Návrat? Maybe..

9. june 2013 at 16:50 | Lucy Horan |  My Diar


Hello,
vím, že jsem psala, že končím, ale [to slovo nesnáším].... Ale, i když nevím co mám přidávat, tak se chci vrátit. I když nevím proč. Dlouho jsem to nevydržela, co? Jenom dva dny, skoro tři. Nějak mi chybí to blogování, i když vy nepíšete komentáře. Proč? Stačí jenom malý komentář. Nezáleží jaký to je, ale hlavně, že je.
Vážně nevím proč se vracím, když to bude pořád stejné. Vážně nevím, vážně ne. Asi jsem blbá, nebo nevím co. Jo, asi jsem. Nop, já jsem CRAZY MOFO, jak nás Niall nazval :D
Zkusím něco vymyslet, abych jsem aspoň něco každý den přidala, ale já vážně netuším co. Na stránku toho přidávm hodně, protože tam je hodně lidí a ty to aspoň lajknou, ale tady? Nic. Tady je pusto.

Taky si chci šáhnout :D Ale na Horanův :D A nebo, aby mi Liam šáhnul na zadek, nebo
kdokoliv jiný :D ↑

DO KOMENTÁŘŮ MŮŽETE PSÁT, CO BYCH TADY TŘEBA MOHLA PŘIDÁVAT

NEBO VYLEPŠIT !! JEN PIŠTE !!


Máte tady možnost mi napsat, co bych tady třeba mohla přidávat nebo vylepšit, změnit, cokoliv. Pište vážně cokoliv a já se budu snažit to nějak změnit nebo vylepšit. Prostě cokoliv. Vážně. Proto tady máte tu možnost. Tak ji nepropásněte :) Budu ráda za jakkýkoliv komentář :)


Už nevím co mám psát, takže to bude asi všechno. Prosím pište komentáře, své názory, své pocity. Beru všechno, vážně :) A pak uvidím jestli se vrátím nebo ne. Já vám nevidím do hlavy, nebo neumím číst myšlenky, jestli se vám to líbí nebo ne, když nenapíšete komentář. Jak mám pak vědět, jestli v tom mám pokračovat nebo ne.
Proč tady zase píšeš Lucy? Hm.. stejně ti nikdo nenapíše. Měla bys skončit na dobro. Stejně jednou by to přišlo, tak teď to přišlo dřív no. Ukonči těch "dobrých" "úžasných" "skvělých" "nádherných" skoro 5 let. Tento vztah by nevydržel dlouho [moje svědomí, nebo moje hlava]. Ano já vím.

Zatím se mějte krásně :) A jestli u vás neprší, tak jako u nás, tak přeji i hezké počasi :)

Love, Lucy Horan

 

1 person judged this article.

Comments

1 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 9. june 2013 at 18:34 | React

Takže za prvé: Tu animku, kde Liam šahá Hazzovi na prdelkku, kraduuu!!! :-D :-D
A za druhééé: Vrať see...třeba jen kvůli mě. Já tady vždycky budu chodit a budu tvůj návštěvník! Budeme si dělat pomsty, po kterých budeme umírat...a bude to fajn, že?
Je to na tobě....já bych na blogu taky nemohla jen tak skončit...jen to už takový zvyk mít ho. Díky němu jsem poznala tolik lidí, se kterými si rozumím! :-)  :-D

2 Cath!e Cath!e | Web | 9. june 2013 at 19:39 | React

Ááááááá jsem ráda, že se chceš vrátit!! :D :D
A slibuju, slibuju, slibuju, že budu psát komenty!! :D
Co přidávat?? :-) zlatí, cokoliv :-) vždyť je to tvůj blog, kašli na ostatní a přidávej to, co zajímá tebe :-) fotky, obrázky, animace, písničky... to, cos přidávala do teď :-) třeba můžeš psát i svůj deník, na tom nezáleží ;-) :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama