March 2013

Danger love 12.díl

31. march 2013 at 22:15 | Łilly |  Danger love


Pozn. autorky: Tenhle díl jsem psala já, Łilly. Doufám, že se vám bude líbit a budete komentovat.

*HARRY*

Říkal jsem si, proč bych to měl číst. Ale asi bych si to měl přečíst. Ani jsem nechápal, proč by mi to Justin předával. Možná to nebude tak špatný kluk. Možná to jenom předstírá. Však jak Niall odcházel, tak vypadal, že ho to mrzí. A myslím, že Tori si taky nechce vzít. Pořád jsem v rukou držel tu bílou obálku a váhal jsem, jestli si to mám přečíst nebo ne.
"Přečti si to! Ronnie není špatná holka a má tě vážně moc ráda, jenom ty to nevidíš a odsuzuješ hned na první moment. Všechno si moc bereš k srdci. Ani Justin není zas takový špatný. Mluvil jsem s ním a promluvili jsme si fakt dobře. Je to fakt hodný kluk. A Ronnie je zase hodná holka, jenom se zapletla se špatnými lidmi." Řekl mi Zayn a odešel. Nechal mě tam samotného.


Harry Styles #29

31. march 2013 at 10:00 | Łilly |  Harry Styles

Jak ho praštil. Hehe. ↑

Dlouho tady nebyl Harry, tak ho přidávám.

I HOPE YOU LIKE IT ↓ONE DIRECTION - LÍSTEK NA KONCERT !!

30. march 2013 at 11:15 | Łilly |  My Diar


Hello everyone,
ano čtete správně. Mám jeden volný lístek na koncert One Direction do Berlína, 11.5.2013. Kamarádka mi neodepisuje, a každého koho jsem se ptala, tak nemůže. A já nevím co už mám dělat, takže to píšu sem! Byl by někdo ochotný jet se mnou na ten koncert? Já vím, že se moc neznáme, ale klidně se můžeme poznat!
Já už nevím co mám dělat. A prodat lístky se mi nechtějí. Prosím najde se tady někdo? Jestli to nechcete psát tady, tak mi napište na e-mail: Cool.Lilly@seznam.cz nebo FunGroups1@seznam.cz
Více informací se dozvíte, když mi napíšete.
Doufám, že se někdo ozve. Já už vážně nevím co mám dělat. Jsem zoufalá.

Love, Łilly


A jestli mi nevěříte, tak tady dávám moji fotku s mýma lístkama ↓Danger love 11.díl

30. march 2013 at 10:00 | Łilly |  Danger love


Pozn. autorky: Tenhle díl psala El. Doufám, že se vám bude líbit a budete komentovat.

*z pohledu Ronnie*
Jakmile jsem odešla z dosahu vily, šla jsem ke škole. Ne, že bych se šla učit, to nehrozí. Ale ve studovně se cítím klidná. A já být klidná teď potřebuji.
Aspoň pro dnešek.
Sedla jsem si k prvnímu stolu, na který jsem narazila.
Otřásala jsem se ve vzlycích. Co jsem byla? Vyvrhel? Zrádce? Vrah? Utíkala jsem od minulosti, ale dostihla mě. Tohle se nemělo stát. Ne. Nemělo.
Někdo si sedne ke mně. Čekala jsem kohokoli. Tori, Nialla nebo Zayna. Justina a Harryho radši, ale nebylo nikdo z nich.
"Profesore,"
"Nejsem takový dědek, abys mi říkala profesore."
"Omlouvám se," zamumlám.
"Veronico," podal mi kapesníčky, "jak dlouho budeš o tom mlčet?"
"Mlčet? Dohnala mě. Pro každého budu zrádce. Budu vrah!" sklopila jsem hlavu.
"Oba víme, že za to nemůžeš."


Diar #1

29. march 2013 at 18:00 | Łilly |  My Diar


Hello,
dlouho jsem nic nepsala. Tak se pokusím něco napsat, ale nevím, jak to dopadne.
Tak jak se mám? Zajímá to vůbec někoho? Asi ne, ale asi to napíšu. Mám se, no jak se to vezme, no. Na jednu stranu jsem tak trochu šťastná, ale na druhou stranu trpím depakama.
Jak už asi víte, nebo nevíte, tak já vážně DOOPRAVDY miluju NIALLA HORANA! Říkejte si co chcete, ale já ho vážně miluju. Víte já jsem se do něho nezamilovala, kvůli tomu jak vypadá, ale zamilovala jsem se do jeho hlasu! A to jaký je, a ne proto jak vypadá. To, že je nádherný a dokonalý, to je už jenom třešnička na dortu. Vím, že s ním nikdy nebudu, ale snít aspoň o tom můžu, ne? Skoro všichni mi říkáji nebo si myslí, že je to platonická láska, ale někteří mi věří, že ho doopravdy miluju. A za to jsem jim vděčná. A taky mi říkáji, že mě to jednou přejde, ale oni se mílí. Mě nikdy Niall a ani 1D neomrzí, pořád je budu poslouchat, ať mi je kolik chce. Já prostě budu DIRECTIONER FOREVER !!
Hrozně moc se těším na ten koncert v Berlíně. Sice jsem v bloku 205, řada 16, místa 15 a 16. Ale aspoň já je uvidím z dálky a hlavně je uslyším na živo. Příští koncert budu někde blíž. Pořád věřím, že je jednou potkám, obejmu je, budu mít s něma fotku a podpis, a hlavně jim řeknu co všechno pro mě znamenají, a jak moc mi změnili život. Nebýt nich, tak nejsem tam kde jsem. Nejsem taková jaká jsem. Nepoznala bych ty lidi, jaké jsem poznala. Nikdy bych nenašla moje sprízněne duše. Prostě oni mi změnili život. V tohle pořád věřím a mám naději. Protože jak se říká 'NADĚJE UMÍRÁ JAKO POSLEDNÍ !!'

Tuhle animku miluju. Je tak roztomilá ↑

Má tenhle blog ještě nějakou cenu? Návštěvnost je docela slušná, ale komenty? Těch je docela málo. Jedině kdo komentuje je jenom moje kamarádka Wewe, které nesmírně děkuju za takové krásné komenty. A ještě Cath!e, když tady zavítá. Ale ona má školu, teda všichni máte školu, chápu to. Ale aspoň jeden malý koment vás přece nezabije, ne? Já vím, že přidávám jenom animace a fotky, ale já vůbec nevím co mám přidávat. A když přidám ffku, tak ji stejně nikdo nečte a ani nekomentuje. Tak se vás ptám, mám tenhle blog ukončit? Stejně se odpověď nedostanu. To nemá cenu. Víte mě nejde ani o tu návštěvnost, ale o ty komenty. Jak mám věděť, že se vám to líbí a mám v tom pokračovat, když nenapíšete koment. Víte ono, i kdybyste napsali kritiku, tak to potěší, protože aspoň budu věděť v čem se mám zlepšit nebo tak. A když nenapíše koment, tak ztrácím chuť psát další díl ffky a taky ztrácím chuť blogovat. Už několikrát jsem blog pozastavila a několikrát jsem se vrátila. Ale teď prostě nevím. Prostě ztrácím chuť blogovat.
Proč tu zase píšu dlouhý článek, který si stejně nikdo nepřečte a když jo, tak nenechá komentář. Ach jo. Co tady mám přidávat, abyste tady chodili a psali komentáře?


Ach jo. Asi se budu muset s tím smířit. Budu se muset asi spokojit jenom s komenty od Wewe, a pár dalších, kteří tady občas napíšou.
Příští týden, 4.4., mám přijimačky na vysokou školu. Tak se i trochu učím. A 6.4. mám scio, no to je fakt bezva. Už se fakt nesmírně těším, no. Nehlásil se tady někdo do Ostravy na Ostravskou univerzitu, nebo od Olomouce na Palackého, nebo do Brna na Masaryčku? Proč já se vlastně ptám, když odpověď stejně nedostanu. To je hrůza a děs.
No raději to asi ukončím. Prosím tě, kdo tohle všechno bude číst? Ehm.. odpovím si sama, NIKDO!
Tak se mějte krásně a jestli tohle někdo četl, tak předem děkuju a jestli zanecháš komentář, tak ti budu nesmírně vděčná.

Good Bye

Love, Łilly


Zayn Malik #2

28. march 2013 at 20:50 | Łilly |  Zayn Malik

To ten kameraman chytl dobře ↑

Dlouho tady nebyl Zayn, tak ho tady přidávám.

I HOPE YOU LIKE IT ↓Louis Tomlinson #3

28. march 2013 at 12:45 | Łilly |  Louis Tomlinson

Miluju jeho úsměv. ↑

Nudím se, takže pokračujeme Louím.

I HOPE YOU LIKE IT ↓Louis Tomlinson #2

27. march 2013 at 10:00 | Łilly |  Louis Tomlinson


Tak pokračujeme Louím. Ten mě taky jednou přivede do hrobu.
Musí být všichni tak sexy?

I HOPE YOU LIKE IT ↓Louis Tomlinson #1

26. march 2013 at 10:00 | Łilly |  Louis Tomlinson


Tak jo. Je na čase přidat dalšího člena One Direction.
Tentokrát je to Louí. Snad se vám animky a fotky budou líbit.
Doufám, že budete i komentovat.

I HOPE YOU LIKE IT ↓Kids Choice Awards 2013 - Winners

26. march 2013 at 9:00 | Łilly |  Other


Ahoj. Přidávám vám tu seznam kategoriích, ve kterých se soutěžilo. A taky všechny nominované a hlavně vítěze. One Direction zvítěli ve 2 kategoriích, ve kterých byli nominovaní. Takže velká gratulace klukům, jsem na ně pyšná.

FAVORITE TV SHOW
Good Luck Charlie
iCarly
Victorious
Wizards of Waverly Place

FAVORITE REALITY SHOW
America's Got Talent
American Idol
The Voice
Wipeout


Danger love 10.díl

24. march 2013 at 21:15 | Łilly |  Danger love


Pozn. autorky: Tenhle díl jsem psala já, Łilly. Doufám, že se vám bude líbit a bude komentovat. Hezké čtení.

*z pohledu Tori*
Sedím na posteli ve svém pokoji a brečím. Nechci nikoho vidět a hlavně ne mého otce. Vyhodil a zmlátil Nialla. Jediný kluk, který se za mě postavil. Jediný kluk, který za mě bojoval. Jediný kluk, který mě doopravdy miluje. Jediný kluk, kterého miluju já. Tohle mému otci jen tak neodpustím. Však počkej tati, co tě ode mě čeká. Tohle ti jen tak neprojde. Už z tebe nemám strach! Už ne.
Tak hrozně moc ráda bych věděla, kde je teď Niall. Myslela jsem na něho, ale někdo mě vyrušil klepáním na dveře.
"Kdo to je?" zeptala jsem se. Nechtěla jsem nikoho vidět. Nechtěla jsem s nikým mluvit.
"Tady Ronnie"
"Vypadni!" zakřičela jsem na ní.
"Ale no ták Tori. Promluvíme si."
"Ne. Vypadni. Nechci nikoho vidět, nechci s nikým mluvit. A hlavně ne s tebou. Zradila si moji důvěru, kterou jsem v tobě měla. Měla jsi šanci mi o tom říct."
"Tori, omlouvám se. Ale já nevěděla, že tvůj táta chce, aby sis vzala Justina!"


Harry Styles #28

21. march 2013 at 20:55 | Łilly |  Harry Styles


Přidávám Harryho.

I HOPE YOU LIKE IT ↓Jedward - Bad Behaviour

19. march 2013 at 13:59 | Łilly |  Videoklipy


Absolutně jsem se zamilovala do téhle písničky. Miluju ji. Je prostě úžasná.
A Jedward jsou taky úžasní. Zjístila jsem, že byli v x-factoru. To jsem nevěděla.
Skončili na 7. místě. Byli tam v roce 2009. Jsou prostě úžasní. A navíc jsou to Irové.
V roce 2009 v x-factoru měl skupiny Louis Walsch. No to je jedno. Prostě tuhle písničku miluju a taky miluju je!

JOHN and EDWARD = JEDWARD


One Direction perform One Way or Another | Red Nose Day 2013

19. march 2013 at 13:55 | Łilly |  Video 1D


Kluci vystupovali pro Red Nose Day 2013. Je to předtočeno, protože večer měli koncert v Manchesteru. Vystoupení bylo jako vždycky úžasné. Na začátku ten Harry s tím nosem. Prostě úžasné. Ve videu můžete vidět i pár záběrů z Ghany.
Jen tak mimochodem, na Red Nose Day se vybralo něco přes 75 milionu liber. Teď nevím jestli je to jenom přes 1D nebo jako celkově, ale vždyť je to jedno. Je to prostě úžasné, že se vybralo tolik. Jsem ráda, že to půjde na děti, které to potřebují. Když vidím nějaké video s klukama v Ghaně, tak se mi chce brečet a brečím. Jsem na ně pyšná.


Icona Pop - I love it (I don't care)

19. march 2013 at 13:45 | Łilly |  Ostatní


I love the song !!

BBC Comic Relief 2013 - Simon Cowell's Wedding

19. march 2013 at 13:37 | Łilly |  Ostatní


Nevím co na to říct. Asi jenom to, že se musím smát. Ale jako Olly ve svatebních šatech? What? No musím se smát. Jsem čekala, jestli tam nebudou kluci nebo aspoň jeden z nich a nakonec ne no. Taky jsem čekala, koho si vezme.
A proč mě nepřekvapuje, že si bere sám sebe? Nějak jsem to čekala. Ale i tak je to dobré video.


Harry Styles #27

19. march 2013 at 13:35 | Łilly |  Harry Styles

Come to me. Hehe. Musím se smát ↑

Nudím se. Tak tu přidávam Harryho. Doufám, že to někdo ocení.
No já vím o jedné osobě, která to ocení. Kdyby jich bylo více.


I HOPE YOU LIKE IT ↓Danger love 9.díl

16. march 2013 at 13:00 | Łilly |  Danger love


Pozn. autorky: Tenhle díl psala El. Doufám, že se vám bude líbit a budete komentovat.

*z pohledu Ronnie*
Jestli jsem si někdy myslela, že budu mít normální život, tak jsem tuhle myšlenku mohla zahrabat hodně hluboko do podvědomí, protože já normální život nikdy mít nebudu. Sledovala jsem zmatené, zničené pohledy všech a bylo mi zle. Jak jsem tohle mohla vědět? Připadám si, jako bych neznala svého bratra.
"Ronnie?" pípne zničeně Tori.
Povzdechla jsem si. Co jsem komu udělala, že je z toho komplikovaná telenovela, která nikdy nemá konce?
"Jo?" šeptla jsem.
"Proč?"
Mlčela jsem.


Zayn Malik #1

15. march 2013 at 22:00 | Łilly |  Zayn Malik


Tak jo. Měla jsem tady přání od jedné holky, že bych mohla přidat Zayna.
Tak tady je. Doufám, že se vám bude líbit a budete komentovat.

I HOPE YOU LIKE IT ↓Danger love 8.díl

15. march 2013 at 13:30 | Łilly |  Danger love


Pozn. autorky: Takhle tenhle díl jsem psala já, Łilly. Prosím komentujte.

*z pohledu Tori*
Když jsem na druhý den přišla za Ronnie do nemocnice, tak jsem se dozvěděla, že utekla. Proč utekla? Tahle otázka mi pořád běžela hlavou a já neznala odpověď. Že by utekla přede mnou? Ale nechápu, proč by přede mnou utíkala, když mi chtěla říct a vysvětlit, proč se tak změnila. To taky nechápu. Já ji nechápu už celou. Tak jsem volala Niallovi, že Ronnie utekla. Byla jsem z toho celá rozrušená a nesvá.
"Tori?" řekl Niall hned jak mi to zvedl.
"N-Nialle, ona.. Ona je pryč!" a rozplakala jsem se.
"Jedeme do nemocnice" řekl mi hned. Potom jsem položila mobil a šla za sestřičkama, jestli se za Ronnie ještě někdo večer nestavil nebo tak. Sama od sebe by asi neutekla.
Sestřičky, a ani doktoři nic nevěděli. Právě, že dneska nebo zítra ji chtěli pustit domů. Takže ani oni nechápou, proč utekla nebo tak.