Pomoc 13.díl

8. august 2013 at 10:00 | Lucy Horan |  Pomoc


Title: Pomoc
By: Chris
Part: 13.díl


Vymanila se z jeho sevření a bez jakéhokoliv slova odešla a on ji jenom pozoroval.

Harry
Uběhlo už několik minut od jejího odchodu možná to spíše nazvat jako úprk. Něčím prostě byla zvláštní a já pořád nezjistil, co před námi skrývá. Ona mě prostě zaujala, jak byla nevšední, měla něco, co ji dělalo jinou než ostatní. Její styl oblékání byl spíše klučičího rázu, ale když ji člověk spatřil v plavkách, to bylo jiná. Rozhodně bylo se na co dívat, hlavně ten její zadeček a nohy, to bylo něco.
Otevřel jsem dveře a pomalu jsem se vydal k bazénu. Amy už tam s nimi byla, zrovna každému podávala pití. Byla nakloněná k Niallovi, když jsem procházel kolem a zavadil jsem konečky prsty o její záda. Očividně moc dobře věděla, že jsem to já, protože se ani nepohnula a pořád něco říkala Niallovi. Dal jsem se do hovoru s Louisem.

Amy
Vystřelila jsem rychle z místnosti a vydala jsem se pro několik lahví s pitím, abych byla co nejdříve u kluků. Ovšem ani to nepomohlo proti uštěpačným komentářům Nialla, jen co jsem přišla k bazénu.
"Ty jsi tam tu limonádu vyráběla nebo jsi mi do ní naplivala?" smál se mi Niall.
"Tobě jsem tam rozhodně naplivala." Při těch slovech Niall polkl a vražedně se na mě podíval.
Napila jsem se a vydala jsem se do bazénu. Kluci si povídali a můj pohled spočinul na Harrym, který mě pozoroval. Ze slušnosti jsem mu věnovala úsměv. Musím se od něj držet, co nejdále, jak jenom to jde. Třeba by mi mohl pomoct mě z toho dostat. Nebuď naivní! Okřikl mě můj vnitřní hlas. Všichni se po čase stáhli, tak co očekáváš tentokrát? Pomyslela jsem si a podívala jsem se na Nialla, kterého jsem opravdu považovala na nejlepšího přítele. Samozřejmě si někdo neopomenul rýpnout, proč nejsme už spolu a na co čekám. Na co bych asi tak čekala? On byl on. Naše přátelství začalo přes moji zamilovanost k němu a nechtěla jsem opět čelit tomu, že ztratím kvůli vztahu přítele. Opravdu jsem tomu nechtěla vystavit náš kamarádský vztah, který máme.

Niall
Amy se pořád nevracela a Harry se vytratil někam s ní. S tou, která měla být moje. Nialle opět si to zase projel, zase se našel někdo, kdo byl lepší než ty. Začnu být zlý, začnu být hajzl a možná i děvkař a pak se mě konečně nějaká holka chytí. Pokaždé, když jsem to Amy řekl, nebyla ze mě rozhodně dvakrát nadšená. Byla jedna z mála, která mě nechtěla jiného, jenže co je mi to platné, když jsme nejlepší kamarádi…
Po několika minutách dorazila i s pitím a ani naší uštěpačnou konverzaci jsme neopomenuli. Ale i přesto jsem poznal, že není úplně v pohodě. Přišla mi taková rozhozená, nesvá. Ani bych se nedivil, kdyby v tom měl prsty nějaký kluk. Samozřejmě na ní dost působily i ostatní vlivy. Díval jsem se na ni a při tom jsem spatřil Harryho, jak se na ni dívá. Z tohohle mohl být akorát tak pořádný průser.
Kluci měli koncert a Amy seděla v zákulisí, v rukách držela sešit s tvrdými deskami a psala. Najednou se prudce otevřely dveře a ona rychle schovala sešit za zády. Ovšem opět ho vytáhla, když pohlédla na svého kamaráda.
"Píšeš si?" zeptal se zvídavě Niall.
"Ano. Ale co tu děláš, máš být přeci jinde než tady?" zeptala se zaraženě.
"Jak je to s Harrym?" neváhal už ani minutu a musel tu větu vyslovit.
"Chová se ke mně mile, ale jde mu jenom o jedno a já ho budu muset ignorovat. Nechci, abych byla opět ta, co ji zase někdo odkopnul," řekla naprosto upřímně.
"Zkus to a uvidíš." Usmál se na ni soucitně a odešel.

Večer všichni seděli u Louise v pokoji a dělali blbosti, jak bylo jejich zvykem. Amy po chvíli odešla do svého pokoje, protože se potřebovala na něco podívat a věděla, že když bude mít kluky za zadkem, tak se jí to nepovede.
Otevřela webovou stránku, která s ní měla tolik společného a při čtení řádků ani nedutala. Ucítila, jak se jí derou slzy na povrch. Měla pocit, že se to jenom horšilo, že ji někdo nechtěl dát šanci napravit chyby, které byly na ni spáchány. Byla plná emocí, beznaděje, bolesti a samoty. Ještě nějakou minutu už jen tupě zírala na monitor notebooku, když se otevřely dveře a v nich se objevila postava. Amy se ani nehnula, možná doufala, že se postava otočí a ona bude moct zůstat sama se svými pocity. Ovšem postava místo toho k ní došla a… 

1 person judged this article.

Comments

1 Wewe! ♥ I love youuuu ♥ Wewe! ♥ I love youuuu ♥ | Web | 10. august 2013 at 0:46 | React

Musím říct, že se opravdu ve psaní zlepšuješ a jde vidět, že se snažíš :-)  :-D
Harry má pravdu, Amy je opravdu zvláštní, no pomalu nám tu něco odhaluješ. Třeba, kdo je ta postava na konci? Harry? a co to četla?
Je jasné, že ji bylo ublíženo a přijde mi tajemná!
Těším se na další kapitolu, opravdu hezké a moc zajímavé! :-D
Jo, a zlato, s tou 3 osobou, zkus to oddělit, aby bylo jasno, že je tam změna, já to třeba dělám hvězdičkami...

***
Večer všichni seděli u Louise v pokoji....
Mě to dojde, ale bude to lépe vypadat ;-)  8-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama