Diar #11

14. october 2013 at 20:50 | Lucy Horan |  My Diar

Miluju tu skupinu ↑

Hello,
mno co napsat :D Uugghh.. pff.. mno. Takže asi začnu tím, že vám hrozně moc děkuju za tu návštěvnost. Celkem už přes 22 000 lidí. Wow. Nevím co říct. JUST THAT THANK YOU VERY MUCH :33


Další novinka! Změnila jsem layout. Něco podobného tady už bylo, ale to je jedno. Teď je jenom nová fotka a jiná barva pozadí :D Lol. Nechce mi dělat něco složitého nebo hledat. Moc složité :D A v jednoduchosti je přece krása, ne? Takže tak.
Proč Niall musí nosit ty brýle? Je v nich tak nehorázně moc sexy :33 Já ho prostě chci. Já ho potřebuju. I status kamarádka by mi stačilo. Já potřebuju jenom jeho přítomnost, prostě. To nejde ani vysvětlit. Vím, jsem divná, já to vím. Mě to říkat nemusíte. Nejde popsat moje city k němu, prostě nejde. Jo vím, že je to platonická láska a jednou mě přejde. Jenže JÁ VÍM, CO NIKDO JINÝ NE !!!! Neřeknu jak to vím, prostě vím. Chci ho hrozně moc poznat, fakt chci. Chci znát toho pravého Nialla Horana, a ne jako toho Nialla Horana z One Direction.
Teď si řeknete, že ta holka je magor a patří na psychinu nebo někam. Klidně mě tam i zavřete, ale tohle mi prostě nikdo, opakuji NIKDO, NIKDY NESEBERE !!!!

Náhled na nový layout ↓

Nevím co dál psát, takže to asi už ukončím.
Ještě přidám fotky a animky Nialla a Harryho. U ostatních jsem se nějak sekla, protože už nemám animky a ani fotky. Musím stáhnout, ale jsem na to moc lenivá a taky mám plno práce do školy. Chci to mít co nejdříve z krku. Nechci nic nechávat na poslední chvíli. Pak to nebude tak kvalitní :D

No tak zatím čago bello

Love, Lucy Horan xx

 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama