.
No nevím co mám psát dál, takže končím. Mějte se hezky a užíjte si víkend a prázdniny, ti kteří je mají.

Love, Łilly


náhled na můj nový layout ↓Harry Styles #13

21. february 2013 at 22:00 | Łilly |  Harry Styles


Už tu dlouho nebyl tenhle kudrnatý klučina. Takže tady je.
Tuhle sérii animací raději nekomentuji, protože by to bylo na dlouho.

I HOPE LIKE IT ↓


One Direction - One Way Or Another (Teenage Kicks)

21. february 2013 at 20:10 | Łilly |  Video 1D


Takže asi všichni už tohle video viděli, co? Vyšlo dneska o půlnoci, ale UK času. U nás to bylo v jednu hodinu ráno. A ano čekala jsem na to. Proč? Protože jsem chtěla a na to video jsem se těšila. Ale asi jsem to neměla dělat. Protože jsem chtěla křičet, ale nemohla jsem, protože mamka už spala a byla jedna hodina ráno. Ale zvládla jsem se to. I když mě pan Horan zabil svoji dokonalosti a nahým tělem ve sprše. Měli jste mě vidět, co jsem dělala. A když to video skončilo, tak jsem dělala 'NÁDECH, VÝDECH, NÁDECH, VÝDECH' -> tohle jsem dělala asi tak 20 minut. Dlouho jsem to rozdýchavala. To je prostě dokonalé video, jaká jsem kdy viděla. Já myslela, že 'Live While We're Young' nic nepřekoná, ale překonali to s 'Little Things', a pak jsem myslela, že dospěli a že nic nebude nic více tak dokonalé jako tohle. Ale omyl, pak tady přišel videoklip 'Kiss You' a to jsem už vážně myslela, že to nepřežiju a že už nic dokonalého prostě přijít nemůže. Zase omyl. Pak se tady ukážou ty ukázky na OWOA, a zase jsem si řekla, že to bude úžasný klip a nemýlila jsem se. Je to úžasné a teď si říkám 'Překonali se, zase. Ale oni mě vážně jednou zabijou. Už se těším na další klip a taky jsem zvědavá jestli bude tak ujetý jako ty ostatní a nebo tak vyspělý jako Little Things.' No necháme se překvapit.
V sobotu už začíná 'TAKE ME HOME TOUR.' Jak se na něho těšíte? Já hrozně moc. Těším se na ty fotky, na videa a prostě tak. Jsem zvědavá jakou show si tentokrát vymysleli. A taky jsem zvědavá jestli i z tohohle turné bude DVD, já doufám, že jo. Protože to chci! A taky pojedu na jejich koncert do Německa, do Berlína. Pak vám tu klidně napíšu můj názor na to, dám fotky a videa [jestli nějaká natočím, ale budu se snažit]. Už teď se těším na to. Bude to velký zážitek. Můj první koncert.

Love, Łilly

My diary

19. february 2013 at 14:00 | Łilly |  My Diar

miluju tu animaci ↑

Hello everyone,
já se moc omlouvám, že sem nic moc podstatného nepřidávám. Ale já vůbec nevím co mám přidávat a ani teď nemám nějak náladu.
Poslední dobou toho je zase na mě moc. Není to školou [tam nechodím už], ale prostě to všechno kolem je na mě moc. Za chvíli mám narozeniny. Za chvíli je tady březen, v květnu jedu na koncert One Direction. Jsem ráda, že jsem sehnala lístky, ale štve jenom to, že jsem daleko od pódia, ale asi je teď pro mě hlavní, že je uvidím na živo a uslyším na živo. Až je uvidím, i když z dálky, ale až je uvidím, tak se tam normálně složím a budu brečet. Ještě, že moje kamarádka, která tam se mnou jede, umí první pomoc.
Taky mám depku. Někdo má záchvat smíchu, tak já mám záchvat breku. Tomu se říká už hysterie, ne? No to je jedno. Nedávno jsem zjístila, že mám psychickou poruchu. Mám neurastenii [Projevuje se neustálou unaveností (= syndrom únavy), bolestí hlavy, podrážděností. Neurastenika všechno vyrušuje, nesnáší určité zvuky, hluk, prudké světlo, citlivě a nepříjemně vnímá změny teploty, odmítá řešit běžné problémy s tím, že ho to vyčerpává.] A pak jsem si taky našla pár fobii:
  • akrofobie - strach z výšek
  • nyktofobie - strach ze tmy
  • arachnofobie - strach z pavouků
  • keraunofobie - strach z bouřek, blesků [tu mám jenom v noci a když jsem sama, a zvláštní je, že někdy se dívám na ty blesky]
  • gefyrofobie - strach z mostů
  • ofidiofobie - strach z hadů

Když jsem o tom řekla mamce, tak mi řekla "Dítě co ty proboha ještě máš? Nechceš jít k psychologovi nebo psychiatrovi?" a já na to "Mami tohle už říkám docela dlouho, že tam potřebuju zajít" a mamka "Tak proč ses ještě neobjednala" a já "Protože to zatím zvládám" , mamka "Ale aspoň by ses vykecala" a já "Vykecám se kámošce a zadarmo." Já vím, tohle vás asi moc nezajímá co. Já vím. Ale někam jsem to musela napsat, stejně si to nikdo nepřečte a když jo, tak nenechá komentář. Takže je to v podstatě úplně jedno.
To je jenom kousek té mé deprese. Hlavní depresi mám z toho, že nemám přítelé a ani jsem nikdy neměla. Všichni okolo mě už měli nebo mají a já pořád nic. Někdy i vidím horší holky než jsem já a mají přítelé. Vždycky si řeknu "Co ony mají a já to nemám. Proč ony mají přítelé a já nemám." Jo, tak tohle mi běží hlavou už hodně dlouho, ale pořád mi na to nikdo nedokázal odpověď. Pořád mi říkají, že to tak nesmím brát. Určitě na mě někdo někde čeká. Jo jasně, jenže kde? Mamka mi řekla, že možná někoho poznám na vysoké. Prdlajs, nikoho jsem tam nepotkala. V tomhle městě, kde bydlím a blízkém okolí prostě nikoho nenajdu. Tady jsou samí paka, kteří chtějí jenom to jedno. A když už se mi líbí nějaký kluk, který je v pohodě, tak buď je zadaný, nebo je gay, nebo je moc daleko a nebo to nejhorší co může existovat, že je SLAVNÝ !! Už hodněkrát se mi stalo, že jsem se zamilovala do slavné osobnosti, ale vždycky mě to přešlo, protože to platonická láska. Ale před rokem jsem se zamilovala do Nialla Horana, ano do toho Nialla z One Direction. Není to platonická láska. Ze začátku jsem si to myslela, ale tahle zamilovanost už trvá skoro ROK !! A navíc já ho nevnímám jako toho Nialla z One Direction, ale já ho vnímám a chci ho poznat jako toho Nialla z Mullingaru. Jsem trapná a divná? Tak ať. Řeknete mi, že je to jenom platonická láska a nikdy ho nepoznám a nikdy s ním nebudu? Tak vám řeknu, že to není platonická láska a nikdy mě nepřejde. To, že ho nikdy asi nepoznám a nikdy s ním nebudu, to vím taky. Ale ve snu si to myslet můžu, ne? Já vím, že tohle říká skoro každá fanynka, že ho doopravdy miluje a tak. Ale která může říct, že kvůli němu skoro každý večer brečí. Která může říct, že do Londýna se nechce přestěhovat kvůli němu, ale kvůli tomu, že to město nehorázně moc miluje a chce tam být.


Ho prostě nejde nemilovat. On je tak úžasný, perfektní, milý, přátelský, má úžasný hlas, miluju jeho smích [když se směje, musím taky, protože je to nakažlivé]. On je prostě dokonalý. ON JE MŮJ KLUK SNŮ. On má prostě všechno co já na klucích hledám. Nemyslí a nejde mu jenom o to jedno. No nevím jestli je panic nebo ne, ale kdyby ne, tak mu nejde jenom o to jedno. Kdyby jo, tak by flirtoval s každou holkou, ale on ne. On čeká na tu svoji princeznu a já vím, že to nebudu já. I když co jsem tak četla, co on hledá na holkách [nevím jestli je to pravda, ale já tomu docela věřím], tak to většinou mám. Ale já mu přeji jenom to nejlepší, a ať si najde to pravé děvče, které bude neskutečně moc milovat a ona jeho. Jenom doufám, že ta holka bude v pohodě jako El, Perrie a Dani. A že se nebude chtít jenom zviditelnit, a pak mu ublíží. Bych ji asi zabila a to doslova. Nesnáším ty lidi, kteří urážejí 1D, ale hlavně Nialla. Jak tomuhle roztomilému Irovi můžete říct, že neumí zpívat, že není hezký, že nepatří do skupiny. Víte jak moc to bolí? Zkuste si to někdy tu situaci otočit. Než něco řeknete, zkuste si představit jak to někdo říká vám. Jak vám, asi bylo, kdyby vám tohle někdo řekl? Hm.. byli by jste smutní a v depresi co? A si myslíte, že to Nialla nemrzí nebo, že není smutný, že ho to nebolí nebo, že nebrečí, když mu to všechno řeknete? Nebo když ho neobejmete nebo se s ním nechcete vyfotit, ale s ostatníma jo? A to si říkáte DIRECTIONERS? Jenže bohužel slovo 'DIRECTIONER' znamená, že máte rádi všechny a ne jenom některé. Já mám ráda všechny, ale miluju Nialla -> to není hřích. Každý má svého oblíbence, ne?


Říkáte, že nic nedokázali a že jsou sobečtí? Ha, tak se podívejte na to video ↑. Já když ho vidím, tak brečím. Kdybyli sobečtí, tak myslíte, že by jeli do Ghany a mluvili by s těma lidma? Nebo by naspívali cover 'One Way Or Another' od Blondi pro Red Nose Day? A všechny peníze, které na tom vyberou půjdou na děti, které to potřebuji ve Velké Británii a v Africe? Já si myslím, že ne. Oni vůbec nejsou sobečtí. A dokázali toho hodně. Řekněte mi kdo za 2 roky vyhrál Brit 2012, 3x VMA a plno dalších cen? Komu se podařilo za neclou minutu vyprodat Madison Square Garden? Komu se podařilo vyprodat celé turné za 2dny? [to nevím jistě, ale vím, že to bylo za krátkou dobu]. Nikomu. Ani Justinu Bieberovi. Jsou to prostě kluci, kteři šli za svým snem a teď ho žijou. To je špatně, když si někdo jde za svým snem a splní si ho? Každý má sen a chce si ho splnit. Tak proč na ně nadávate? To, že se ti nelíbí jejich písničky? No tak je neposlouchej, ale nepiš jim nenávistné twitty a zprávy. Já taky plno slavných lidí nemusím a píšu jim nějaké nenávistné zprávy? NE. Protože to není správné, protože si umím tu situaci otočit. Kolik je takových lidi, kteří to umí taky? Hm.. málo. Víte říká se, že kdo šikanuje, je sám šikanován. A většinou je to pravda.
Já jsem nebyla naštěstí šikanováná, ale někdy jsem slyšela na sebe blbé přezdívky a tak. A proto jsem se rozhodla s tím něco udělat. Chci být prostě sociální pracovnice a starat se o děti, které jsou šikanové nebo nějak týrané ne jenom ve škole, ale i doma. A taky bych chtěla pomáhat ženám, které jsou taky týrané doma. Prostě tohle všechno. To je můj sen a jdu si za ním. Chci bydlet v Londýně, chci tam žít a pracovat. Jdu si za tím. Snažím si vylepšit angličtinu. Dělám úplně všechno, abych si svůj sen splnila. Je to špatné? Ne. Tak prosím nehajtujte One Direction, Justina Biebera, Selenu Gomez, Demi Lovato, Miley Cyrus a plno dalších.


To je můj nejdelší článek. Ale někam jsem se musela vypsat. Stejně to asi nikdo nebude číst.
Víte uvažovala jsem a přemýšlela. A přišla jsem na to, že tenhle blog se asi nedožije 5 narozenin. Protože je má v říjnu a to budu asi chodit do školy. A budu nejspíš chodit na svůj obor, na který jsem tak moc chtěla. Takže se pořád budu učit a tak mi nezbyde na blog čas. Ale zatím je to daleko. Ale jenom chci, abyste s tím když tak počítali. Všichni víme, že bych tu nebyla na dosmrti. Každý jednou odejde. A pak budu dospělá, a co já bych jako dospělá dělala s blogem. Když budu mít práci, možná děti a tak. Budu ráda, když příjdu po práci domů a na chvíli si odpočinu. Vidím to na svoji mamce. Víte chci do 30 mít aspoň jedno dítě. Doufám, že se mi to splní. Ale s takovou, že mě nikdo nechce a jen tak brzo si asi nikoho nanejdu, tak to bude asi adoptované dítě. Ale budu ho mít ráda a budu se o něho starat, jako by to bylo moje vlastní.


Tu písničku miluju. A v té piano verzi je dokonalá. Pořád ji musím poslouchat. Oni jsou úžasní. Já doufám, že jednou je potkám a řeknu jim, jak moc je mám ráda. Jak moc mi změnili život. Jak moc jim děkuju, že sebrali odvahu a do toho x-factoru šli. Jak moc děkuju Simonovi, Nicole a Louisovi, že je dali dohromady. Jak moc děkuju Simonovi, že i když nevyhráli, tak jim nabídl smlouvu [kterou letos prodloužili na 3 roky, takže 3 desky]. Nebýt nich, tak nepoznám tolik úžasných lidí, které si nesmírně vážím a mám moc ráda. Nebýt nich, tak nepoznám ty pravé přátelé.

THE END !!

[článek ↑]

Love, Łilly
Btw.: Kdo to dočetl až sem, tak jste dobří. Omlouvám se, ale já se potřebovala vypsat. A jestli tam jsou chyby, tak se taky omlouvám, ale nechce se mi to číst teď znovu. Mám jinou práci. Jestli někdo zanechá komentář, tak budu vděčná a toho dotyčného budu milovat, že si to přečetl.F**kin' Problems

17. february 2013 at 17:36 | Łilly |  Videoklipy


Poprvé jsem písničku slyšela na MTV a docela dost se mi zalíbila, tak jsem si ji našla.
Já myslím, že je úžasná. Co myslíte vy?


Glee - GANGNAM STYLE (Full Performance)

17. february 2013 at 17:26 | Łilly |  Films


Nejenom, že ta písnička je chytlavá. Ale v podání Glee se mi to hodně líbí.


One Direction's Niall Horan talks turning 19! - Xposé interview [FULL]

17. february 2013 at 17:24 | Łilly |  Video 1D


Ch, ani mě nepozval. Haha. Ne vtip. Je to úžasné video.


Fifth Harmony: "Anything Could Happen" - THE X FACTOR USA 2012

17. february 2013 at 17:22 | Łilly |  Videoklipy


Ta písnička je úžasná a v jejich podání se mi moc líbí.Harry crying over hate (CZ titulky)

17. february 2013 at 17:17 | Łilly |  Video 1D


Teď vás trochu zahrnu videama. Doufám, že nevadí a jestli jo, tak máte smůlu, protože to přidám. První je smutné. Jak Harryho pomlouvali a nebo uráželi. A on brečel. Vždycky, když to vidím, tak brečím nebo se mi chce brečet, ale hlavně ho chci obejmout a říct mu, že všechno je v pohodě. A ať kašle na hatery !!

Harry Styles #12

17. february 2013 at 17:15 | Łilly |  Harry Styles

dokonalá ↑

Omlouvám se, že jsem tady dlouho nic nepřidala. Ale nějak se mi nechtělo a byla jsem unavená.
Takže to teď aspoň napravím animacema s Harrym.

I HOPE YOU LIKE IT ↓


VALENTINES DAY IS NORMAL DAY FOR ME !!

14. february 2013 at 15:40 | Łilly |  My Diar

Ta animka je úžasná ↑

Hello,
tak jo. Jak vyplývá z názvu článku, tak valentýn neslavím. Proč? Že jsem sama? Ne! Neslavím ho, protože je to normální den a normální jméno, bohužel. A jsem toho názoru, že láska by se měla vyjadřovat hodně často a ne jenom jednou za rok. Dárky by se taky měli dávat jen tak, i kdyby to byla jenom jedna pitomá růže. To by potěšilo snad každou holku, mě osobně by to potěšilo. Co já bych za to dala, aby mi nějaký kluk dal růži jen tak, protože chtěl a ne, že musel.
Jen do mě. Teď mi tu piště jak je valentýn úžasný a tak, a že jsem trapná, že ho neslavím a tak. Ale víte kolik znám lidi, kteří ho taky neslaví a je to pro nich normální den, tak jako pro mě? A jestli jsem pro vás divná, tak ať. Mě je to jedno.
Ale mám tu pro vás Valentýnky od kluků z One Direction. Jsou moc hezké.

Love, Łilly

source: www.twitter.com


imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com


Thank you everyone

13. february 2013 at 15:50 | Łilly |  My Diar

Ta animka je úžasná ↑

Hello everyone,
chci vám jenom poděkovat za svoji návštěvnost. Pořád tady chodíte, ale nekomentuje, jak je to jenom možné ?? No to je jedno. Ale komentář vždycky potěší, ten kdo má blog to určitě ví a chápe.
Nevím co mám psát, takže jenom

THANK YOU EVERYONE !!
Love, Łilly


Harry Styles #11

12. february 2013 at 15:00 | Łilly |  Harry Styles

Trochu nervózní, ne ?? ↑

Trocha nudy, takže Harry Styles je tady !!

I HOPE YOU LIKE IT !! ↓


My Diar

10. february 2013 at 20:00 | Łilly |  My Diar

Ta animka je úžasná. I like it. I love Little Mix ↑

Hello,
dlouho jsem nic nepsala, co? Takže to trochu napravím.
Omlouvám se, že tady přidávám animace "zatím" jenom Harryho, ale já nevím co mám přidávat. Začala jsem s Harrym, takže ho i dokončím. Nebojte budu přidávat i ostatní kluky.
Stáhla jsem si nějaké fotky kluků, z oficiálního facebooku One Direction. Sice ty fotky jsou staré, ale aspoň něco. A řeknu vám, že některé fotky jsem viděla poprvé. Takže se může stát, že i vy nějaké fotky uvidíte poprvé.
Všiml si někdo z vás nové ffky, kterou píšu se svoji nejlepší kamarádkou? Zatím to komentuje další moje nejlepší kamarádka. Za to jsem ji moc vděčná, ale více komentářů by vážně potěšilo. Jak mám na ní upozornit? Na facebooku to psát nebudu, protože tam mám lidi, které nechci, aby věděli, že mám blog a ještě, že píšu povídky. Ale psala jsem to na twitteru, ale myslím, že si toho nikdo nevšiml. Ráda bych to třeba poslala na onedirection-ff.blog.cz nebo lovesbites-ff.blog.cz, ale bojím, že ani tam by to nikdo nečetl, o kritiku mi ani tak nejde, ale o to, že by to někdo nečetl.
Co dál. Ehm. Nemám vůbec tušení. Jenom, že se pořád nudím, když pořád sedím doma. Nemám žádné domácího mazlíčka, takže se nudím. Nevím co mám dělat. Takže kdyby jste měli nějaké nápady, co bych mohla dělat, tak klidně pište.
Nevím, co mám psát dál. Takže to asi ukončím.
Jestli jste to přečetli až sem, tak jste dobří. Stejně to asi nikdo nebude číst, co? A když už jo, tak nenechají komentář. Aa. Mě nejde ani o tu návštěvnost, ale komentář VŽDYCKY potěší. No to je jedno.

THE END [myslím článek, ne, že končím na dobro]


Love, Łilly


Harry Styles #10

10. february 2013 at 13:20 | Łilly |  Harry Styles

Sladká pusinka jen pro vás holky, moje ↑

Yeahp, zase se nudím. A někdo chtěl pokračování, takže ho tady máte

I HOPE YOU LIKE IT ↓


Harry Styles #9

9. february 2013 at 18:40 | Łilly |  Harry Styles


Jo, zase se nudím. Takže pokračujeme Harrym.

I HOPE YOU LIKE IT ↓