London - jednodílovka

26. august 2013 at 19:00 | Lucy Horan |  London


Title: London
By: Lucy Horan

JednodílnáKonečně v Londýně. Po 17ti hodinové cestě autobusem jsme konečně tady. Já a Ellie. Půl roku jsme to plánovaly a konečně nám to vyšlo. Obě jsme moc rády.
Už z okna sleduju to dění venku a už se těším, až uvidím všechny ty památky. Tohle budou nejlepší 2 týdny mého života.


Autobus zastaví na své konečné zastávce. Všichni jsme vylezli ven, sebrali si své kufry a každý se vydal svou vlastní cestou. Trochu dál jsme poodešly od autobusu a hledaly Stephanii, naší kamarádku. Ale pro mě byla jako sestra. Vím o ní všechno a ona zase o mě. Steph se znala s kluky 1D a seznámí nás s němi.
Když jsem ji konečně uviděla, tak jsem zakřičela.
"Steph" každý se za mnou otáčel, ale mě to bylo jedno. Ellie se na mě dívala, jak nevím co. Protože nechápala, proč jsem ji oslovila Steph.
"Lucy" vykřikla taky a pevně mě objala. Ani nevím, jak dlouho jsme se objímaly, ale bylo to dlouho. Pak Steph objala i Ellie. Nikdy nezapomenu, jaký měla Ell obličej.
"Proč tě oslovila jako Steph?" Zeptala se.
"Je to jen přezdívka." Odpověděla ji. "Tak jdeme? Chci vám toho kolik ukázat." Hned pokračovala a šla k autu. My s Ell jsme si vzali kufry a šly za ní.
"Změna plánu. Nebudeme bydlet doma, ale u Harryho. Snad vám to nevadí." Oznámila nám.
"Mě rozhodně ne." Řekla jsem a Ell neměla slov.

Když auto zastavilo před Harrym domem, tak jsem jenom žasla. Steph měla klíče a odemkla, vůbec mě to nepřekvapuje. Vstoupily jsme do jeho domu, i když se Ell moc nechtělo. Slyšela jsem nějaké hlasy, tak se podívám na Steph a ta mi odpoví, že tu jsou kluci. Začala jsem se culit a usmívat jak nevím co. Nevím proč. A začala jsem být trochu nervózni. Nebuď nervózni Lucy, to bude v pohodě, říkala jsem si v hlavě.
Vešly jsme do obýváku, kde se ozývaly ty hlasy.
"Ahoj" pozdravil nás Harry jako první.
"Ahoj" oplatila jsem mu to a on mě objal na přivítanou. Chtěl objat i Ell, ale ta ustoupila a pořád se dívala do země. Nechápu co to s ní je. No, teď jsem to nechala být. Šla jsem se pozdravit i s ostatníma.
"Kluci, tohle je Lucy a Ellie moje kamarádky" představila nás Steph.
"Ahoj" řekli sborově kluci. Musela jsem se nad tím pousmát.
"Ahoj" oplatila jsem jim to a začali mě postupně objímat. Niall byl jako poslední. Tak nádherně voněl. Konečně jsem dostala Horan hug. Nechtěla jsem ho pustit, ale musela jsem. Taky chtěli objat i Ell, ale ta zase ustoupila a pořád se dívala do země. Bože, s tím něco musíme udělat.
"Však co ji je?" Zeptal se Liam.
"Je stydlivá, plachá. Dejte ji trochu času, možná s vámi pak bude mluvit, ale nic nezaručuji." Odpověděla jsem jim a ani nevím, jak jsem to dokázala.
"Nemluvíš tak špatně. Vidíš, měl jsem pravdu." Řekl mi Harry, a pak se začal smát. Párkrát jsem si s ním psala, přes Steph účet na facebooku. Psala jsem mu, že neumím dobře anglicky, a on, že moje angličtina není zas tak špatná. Párkrát mi něco opravil, že mě ji chce naučit. Pak jsem mu řekla, že mluvím špatně a on, že mi budou rozumět a já, že to je dobře, ale oni si budu muset počkat na odpověď, protože já mluvím fakt špatně. Nebo jsem si to aspoň myslela.
"No jo pořád" a smála jsem se taky.

Už jsme tady 3 den a pořád se musím smát. To jinak nejde. S kluky je hrozně sranda. S nimi se člověk vážně nenudí.
Právě jsme byli u Harryho doma a hráli jsme hru, že si dva dívají do očí a ten kdo první mrkne, tak musí splnit úkol toho druhého. Právě jsem hrála s Louím. Bože, ten má vydrž.
"Tak už mrkni srabe" pošťuchoval mě Loui.
"Ani mě nehne Tomlinsonere" řekla jsem mu na oplátku.

Mezitím si Niall a Steph povídali na zahradě.
"Nialle! Lucy můžeš věřit. Je to hodná, zlatá a úžasná holka."
"Já nevím. Je úžasná, ale nevím."
"Nialle, věříš mi, že?"
"Jo"
"Tak mi prosím věř, že Lucy můžeš věřit. Protože já ji věřím a ty víš, že já už nevěřím totálně nikomu. Ale ji věřím na 100%. Ví o mně všechno. Fakt."
"Fakt?"
"Jo. Řekni mi, co si o ní myslíš?"
"Je úžasná, dokonalá, vtipná, roztomilá, prostě je boží. Má úžasný oči, má roztomilý nosík. Miluju její oči, její obličej, její rty. Miluju to, jak mě objímá, to jak se mi dívá do očí, jako by se mi dívala do duše. Chci, aby mi věřila. Chci s ní být pořád. Chci se ji pořád dotýkat, hladit, objímat, líbat. Chci ochutnat její rty, pořád na to myslím jak chutnají. Chci, aby byla moje princezna, aby byla jen moje a nikoho jiného. Miluju ji Steph." Měl na krajičku.
"Tak ji to řekni Nialle."
"Ale co, když mě odmítne? To bych nepřežil."
"Věř mi, že tě neodmítne."
"Myslíš?"
"Nemyslím, vím."
"Tak dobře."

"Ha prohrála si. Takže musíš splnit můj úkol. Yes." Radoval se Louí, protože vyhrál. Jak to sakra dělá.
"Fajn, tak co mám udělat."
"Nebudu tě trápit, protože tě mám rád a jsme trochu v náladě. Ale tohle může být sranda. Takže uděláš hvězdu na zahradě."
"Aaaaw. Děkuju Loui. Taky tě mám ráda. Tak jo, jdeme na to." Zvedla jsem se a šla jsem na zahradu. Ostatní šli za mnou.
"Oh Lucy, můžu s tebou mluvit?" Zeptal se mě Niall.
"Jasně, jen chvíli vydrž."
"Ok."
"Počki. To si musím nahrát." Vykřikl Louí
"Ne." Vykřikla jsem.
"Pozdě, už to natáčím."
"Cože?"
"Dělej."
"Bože, to bude trapas." Řekla jsem česky a všichni na mě "Co jsi říkala?"
"Ale nic. Že už jdu na to."
Louí to celé natáčel. Bože. Doufám, že to nikde nedá. Jestli jo, tak ho zabiju. Hm. Tak na poprvé se mi nepovedla. Smáli se mi tam, ale já jsem se smála taky. Protože to jinak nešlo. Asi až tak na po 6 se mi to povedlo.
Pak jsme šli dovnitř. Oni šli do obyváku a já šla za Niallem, který byl v kuchyni.
"Chtěl jsi se mnou mluvit?"
"Jo, ale nejdřív ti něco ukážu."
"Dobře."
"Pojď." Řekl a vzal mě za ruku. Vyšli jsme z baráku a někam šli.
"Kam to jdeme?" Zeptala jsem se.
"Uvidíš. Překvapení." Pak jsem se už neptala. Povídali jsme si. Pak jsme došli před jeho byt. Šli jsme dovnitř, a když za námi zavřel, tak mě Niall vzal za ruce a zeptal se "Lucy, věříš mi?"
"Ano."
"Dobře, tak zavři oči. Neboj, nic se ti nestane."
"Slibuješ?"
"Slibuju." Pak jsem zavřela oči. Pořád mě držel za ruce a někam mě vedl. Byli jsme asi na balkoně, protože mírně foukal vítr. Pak si stoupl za mě a dal své ruce na mé boky. Své ruce jsem si dala na ty jeho. Bylo to tak romantické. Svoji hlavu měl na mém rameni.
"Už můžeš otevřít oči lásko." Slyšela jsem dobře? Tak jsem otevřela oči.
"Panebože Nialle. To je nádhera. Ten výhled je prostě boží."
"Viď. Kvůli tomu výhledu jsem vzal tenhle byt."
"Wow. Nemám slov. Ale slyšela jsem dobře, že jsi mi řekl lásko?"
"Ano slyšela. Potřebuju ti něco říct."
"Dobře, tak mluv." A otočila jsem se k němu čelem, abych mu viděla do očí. Své ruce pořád nepouštěl z mých boků a já své ruce mu dala za krk.
"Tak do toho." Pobídla jsem ho. Usmál se a začal "Víš, když jsem tě poprvé uviděl, řekl jsem si, že jsi dokonalejší než na fotce. Myslel jsem, že více dokonalá už nemůžeš být, ale to jsem se spletl. Hrozně moc mě fascinují tvoje oči. Jsou tak úžasné, když se na mě díváš, tak jako by ses mi dívala do duše. Můžeš mě přečíst jako knihu. Miluju tvůj roztomilý malý nos. Miluju tvůj obličej. Miluju tvůj úsměv. Miluju tvůj smích. Miluju tvoje tělo, nejsi ani moc hubená, ale ani tlustá, jsi tak akorát. Škoda, že své tělo nesnášíš, protože je dokonalé a já ho miluju. Ale snažíš se proto něco udělat a to se mi líbí a budu tě v tom podporovat. Miluju tvoje dotyky, tvoje objetí. Jsi vtipná, milá, hodná, roztomilá, prostě boží. Jsi má dívka snů, jsi má princezna. Chci, abys mi věřila. Chci, abys byla jen moje a nikoho jiného, chci to vykřičet do světa, že jsi jen moje. Miluju tvoje rty, pořád musím myslet na to, jak chutnají. A už dlouho to nevydržím. Musím je prostě ochutnat." A políbil mě, polibky jsem mu samozřejmě oplácela. Od té doby jsme začali spolu chodit.

Po 2 týdnech jsem měla odjíždět zpátky do České republiky, ale Niall mi to nechtěl dovolit. Ale já musela, měla jsem tam školu. Ale pak mi řekl, že nikam nejedu, že mi zařídil přestup na školu v Londýně. Budu studovat psychologii, o školné a o testy pro cizince se nemám starat, že to všechno zařídil. To je prostě moje zlatíčko. Hrozně moc ho miluju. Budu bydlet u něho a budu pořád s ním.
Takže Ellie jela sama domů. S kluky pak mluvila, ale hodně málo. Nechala jsem to tak, protože jsem si užívala s Niallem. Ukazoval mi Londýn, ale stejně jsme všechno nestihli, takže budeme pokračovat. A ukáže mi celou Anglii, pak Irsko, kde vyrůstal. Představí mě rodině. A prý mě vezme všude, kam budu jenom chtít. Je to úžasné, ale nejsem s ním jenom pro peníze. Jsem hlavně s ním, protože ho miluju.

Prostě boží život. Tohle všechno jsem chtěla. Splnila jsem si sny. Takže věřte ve své sny a ony se vám splní.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 26. august 2013 at 19:41 | React

Ani nevíš, jak sem ráda, že si to tu přidala!! Tak nadherne napsáno, moc se mi to líbí! A je to opravdu rozdíl, když píšeš sama....je to prostě tvé a proto je to tak krásné <3
A jestli přidáš něco dalšího, budu jen rada! :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama