Diar #2

1. april 2013 at 17:45 | Łilly |  My Diar

Hehe. Miluju tu animku ↑

Hello everyone,
nevím jestli to bude dlouhý článek nebo ne. Za to zaručit nemůžu. Uvidíme, co všechno vám chci napsat.
Takže začnu s tím, že u nás je SNÍH. Ano u nás je sníh, teď! Není to apríl, je to všude ve zprávach, takže. Za jednu noc tady asi napadlo, takových 30cm sněhu. Fakt pecka. Já jsem si uklidila už zimní boty a teď jsem je musela zase vytáhnout. Děláte si ze mě srandu? Ono je to hrozně moc krásné, ale když nikam nemusím jít.
Jinak, jak jste si užili Velikonoce? Já normálně, tak jako vždycky. Vyšlehaná jsem byla jenom od mého bratra, bratrance a strejdy. K nám stejně nikdo nechodí, takže.
No, jak už jsem psala v minulém článku, tak 4.4. mám přijmačky na Vysokou školu v Ostravě. Nejde tam někdo, třeba? Nebo nebydlí někdo v Ostravě? Když už tam budu, tak se můžeme sejít, nebo tak. Teda jestli by někdo chtěl, ale asi by nikdo nechtěl. No, tak nic. Jedeme dál.
Asi už napíšu tu hlavní věc, proč tady píšu. Takže proč tady píšu je to, že vám hrozně moc děkuju za tak skvělou a úžasnou návštěvnost. I když komentáře stojí za prd. Už mám 18 000 návštěvníků, celkem. To je prostě něco úžasného. Já vám hrozně moc děkuju a choďte tady dál, teda jestli chcete. Ale proč nepíšete komentáře? Ach jo. Co je na tom napsat jeden, malý komentář. To vás přece nezabije, ne? Jestli vám z toho upadnou ruce, tak to pardon, no. Ale divím se, že vám pořád ukazováček slouží, když pořád klikáte na té myši! Pokus o vtip? Nevím, možná. Nebo to byl sarkasmus? Co já vím. Přeberte si to jak chcete. Mě je to fuk.

Tak se mějte krásně a užívejte si života. Doufám, že jsem nikoho neurazila. To jsem neměla v úmyslu, ale jenom píšu pravdu. Jestli neunesete pravdu, tak to je váš problém a ne můj!

Já raději končím a mlčím.

Love, Łilly


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama