Finally free - 1. díl

27. july 2013 at 16:20 | Lucy Horan |  Finally free


Pozn.: Tak je tady první díl nové fan fiction, druhé řady 'Danger love'. Doufám, že se vám bude líbit. Je takový krátký. Omlouvám se, ale víc jsem toho nevymyslela :D Přeji hezké čtení. Love, Lucy Horan xx


*z pohledu TORI*


"Zlato," zatřásl semnou Niall. Musela jsem nechtěně usnout.
Trochu jsem se protáhla a nechápavě jsem se ho zeptala co se děje.
"Proč stojíme?"
"Je to pár minut, co jsme opustili město" přitáhl si mě pro polibek.
"Jsme volní." usmál se do polibku.
"Konečně svobodní."

Otec se mi i pokoušel dovolat, ale hned jak jsme odjeli z města, jsem svůj mobil vyhodila. Protože vím, že mého otce by napadlo ho nechat vystopovat přes GPS. Naštěstí nezjistil číslo od Nialla.


*po 4 měsících*
Už 4 měsíce jsme s Niallem volní. Konečně. V Chicagu se nedalo absolutně dýchat. Můj otec je arogantní. Většinou jsem používala druhé jméno a Niall taky, aby nás nenašli. Vím, že otec někoho poslal, aby mě, teda nás našli. Vím to, protože jsem pár jeho mužů viděla. Ale nikdy nás nechytili.
Procestovali jsme s celé státy.

Pořád jsme si užívali. Byli jsme na místech, kde jsem v životě nikdy nebyla. Konečně jsem byla i v New Yorku, kde jsme nakonec i zůstali. Našli si pohodlný malý byt. Prostě jsme žili, tak jak jsme chtěli. Když cestovat, tak jedině s člověkem, kterého máte neskutečně moc rádi nebo milujete. Já cestovala s Niallem, s člověkem, kterého miluju.

Pořád jsem přemýšlela nad mým otcem. Jak ho zastavit nebo se aspoň pomstít. Zničil mi život. Škoda, že tady není máma. Ta by mi pomohla. Ta by věděla co dělat, vždycky to věděla. Na jednu stranu bych se chtěla vrátit do Chicaga, ale druhou stanu nechci. Proč chci? Už kvůli Ronnie. Sice mi lhala a to všechno, ale pořád ji mám ráda a pořád je jako moje sestra. A nechci se vrátit kvůli tátovi a klukům. Zayn s Harrym mě fakt naštvali. Ale co ten Liam. Moc ho neznám, co je vlastně zač? A Louis, je Louis.

Byli jsme doma, když Niallovi začal zvonit mobil. Oba jsme se na sebe podívali a říkali, že kdo mu jako volá. Niall se šel podívat, ale když viděl jméno, najednou zblednul.
"T-t-to je Zayn" vykoktal Niall
"Zayn? Co proboha chce?" Vyštěkla jsem. Naštval mě, pořád jsem mu to neodpustila.
"Nevím zlato." Odpověděl mi a zvednul hovor.
"Čau, co chceš?" Zeptal se ho. Já jen seděla na gauči a ani se nehnula. Poslouchala jsem, ale nic jsem neslyšela. Co asi po něm chce? O něčem se dohadovali, ale nevím o čem. Užírá mě zvědavost, ach jo. Jo, jsem zvědavá, ale která holka by nebyla, mi řekněte.

"Vracím se zpátky, zlato. Jedeš se mnou?" Zeptal se mě Niall.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 27. july 2013 at 20:29 | React

Wauuu, konečně první díl nový série!!! :-D  :-D
Moc krásně se mi četlo, jak si ti dva spolu užívali. A pak ten šok, volal Zayn...tedy zajímá mě, co řekl Niallovi, že se vrací zpět!
CO SE STALO??!!! :-D  :-D
Je mi jasné, že jak se vrátí, budou problémy...její otec, ale zase tam bude Ronnie, mohou vyřešit ty problémy. A těším se na Harryhoo!!! :-D
Jsem fakt zvědavá, tak HOONEM DÁÁÁLE!!! :-D  :-D  8-)

2 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 27. july 2013 at 20:30 | React

Můžu to zas hodit na blog? :-D  :-D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama